Extrémní 3 prstové Bondage Rukavice

Síla skrytá v bezmoci

Poutání k BDSM patří tak neodmyslitelně, jako vůně kůže, nebo dominantní pohled. Pokud se na historii poutání podíváme důkladně, pak zjistíme, že jí člověk věnoval nemalou pozornost a v každém odvětví procházela určitou evolucí (jak v Právu útrpném, medicíně, nebo vězeňstvím). Pro krátký příklad můžeme uvést poutání vězňů, kde se započalo provazem a skončilo plastovými pouty. Dnes můžeme uvést přes 500 způsobů, jak se v tomto oboru technika poutání zdokonalila.

Je tomu tak i v oblasti BDSM, protože ten kdo začínal s pouhými policejními pouty, časem stejně přešel ke koženým poutům, bondage rukavicím, svěrací kazajce a putoval stále dál, hnán touhou po dokonalosti.

Tu v jistém ohledu nabízí právě 3 prstové Bondage Rukavice.

IMG_20180123_214017

Ukázka

První dojmy

První věc, která vás zaujme po otevření obalu je nádherná vůně kůže. Není v ní cítit žádná přehnaná chemie. Na dotek je v místě rukavic měkká, ale řemeni je tvořeno silnou kůží, která skoro stojí. Barva kůže není v neonových, nebo divokých barvách, které by prozrazovali, že byly ošetřeny s použitím velkého množství chemie. Naopak se jedná o přirozeně černou barvu, kterou každý zájemce očekává. Vnitřek rukavic je tvořen měkkým filcem, který přechází i do jednotlivých čistí, které jsou určené pro prsty.

Zip, který se nachází na vnější straně rukavice je železný, ale bohužel nemá žádné vnitřní krytí. Rukavice je tvořena 3 částmi na uložení prstu z toho jednou samostatnou pro palec. Na konci každé této časti je přinýtován silný pruh kůže, který slouží ke stažení každé části samostatně ( u palcové částí je pruh opatřen jednou přezkou a delším provedením řemení). Dá se tak krásně měnit síla upnutí, pro dokonalý požitek. Znalce zaujme jak  způsob šití, tak použité nitě, které jsou stejně důležité, jako kůže sama. Nitě jsou točené a vedeny ve správné vzdálenosti od okraje.

Samostatnou část rukavic pak tvoří poutací část s přezkami, která není k rukavicím nikterak přichycena. Je tvořena silným pruhem kůže, na kterém je přinýtován popruh, jenž nese spony pro upnutí.

Nasazení

Nasazení rukavic je snadné, i když protrénuje logické uvažování. Ruka se vsune do rukavice a následně dopne zip na vnější straně. Nasadí se část s přezkami tak, aby obě přezky směřovali k prstům. Palec v palcové části rukavice se ohne do dlaně, přikryje se zbývajícími prsty, aby utvořili pěst. Popruh z palcové části se nejprve provleče poutky, které jsou umístěné na každém “dvouprstí” rukavicové části, pak jedním poutkem, který je u zipu rukavice, obtáčí pěst a upne se do přezky. Přezka je natočena tak, aby byla blíže k palci. Dále upneme zbývajíc řemínky od rukavice do poutací části s přezkami a dotáhneme dle chutě.

_vyrp12_1101kozene_rukavice_ultimatni_SP_3

Příklad doažení

Na scénu vstupuje bezmoc

Po dopnutí posledního řemenu váz překvapí lehká pružnost kůže. Pokud jste řemeny pořádně dotáhly, pak ani to. Rázem se ocitáte v novém světě bezmoci, i běžné maličkosti jsou pro vás rázem nesplnitelné úkoly. Vše lze zlepšit nasazením kožených pout, které mohou být zapnuty za zády.  Pokud se rukavice doplní o zámečky, na přezky, nelze se z nich dostat žádným způsobem.

Pro dominantní protějšek muže být zábavou, že k potrápení subíka stačí ráno nasadit rukavice a nechat ho vykonávat běžné domácí činnosti. Večer mu bude odměnou utrápený pohled submisiva a domácnost ve stavu organizovaného nepořádku.

V čem jsou lepší, než ostatní ?

Pokud projdete důkladně veškeré nabídky různých firem, budou vám nabízet rukavice, které budou kompromisem, při cestě k dokonalé bezmoci.

S těmito Bondage rukavicemi takový kompromis činit nemusíte. U většiny rukaviček je prostor pro prsty jednotný a proto není prožitek z omezení takový, jako u těchto rukavic. Velkou váhu zde pak mají přezky se zámky.

Rukavičky tohoto typu jsou bezesporu dobrou volbou jak pro začínající odvážlivce, tak i pro ostřílené veterány.

IMG_20180123_215744 IMG_20180123_215843 IMG_20180123_220120

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account