Novoroční BDSM předsevzetí

Se Silvestrem za dveřmi si už jistě mnozí z vás promýšlejí předsevzetí. Lepší plánování času, hubnutí, nové koníčky… ale co váš BDSM život? Jste  s ním natolik spokojení, abyte nechtěli nic změnit? Tak nebo onak, zde je seznam oblastí, na kterých můžete v průběhu roku pracovat. Není lepší čas na zamyšlení, než Nový rok – ať už jste na to sami, nebo chcete zapojit i partnera.

http://56cir.tumblr.com/post/52083508768/hotbdsmslaves-merry-christmas

Dominanti

  • Nebuďte přehnaně spokojení sami se sebou; vždycky je co se učit a co vylepšit. Najděte něco, co vám pomůže být lepším dominantem. Připomeňte si, že váš submisiv či subinka nejsou samozřejmostí, a važte si jich.
  • Zamyslete se nad pravidly ve vašem vztahu. Vyhovují tak, jak jsou, nebo by bylo potřeba je upravit, případně nějaká přidat? Situace i vztahy se časem mění a pravidla byse měla přizpůsobit.
  • Pokud to zatím neděláte, určete alespoň 1 hodinu týdně, kdy vám vaše subinka může říci vše, co má na srdci, a neriskovat přitom trest. V tomto čase byste měli naslouchat jako přítel a partner, ne jako dominant. Měli byste spolu probrat “třecí plochy” a věci, které je potřeba změnit.
  • Najděte si novou dovednost (třeba zacházení s bičem, nebo naopak elektro), kterou se chcete naučit, a postupně si osvojte alespoň základy. Testujte na své subince a užijte si to oba. Nové praktiky, scénáře nebo hračky pomáhají udržovat vztah hravý a subinku v dráždivé nejistotě.
  • Dejte své subince (nebo submisivovi) na vědomí, jak moc si vážíte jejich oddanosti a jak je máte rádi. Ujistěte je, že je budete i nadále chránit a starat se o ně. Nemusíte z toho dělat ritual, stačí i několik upřímných slov před usnutím – ale můžete upřednostnit formálnější situaci, aby to mělo větší váhu.

Submisivové

  • Uvědomte si, proč chcete poslouchat svého dominanta a sloužit mu. Slibte si, že to budete dělat tak dobře, jak to jen dokážete.
  • Připomeňte si pravidla, kterými se máte řídit, a případně se naučte nové. Buďte tak zdvořilí a úslužní, jak je to jen možné.
  • Zamyslete se nad tím, kde se vaše služba dominantovi může zlepšit. Ujidtěte se, že dokážete předvídat potřeby a přání svého Pána a pokud možno je plnit dříve, než vám o to bude muset sám říci.
  • Nebuďte na sebe přehnaně přísní, když se nezachováte jako”ideální subinka“. Udělejte to nejlepší, co můžete, a akceptujte, že každý někdy dělá chyby. Zároveň ale odpusťe chyby i svému dominantovi! On je také jen člověk.
  • Buďte hrdí na to, kdo jste. Nikdy si nevyčítejte, že jste submisivní. Když se poddáte dominantovi, udělejte to s potěšením – vyslyšte svoji potřebu a svoje srdce.

Především buďte šťastní. Používejte taková pravidla, postupy a praktiky, které vyhovují vám. Žádná “nejlepší” pravidla neexistují, pokud jste ve vztahu oba spokojení.

Šťastný nový rok, zdraví a spokojené hraní přeje Spoutaná.cz

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?