Anální hák

Anální hák je jedna z méně obvyklých BDSM hraček. Po zavedení do análního otvoru poskytuje další vázací bod na těle partnerky a zároveň přenáší pohyb provazu do vzrušujících pohybů pomůcky. Může být použit sám o sobě, například k fixování subinky pro výprask, a nebo jako součást složitějšího poutání. Vzhledem k materiálu a použití je jasné, že velká opatrnost je na místě. Nikdy háky nepoužívejte k zavěšování nebo částečnému nesení váhy a ujistěte se, že partnerka nemůže spadnout tak, aby ji zastavil až hák. Jestli už nejste zkušení, nezkoušejte táhnout hákem jinam než ve svislé ose těla. Jednodušeji řečeno: provaz vedoucí od háku by  neměl být příliš daleko od páteře.

Hák lze používat jak análně, tak vaginálně. Jestli ale máte hák jen jeden, velmi přísně dbejte na hygienu a hák před vaginálním použitím vydezinfikujte, vyvařte nebo opláchněte dezinfekcí. Nemá smysl si dvě hodiny hrát a dva měsíce řešit infekci.

Tento hák ze Spoutaná.cz je vyroben velmi kvalitně. Spoj kuličky a dříku je naprosto hladký, bez nerovností a hran, což zaručuje pohodlí i snadnou hygienu. Spojení dříku a očka je lehce hrubší, ale čisté a bez jakýchkoli ostrých hran. Výborný je i poměr tloušťky dříku a průměru kuličky – zavádění je snadné, ale kulička je uvnitř cítit. Zároveň není dřík tak tenký, aby nepříjemně tlačil při zatáhnutí za hák. I když jsem se vysloveně snažil, nenašel jsem žádnou vadu, a proto si tato pomůcka za zpracování rozhodně zaslouží plný počet bodů.

Asi nejjednodušší použití háku je spojení háku s obojkem, případně řemínkem od roubíku. Když subinka klečí na čtyřech a prohne se při vázání v zádech, je pak její tělo dobře dostupné a drobná škodolibost s brnkáním o napnutý provaz se přímo nabízí. Trochu pokročilejší možnost je použít hák jako součást provazového postroje. To je skvělé například pro zpestření běžných činností partnerky. I obyčejná cesta na nákup pak dostává nový rozměr.

Když už jste hák vyzkoušeli jako součást běžné bondage, můžete experimentovat složitěji. Několik nápadů:

  • Hák je kovový, a proto dobře přenáší vibrace. Můžete to využít občasným přitisknutím silného vibrátoru, a nebo můžete přímo na hák silnou gumičkou připevnit dálkově ovládané vibrační vajíčko. Když ho znenadání zapnete, subinka sebou cukne, tím si hák zasune hlouběji, tím jsou vibrace více cítit…
  • Další možností je hraní s teplem a chladem. Dejte hák na pár hodin do ledničky, nebo ho naopak zahřejte v teplé vodě těsně před použitím.
  • Máte rozporku? Můžete dát subince obojek, k zadnímu očku obojku připnout jednu stranu rozporky a rozporku srovnat podél páteře. Pak do subinky zasunete hák, který k rozporce pevně přivážete, a nakonec k prostředku rozporky (nebo středovému očku) připoutáte i zápěstí. Každý pohyb, který subinka udělá, v ní posouvá hák – narozdíl od uchycení provazem k obojku to platí i pro prohnutí v zádech.
  • Máte dva háky? Použijte jeden análně a druhý vaginálně a oba vyvažte k obojku. Když pak subince vytáhnete ruce ke stropu a hrajete si s ní, jeden hák se s každým pohybem zasune hlouběji. Vaginální hák můžete také nahradit svorkami na bradavkách nebo stydkých pyscích.
0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account