Novoroční BDSM předsevzetí

Se Silvestrem za dveřmi si už jistě mnozí z vás promýšlejí předsevzetí. Lepší plánování času, hubnutí, nové koníčky… ale co váš BDSM život? Jste  s ním natolik spokojení, abyte nechtěli nic změnit? Tak nebo onak, zde je seznam oblastí, na kterých můžete v průběhu roku pracovat. Není lepší čas na zamyšlení, než Nový rok – ať už jste na to sami, nebo chcete zapojit i partnera.

http://56cir.tumblr.com/post/52083508768/hotbdsmslaves-merry-christmas

Dominanti

  • Nebuďte přehnaně spokojení sami se sebou; vždycky je co se učit a co vylepšit. Najděte něco, co vám pomůže být lepším dominantem. Připomeňte si, že váš submisiv či subinka nejsou samozřejmostí, a važte si jich.
  • Zamyslete se nad pravidly ve vašem vztahu. Vyhovují tak, jak jsou, nebo by bylo potřeba je upravit, případně nějaká přidat? Situace i vztahy se časem mění a pravidla byse měla přizpůsobit.
  • Pokud to zatím neděláte, určete alespoň 1 hodinu týdně, kdy vám vaše subinka může říci vše, co má na srdci, a neriskovat přitom trest. V tomto čase byste měli naslouchat jako přítel a partner, ne jako dominant. Měli byste spolu probrat “třecí plochy” a věci, které je potřeba změnit.
  • Najděte si novou dovednost (třeba zacházení s bičem, nebo naopak elektro), kterou se chcete naučit, a postupně si osvojte alespoň základy. Testujte na své subince a užijte si to oba. Nové praktiky, scénáře nebo hračky pomáhají udržovat vztah hravý a subinku v dráždivé nejistotě.
  • Dejte své subince (nebo submisivovi) na vědomí, jak moc si vážíte jejich oddanosti a jak je máte rádi. Ujistěte je, že je budete i nadále chránit a starat se o ně. Nemusíte z toho dělat ritual, stačí i několik upřímných slov před usnutím – ale můžete upřednostnit formálnější situaci, aby to mělo větší váhu.

Submisivové

  • Uvědomte si, proč chcete poslouchat svého dominanta a sloužit mu. Slibte si, že to budete dělat tak dobře, jak to jen dokážete.
  • Připomeňte si pravidla, kterými se máte řídit, a případně se naučte nové. Buďte tak zdvořilí a úslužní, jak je to jen možné.
  • Zamyslete se nad tím, kde se vaše služba dominantovi může zlepšit. Ujidtěte se, že dokážete předvídat potřeby a přání svého Pána a pokud možno je plnit dříve, než vám o to bude muset sám říci.
  • Nebuďte na sebe přehnaně přísní, když se nezachováte jako”ideální subinka“. Udělejte to nejlepší, co můžete, a akceptujte, že každý někdy dělá chyby. Zároveň ale odpusťe chyby i svému dominantovi! On je také jen člověk.
  • Buďte hrdí na to, kdo jste. Nikdy si nevyčítejte, že jste submisivní. Když se poddáte dominantovi, udělejte to s potěšením – vyslyšte svoji potřebu a svoje srdce.

Především buďte šťastní. Používejte taková pravidla, postupy a praktiky, které vyhovují vám. Žádná “nejlepší” pravidla neexistují, pokud jste ve vztahu oba spokojení.

Šťastný nový rok, zdraví a spokojené hraní přeje Spoutaná.cz

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account