[BDSM Scénář] Výdrž v předpažení

Výdrž v předpažení

Klečíš přede mnou, vzpřímená a nahá. Obě ruce máš předpaženy a já ti na ně postavím tác se dvěma skleničkami. Obě naplním vínem. Tvým úkolem bude co nejdelší dobu vytrvat v této poloze, tedy s rukama napnutými před sebou, tak aby ani jedna ze skleniček nespadla nebo se nevylila ani kapka z jejího obsahu.

Samozřejmě, i když si dávám záležet na atmosféře, skleničky nejsou z pravého skla. Nic méně jsou to vydařené napodobeniny opravdových číší na víno z nerozbitného materiálu.

Foto www.kink.com

Abys vydržela co nejdéle, motivuji tě pohrůžkou velice bolestivého výprasku. Máš slíbeno 20 ran bičíkem přes tvé přirození. Na druhou stranu, za každou půlminutu co vydržíš, aniž by ti jediná sklenička spadla, nebo se vylila, ti odpustím jednu ránu.

Zpočátku si myslíš, že máš vyhráno. Tácek se sklenicemi se ti první minutu skoro ani nehne. Jenže další minuta se už vleče. Při třetí minutě začínáš myslet na trest, který tě asi zřejmě nemine. Jde jen o to, jak bude tvrdý. Snažíš se vydržet co nejdéle.

Napínavá hra pro D/s dvojice. Variabilní. Nikdy se nemusí hrát stejně. Velikost trestu i velkost sklenic je jen na rozhodnutí dominanta. Zkusíte vyzkoušet výdrž své subinky?

Dobrý kafe

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account