Chovejte se jednoduše slušně, dle dobrých mravů a nikoho nepoškozujte. Fakt že web je zaměřen silně eroticky neznamená že se zde budeme chovat jako čuňata. Každý návštěvník webu souhlasí a ctí tyto pravidla – nebráníme nikomu v odchodu.

Pravidla webu Korzetka.cz pro uživatele a návštěvníky

Na úvod bychom rádi zmínili že nejsme další web který chce omezovat uživatele ve formě spousty zákazů v podobě zákazu vlastní prezentace své osoby atp.

Obsah webu

Obecně je zakázáno šíření obsahu tohoto webu s výjimkou šíření našich obrazových materiálů – tedy obrázky či jiná grafika s vodoznakem “Korzetka”. Bez písemného souhlasu nelze kopírovat texty ani jiné materiály které nepodléhají našim autorským právům. Porušení má za následek zrušení účtu, případně vyvození právních důsledků.

Existující obsah třetích stran

Na webu se vyskytují materiály webů třetích stran. Jedná se především o obrazové materiály použité u článků, příspěvků atp. Tento obsah je/byl na webu zveřejňován se souhlasem ze strany provozovatele webových stránek. Naše spolupráce se vztahuje na následující weby/produkce a volně šiřitelné zdroje z nichž používáme obsah v neupravené podobě.

www.kink.com – největší producent “filmů pro dospělé” s BDSM tématikou
www.intersecinteractive.com – oblíbený producent s menším avšak hlubším záběrem do specifik BDSM tématiky
www.kinkcanary.com – Fetish/BDSM tématika podaná mírnější formou
www.wikipedia.com – studnice vědomostí a fotografií

Nahrávání obsahu na web

Na webu je několik možností  jak vložit obsah – obrázky, fotografie, příspěvky či jiné texty a materiály. Aby web zůstal uklizený a sloužil všem v dobrém smyslu, je nutné dodržovat následující pravidla. V případě porušení pravidel je více než pravděpodobně že dojde ke smazání takového obsahu, při opakovaném porušení jsme nuceni zablokovat účet. Uživatelé jsou sami zodpovědní za nahraný jimi obsah. Pokud bychom byli upozorněni třetí stranou, a nebo bychom sami zaregistrovali obsah který je v rozporu s dobrými mravy, či platnou legislativou, okamžitě takový obsah smažeme.

Co mohu publikovat?

 • své vlastní fotografie ke kterým mám veškerá práva ( jsem autorem, a pokud je na fotografii jiná osoba, mám její písemný souhlas )
 • grafická díla jejichž jsem buďto sám autorem, a nebo vlastním autorská práva
 • texty ve formě příspěvku, komentáře, článku atp psané vlastní rukou a hlavou – tedy nejsou okopírovaná
 • obrazový obsah s vodoznakem který nepoškozuje zájmy webu korzetka.cz
 • ve zkratce publikujte cokoliv k čemu vlastníte autorská práva, nebo se jedná o volně šiřitelný obsah. Vhodnost případně posoudíme sami.

Co nemohu publikovat?

 • obrázky, a jiná grafická díla ke kterým nemám autorská práva
 • jakékoliv texty zkopírované z odkudkoliv pokud nevlastníte autorská práva
 • jednoduše řečeno, když něco najdete na internetu a publikujete zde na webu, dopouštíte se “krádeže” ve smyslu porušení autorských práv vlastníka. Proto taková díla nepublikujte. I tak je na webu velká spousta děl která lze volně šířit – často se může jednat o obsah pro marketingové účely, tedy obsah s vodoznaky, a dalšími prvky označení původu díla.

Uživatel souhlasí se základními body

Uživatel i návštěvník tohoto webu souhlasí s následujícími body. Z porušování mohou plynout negativní důsledky ze strany administrátorů.

 • slušné chování, nikoho neurážíme ani jinak neobtěžujeme
 • vyjadřování na úrovni – ne každý je literární génius, ale přečíst po sobě co napíši neuškodí
 • web využívám pouze v souladu v platnou českou legislativou
 • zákaz vkládání odkazů na české a slovenské obchody s tématikou fetish, BDSM. A dále na obdobné weby typu korzetka.cz.
 • kontakty jako telefon, mail, či skype atp publikujte jen v soukromé postě, nikoliv veřejně
 • spamování ostatních uživatelů, nebo jiné nevyžádané zprávy jsou trestány blokací účtu
 • zákaz vydávání se za jinou osobu než kterou skutečně jsem
 • souhlas k zasílání občasných emailů, a jiných oznámení webu korzetka.cz
 • zákaz obcházení pravidel webu

Profily uživatelů

Web umožňuje vytvořit si vlastní profil na kterém můžete sdílet obsah, své pocity atp. Každý uživatel je proveden základním krokem nastavení profilu při registraci, kde se nastavuje věk, pohlaví, oblíbená praktika atp. Profil však umožňujeme navíc přizpůsobit a vyplnit v dalším, o mnoho širším nastavení. Toto nastavení je viditelné pro přihlášení do profilu pod zeleným tlačítkem ” Vylaďit profil” v horní části obrazovky.

Pokud chcete využívat svůj profil na maximum, berte jako holý fakt, že čím více vyplněných údajů, tím atraktivnější budete pro ostatní uživatele. Oslovit potencionální partnerku/partnera, je tak mnohem efektivnější s nahranými fotografiemi, a všemi údaji.

Dáváme všem osobám kteří chtějí prezentovat své služby ( domina, dominant, placená subinka atp ) na profilu volnou ruku, a možnost zdarma označit takto profil.

Ochrana a zpracování osobních údajů

Provozovatel webu postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27.4.2016  ((anglicky General Data Protection Regulation), zkráceně ONOOÚ (GDPR) o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí, zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account