Zkušenost s vibrační hlavicí – VIDEO

Poslední a velmi příjemnou pomůckou z trojice testovaných byla tato vibrační hlavice v nevinné bílé barvě. Že by byla až tak nevinná tvrdit nemohu, protože dokáže člověka pořádně rozparádit. Měla jsem zakázáno se příliš projevovat, a tak jsem držela své emoce na uzdě při dotyku vibrační plochy na klitorisu.

Srovnání oproti vibračnímu nástavci ala zubní kartáček

Zde je srovnání relativně snadné, pokud směřujete spíše k vanilkovému sexu, bude pro vás lepší hlavice z tohoto článku. Pokud jdete rádi více do extrému, měli byste sáhnout v koupelně po zubním kartáčku a nasadit na něj speciální nástavec. Proč? Jednoduše, velká kulatá plocha této hlavice nepůsobí tak bodově na jedno konkrétní místečko ( klitoris ), ale vibrace se rozprostírají na větší ploše, tím pádem nejsou, tak intenzivní jako u koncovky kartáčku, která je do špičky a při správném držení je v těsném spojení klitoris s koncovkou na pár milimetrech. Vibrace jsou tak extrémní, tady doporučuji kombinovat nějaké striktní BDSM hrátky a partnerku si pevně spoutat.[dilemma]

Co jsem shledala jako výhody?

Tak jak jsem už řekla, pokud si chcete spíše odpočinout a zrelaxovat tělo příjemnými vibracemi, které ale taky nejsou z nejslabších vezměte do ruky vibrační hlavici. Ona hlavice přivodí taky nejeden orgasmus, ale takovým klidnějším stylem. Lze nastavit jednu ze dvou rychlostí, přičemž asi budete mít zapnutou spíše tu druhou, jako já. Máte vybitou baterii? Nevadí, vibrační hlavici stači připojit do adaptéru, a můžete pokračovat v hrátkách a hlavice se zároveň nabíjí. Výdrž baterie je myslím si slušná, bez problémů vydržela 10 denní dovolenou při “normálním” provozu (5-15minut) téměř každý den, takže jsem se nemusela tahat s adaptérem. Hlavici lze přetáhnout kondomem pro větší hygienu, ale pokud bude hlavici používat jediný člověk, myslím si,že bohatě stačí očištění po použití vhodnou dezinfekcí.

[KGVID]https://korzetka.cz/wp-content/uploads/2015/10/hlavice.mp4[/KGVID]

Závěrem

Na stupnici dráždivosti klitorisu bych dala hlavici 7/10 bodů – to považuji za hraniční mez relaxační masáže intimního místečka. 8/10 a víc by měli bodové vibrátory na klitoris, u kterých se budete svíjet v orgasmických křečích ( tak to mám více ráda i já ). Doporučuji i díky mobilitě a dlouhé výdrži baterie. Používání je příjemné a zcela vhodné i pro začátečníky. Pokud jste zastánci toho, že partner zvládne jazykem či prsty více – pochybuju o tom:) Ať už kombinujete s BDSM hrátkami, nebo klasickým vzrušením, hlavice si najde v ložnici své místo. Těším se na další recenze BDSM pomůcek vyzkoušených přímo na sobě:) Hlavici můžete zakoupit v obchůdku zde.

Pokud náhodou čtete tento článek podruhé, je to možné, musel se nahrát znovu, protože jaksi starý zmizel:(

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account