[BDSM povídka] Aukce 3. díl

Aukce 3. díl

Po chvíli jsem ucítil dotyk ruky.

„Tady je znovu Nela. Já Ti teď vyndám kontaktní čočky, ale na žádost nových majitelů ti hned natáhnu na hlavu kuklu. Takže světla si moc neužiješ!“

Nela to s kontaktními čočkami opravdu uměla, vyndala mi je z očí naprosto bez problémů. Ale než se mé oči stačily adaptovat na světlo, byl jsem znovu ve tmě. Nela mi na hlavu natáhla téměř neprůsvitnou látkovou kápi, kterou mi kolem krku utáhla pomocí všitého tkalounu. Ta určitě byla moje a já ji na hlavě neměl vůbec rád. Tkanina byla velmi hustá a málo prodyšná. Dýchat se v ní sice dalo téměř bez problémů, ale bylo v ní velké teplo. A dlouhé oslepení, kterému jsem byl podroben, mi už také nedělalo dobře.

Nela mi ještě sundala pouta z rukou a opustila mě se slovy, která určitě byla určena někomu jinému:

„Tak je Váš, přeji příjemnou zábavu.“

Byl jsem uchopen za loket a někam veden. Již jsem úplně ztratil orientaci, takže jsem vůbec netušil, kde jsem se musel zastavit.

„Svlékni se do naha!“.

Hlas, který mi to poručil, byl mužský! To mě trochu vyděsilo, s muži dominanty jsem neměl vůbec žádnou zkušenost a ani mě tato zkušenost nelákala. Ale musel jsem poslechnout. Ostatně nahý už jsem vlastně byl, pouze jsem sundal korzet, baletní cvičky, podvazkový pás a punčochy.

Slyšel jsem otevření nějakých dveří a hned poté i hlas Evy:

„Tak tady jsou věci pro něj.“

„Děkuji. Zvládne se obléknout poslepu?“

„Určitě, já to s ním trénovala, takže není problém. A chcete mu dát zpět pás cudnosti?“

„Buďte tak hodná a nasaďte mu ho. Já s tím nemám praxi. A chci se ještě zeptat, jestli mi půjčíte i tu zátku, co má teď zasunutou nebo si ji chcete vzít?“

„Klidně mu ji nechte. A co se toho týče. Pokud na něj budete chtít použít širší, tak nemusíte mít strach. Kňučí, ale jde to.“

Byl jsem opravdu moc „rád“, že Eva mého dočasného majitele nabádá k větší bolesti pro mě. Ale to už jsem cítil, jak mi Eva nasazuje pás cudnosti a potom už jsem si musel obléknout punčocháče a trikot a obout si cvičky.

„Měla jste pravdu, vypadá v tom baletním dobře,“ ohodnotil mužský hlas můj vzhled a pokračoval: „Takže my jsme domluveni, v neděli Vám ho sem na pátou přivezu. A případně během víkendu zavolám, když bych potřeboval s něčím poradit. I když musím říci, že Vaše charakteristika otroka byla velmi podrobná.“

„Hezky si to s ním užijte,“ loučila se Eva. „Doufám, že budete spokojen. A šetřit ho nemusíte. Ať si potom váží toho, jak jsem na něj vlastně hodná. Já se jdu ještě chvíli bavit.“

Oba se zasmáli a potom jsem již slyšel klapot podpatků odcházející Evy.

foto www.kink.com

„No a my pojedeme domů!“ oznámil mi muž. „V autě tě seznámím s tím, proč jsem tě vydražil. Ty samozřejmě stále nesmíš mluvit, jen případně odpovídat na otázky.“

Byly mi spoutány ruce za zády. Tentokrát provazy v zápěstí a nad lokty. Pouta byla velmi pevně utažená, cítil jsem bolest v ramenou a v zádech od stažených loktů. Potom již následovalo škubnutí vodítkem a já musel následovat svého nového Pána. Vůbec nedbal ohled na moji slepotu a táhl mě na vodítku poměrně rychle a já celou dobu čekal, kdy si natluču. Aspoň mi venku upozornil na schody. Posadil mne do auta na zadní sedadlo, zapnul mi pás a ještě mi spoutal nohy nad koleny.

Když se auto rozjelo, objasnil mi, komu jsem byl prodán:

„Milá Baletko. A propo – když budeš mluvit o sobě, budeš používat ženský rod, když už máš ženskou přezdívku. Moje manželka má narozeniny a já jsem se rozhodl splnit její velké přání. Je totiž mojí otrokyní a užíváme si hrátek podobných tomu, co tvoje Paní provádí s tebou. A manželka neustále navrhuje, že by si chtěla vyzkoušet roli Dominy a trestat mě. Což samozřejmě nejde, přeci se nedotkne svého Pána. Tak jsem to vyřešil tímto způsobem a ty se můžeš těšit na trestání od ní. A též ode mne. Jsem docela zvědav, protože mužského otroka jsem nikdy nemučil a nevím, jak se mi to bude líbit. Tak uvidíme. Takže to základní víš a teď k Tobě. Po celou dobu pobytu smíš pouze odpovídat na otázky, pokud ti nepovolíme něco jiného, a každou odpověď zakončíš oslovením Pane nebo Madam. Máš zakázáno prosit o přerušení nebo ukončení trestu. A vždy budeš stát rozkročená, s rukama za zády a s pohledem upřeným přímo před sebe. Že naprosto nehybně snad ani nemusím připomínat.“

Tím mé školení skončilo a v autě se rozhostilo ticho, které bylo přerušeno až hlasem Pána, který zřejmě telefonoval.

„Ahoj miláčku, za chvilku jsem doma a vezu Ti dárek. Tak připrav skleničky a šampaňské, ať si připijeme na Tvé narozeniny.“

…..

„I já se moc těším a doufám, že se Ti dárek bude líbit. A buď tak hodná a počkej v kuchyni, abych ho mohl připravit v pokoji. Posílám pusu a za chvilku mě tam máš.“

„Jen abys věděla,“ informoval mě Pán. „Manželka vůbec neví o mém plánu, tak jsem zvědav, jak se jí budeš líbit!“

Když auto zastavilo, Pán mi rozvázal nohy a za loket mě vedl do domu  Když mě zastavil, tak jsem se urychleně postavil s roztaženýma nohama, za což jsem sklidil pochvalu.

A potom už následovalo předání „dárku“. Chvíli jsem poslouchal slova překvapení, radosti a vysvětlování Pána, jak ke mně přišel, co je možné se mnou dělat a jak se musím chovat já. Chvíli po přípitku znovu promluvila Madam:

„A mohu si dárek již rozbalit? Jsem hrozně zvědavá, jak vypadá?“

„Je úplně Tvá!“ reagoval Pán.

Rozbalení proběhlo rychle – stačilo povolit tkaloun v kukle a stáhnout mi jí z hlavy. Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykl na světlo, ale snažil jsem se co nejrychleji upřít pohled vpřed, jak mi bylo poručeno. Nacházel jsem se ve velkém, luxusně zařízeném pokoji a konečně viděl i své vychovatele. Muž byl přibližně v mém věku, ale překvapil mě pohled na Madam. Byla to tak 20-ti letá dívka, štíhlá a drobná, v černých šatech, tělových punčocháčích a v lodičkách. Na krku měla kovový kruh, zřejmě jako připomenutí toho, že i ona je otrokyně. A přiznám se, že ve mně se mísil pocit ponížení, že někdo takový mne bude vychovávat, s představou jejích rukou na mém těle. A ta představa převážila a můj penis opět začal jevit tendenci dostat se ven z klícky. Zvlášť po tom, co mě Madam začala obcházet, prohmatávala mi rozkrok, bradavky, spoutané ruce a hladila mě. Ty ruce mi nakonec rozvázala a silně mě otevřenou dlaní udeřila přes zadek. Ránu doprovázel rozkaz.

„Svléknout!“

Měl jsem trochu problémy, protože ruce jsem měl ztuhlé a částečně bez citu. A ve chvilce jsem již stál v předepsané poloze, „oblečený“ pouze do náušnic, protože Madam mi sundala i pás cudnosti.

„Mně se v tom baletním líbila, ale protože chci hned vyzkoušet její odolnost, tak potřebuji mít volný penis a bradavky.“

„V zámku měla korzet, punčochy a lodičky, co ty nato,“ navrhl Pán.

„Tak se podíváme, co nám jeho Paní poslala. A ty si ho budeš honit, aby se ti postavil. Potom ruce zpět, jen ti nesmí ochabnout, tak ho budeš trvale udržovat vztyčený!“ Zbytek promluvy už byl určen mně a já silně ponížen začal s masturbací.

Madam si počkala, až se mi opravdu ztopoří a sotva jsem vrátil ruce za záda, několikrát mě přes penis udeřila.

„Docela to ujde, ale ne aby ti klesl!“ varovala mne a odešla z mého zorného pole. Ale za chvíli jsem ucítil, jak je mi na krk nasazován obojek. Tedy spíše límec, zakrýval mi celý krk a nutil mě mít hlavu vzpřímenou. A kolem těla mi byl silně utažen korzet. Byl jen přes břicho, prsa mi zůstala volná.

„Obleč si punčochy a obuj cvičky,“ poručila mi Madam.

Oba se přesunuli přede mne a já před nimi po oblečení a obutí zůstal stát široce rozkročený a s rukama za zády. Necítil jsem se vůbec příjemně, styděl jsem se za svoji nahotu i za to, že jsem chvílemi musel masturbovat, aby mi penis zůstal vztyčený.

Chvilku se nic nedělo, oba mí majitelé v klidu popíjeli a potichu si něco povídali. Potom se Madam zvedla, přistoupila ke mně a začala mi prsty mačkat bradavky. Spíš drtit, měla v prstech nečekanou sílu. Bolest se rychle zvětšovala, kromě drcení mi Madam za bradavky tahala, kroutila jimi a vší silou je mnula. A bohužel se jí to velmi líbilo, mučila mě dost dlouhou dobu, cítil jsem, jak u ní stoupá vzrušení. U mě ostatně též, bradavky byly skutečně mojí erotogenní zónou. Nakonec, když mě dostala k několika zasténáním, mi na bradavky nasadila velmi silné svorky a uchopila mě za penis:

„Jak jsem si přečetla v tvé charakteristice, nemáš moc ráda, když si máš pochutnat na svém semenu. A my ti ani nenabídli nějaké občerstvení, tak si ho musíš obstarat sama. Takže až ti to dovolím, tak tak se hezky vystříkáš do dlaně a pečlivě vše slížeš. Ale než dostaneš souhlas k výstřiku, tak si ho budeš hezky honit, ale nesmíš se udělat.“

Nezbylo mi, než uchopit penis do dlaně a začít s plněním rozkazu. Netrvalo dlouho a musel jsem pohyb ruky výrazně zpomalit, začal jsem cítit nástup orgasmu.

„Ještě ne, až ti to dovolím!“ varovala mě Madam. „V nejhorším případě smíš i na chvilku přestat úplně, abys vydržel!“

Mé trápení trvalo hrozně dlouho. Zdálo se mi, že exploduji. Nebylo divu – po třech týdnech abstinence. Ale poslušně jsem se svojí touhou bojoval, zvlášť při představě, co budu muset udělat s tím, co ze sebe dostanu. Už jsem musel dávat i ruku pryč s penisu, i její pouhý dotyk mne přibližoval k vyvrcholení.

„Skloň hlavu, ať na něj vidíš a ať všechno vystříkáš do dlaně. Asi je ti jasné, že pokud se netrefíš, budeš podlahu čistit jazykem. Ale ještě stále jsi nedostal rozkaz, tak se ovládej!“ pokračovaly instrukce Madam.

„Stříkej!“

Rozkaz Madam zazněl jako prásknutí biče. A mně stačilo několik rychlých pohybů, abych jej splnil. Orgasmus, na který jsem se tak těšil, byl bouřlivý, ale mne radost z něj rychle přešla, když jsem viděl, jak se mi dlaň plní ejakulátem.

„Tak dobrou chuť,“ zasmála se Madam. „A jez hezky pomalu, aby ti nic neukáplo.“

Na mém odporu ke konzumaci se nic nezměnilo, ale co mi zbývalo. Pachuť semene mi zůstávala v ústech a to jsem byl ještě donucen vytěsnit zbytek semene z penisu, pozřít i ten a pečlivě si olízat ruku. Konečně jsem to měl za sebou a znovu upřel pohled dopředu a ruce spojil za zády.

Ale Madam stupeň mého ponížení nestačil a obrátila se ke svému muži:

„Miláčku, nechceš si vyzkoušet, jak to baletka umí udělat pusou? Pro tebe by to byla nová zkušenost a mně se zdá, že baletka má pořád hlad. Co ty na to? Aspoň budeš z její výchovy také něco mít.“

Neslíbit úplnou poslušnost, byl bych hned utekl. Ještě jsem se nevzpamatoval z dávky vlastního semene a už mě čekala další porce. Ale se mnou nikdo nediskutoval. Musel jsem zakleknout před Pána, který se mezitím obnažil, a zabořit hlavu do jeho klína. S poměrně velkým odporem jsem opatrně ústy uchopil jeho ještě neztopořený penis a začal s orálem. Ústa se mi začala plnit díky tomu, jak penis Pána nabýval na objemu.

„Nepospíchej a nezapomeň, že ti nesmí nic ukápnout z pusy,“ poroučela mi Madam.

Je asi zbytečné podrobně popisovat průběh procedury, která pro mne byla velmi odporná. Nakonec samozřejmě došlo k výstřiku a já nejen vše musel spolykat, ale i jazykem pečlivě očistit Pánův ocas.

„Tak to bychom měli,“ konstatovala spokojeně Madam, když jsem se na její rozkaz postavil zpět na původní místo. „A já si myslím, že bychom nyní mohli vyzkoušet, zda opravdu snáší bolest tak dobře, jak popisovala jeho Paní.“

Než jsem se nadál, měl jsem zpátky na hlavě neprůsvitnou kápi, byl uchopen za ruku a někam veden. Po krátké cestě jsem byl s dopomocí navigován tak, že jsem se nakonec octl sedící v gynekologickém křesle, široce roztažené nohy připoutané k opěrkám a tělo i hlavu ke křeslu. Spoutání bylo velmi pevné, nedokázal jsem se ani pohnout.

foto www.kink.com

„Já bych nejdřív vyzkoušela anál a potom postupně varlata, penis a bradavky. A vše bych zakončila elektřinou. Co ty na to?“

„Já to nechám celé na tobě, je to tvůj dárek,“ uslyšel jsem Pána. “já se budu dívat a případně ti pomůžu. Ale je vidět, že ho nechceš vůbec šetřit.“

„Musím si to užít, když musíme v neděli dárek vrátit. Ostatně i v charakteristice bylo, že spánek nepotřebuje.“

A potom již začalo mé mučení. Byla mi vytažena ozdobná zátka z análu a místo ní zasunuta jiná, jak jsem rychle zjistil, nafukovací. Každým zmáčknutím balónku se mi konečník rychle plnit a s tím vzrůstala i bolest, která brzy začala být nesnesitelná. Neudržel jsem se a začal sténat. Ale to na Madam neplatilo. Dlouho nechávala zátku nafouknutou, občas jí trochu upustila, ale brzo znovu dofoukla. Marně jsem se snažil zmítat v poutech, ta byla příliš pevná. Když trest skončil, Madam mi nechala zátku v zadku naštěstí jen lehce nafouknutou, a ihned přešla na má varlata. Cítil jsem na nich i na kořenu přirození nějaké manipulace a sotva začal trest, tak jsem pochopil, že mám nasazen drtič varlat. Opět se opakovala dlouhá nesnesitelná bolest, jak mi varlata byla silně mačkána. Bolest vystřelovala až do podbřišku, úleva přicházela jen občas a na krátkou dobu. Na mé hlasité sténání nikdo nebral ohled.

Když mi Madam drtič odstraňovala, bylo mi jasné, že na řadě je penis. Pro něj Madam zvolila zasouvání katetrů do močové trubice. Začala poměrně tenkým, ale postupně se jejich šířka zvětšovala. U posledního jsem již opět sténal a s ním si Madam hrála dlouhou dobu. Samozřejmě jsem cítil velkou bolest i při průchodu katetrů prostatou. Svoji zábavu Madam vylepšovala i tím, že mě nějakou tvrdou tyčkou tloukla přes penis při zastrčeném katetru. Začínal jsem být na pokraji sil. Ale čekaly mne ještě bradavky, u kterých Madam zvolila jednoduchý způsob – bití. Ale při něm mi nechala nasazené ty silné svorky, které bolest umocňovaly.

Konečně se zdálo, že je spokojená a já si užíval toho, že konečně ležím bez větší bolesti. Ale má úleva netrvala dlouho. Madam mi sundala svorky z bradavek a ty mně vší silou promnula. Donutila mě tím ke křiku. Ale to už jsem měl nasazené jiné svorky.

„Vyzkoušej to nejdříve postupně, ať víš, co si můžeš dovolit. Ale když jsem jí viděl při aukci, zdá se, že vydrží skutečně hodně,“ uslyšel jsem Pána a ihned potom již ucítil elektrický proud na bradavkách. Madam uposlechla rady a napětí zvyšovala opravdu pomalu. Ale bohužel stále, takže jsem nakonec opět začal sténat a křičet.

„Měl jsi pravdu, vydržel maximum,“ konstatovala Madam, když konečně vypnula proud.

„No vidíš, tak to ty příště taky,“ smál se Pán. „Ale teď Ti poradím něco jiného. Odpoj drát od přístroje, ten zapni na to maximum a potom už stačí strčit drát zpět. Uvidíš, jak se mu ten náraz bude líbit.“

Vážně jsem uvažoval o tom, že začnu protestovat. Ale než jsem se k tomu odhodlal, přišel první elektrošok. Nebýt tak pevně připoután, spadl bych z křesla. Už jsem bolestí spíše řval, než křičel. Naštěstí po prvotním šoku bolest trošku polevila, i když byla pořád velká. Ale Madam nechala proud zapnutý jen chvilku a potom celý postup opakovala. Po druhém opakování jsem dostal přes kuklu facku, abych pochopil, že se obrací na mě:

„A ty si budeš ty šoky hezky nahlas počítat a za každý poděkuješ!“

Nakonec jsem těchto krátkých intenzivních šoků dostal deset. Bál jsem se, že další elektrošoky na jiná místa již nevydržím, ale naštěstí se nade mnou Madam slitovala. Cítil jsem, jak jsou mi odstraňovány svorky i anální kolík, byl jsem rozvázán a byla mi sundána i kápě.

Baletka

4 Komentářů
 1. Jasmin_cross 5 roky ago

  Super pokračování 🙂

 2. qitko 5 roky ago

  Velká paráda!!!
  Závidím Baletce!,!

 3. roscer 5 roky ago

  Tak krásně jsem se zasnil, Áách…. :-))

 4. adame 5 roky ago

  No nádhera, fascinovala mě Aukce i to , co přišlo po tom… baletka se má….to jsou krásné věci na světě

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account