[BDSM scénář] Zachránkyně

Jak již název napovídá, budeme zachranovat,nebo spíš vysvobozovat sebe i partnera. Smysl hry je v tom že jeden z partnerů je spoutaný například na posteli tak aby se nemohl svépomocí osvobodit. Druhý partner je na tom o něco lépe, není sice úplně spoutaný tak aby se nemohl hýbat, ale částečně imobilizovaný je taky. Tenhle víc pohyblivý partner má za úkol vysvobodit ze zajetí sebe i svého partnera.

Co budeme potřebovat?

Jak na to?

Partnera na posteli připoutáme tak aby skutečně nemohl utéct, lepší bude i zaslepení škraboškou nebo maskou. Při připoutání použijeme alespoň jeden řetěz se zámečkem, můžeme použít třeba k upoutání jedné z končetin k rohu postele. Poté vezmeme dva klíčky od volných zámečků ( jeden ze zámečků jsme použili na partnera ) a po kusu partnerovi sevřeme do pěsti a pro zajištění pěsti použijeme pásku, nebo BDSM rukavice. Můžeme samozřejmě vylepšit čekání na pomoc pomocí vibrujících hraček, nebo jiných erotickým pomůcek. Výsledkem je tedy partner spoutaný na posteli s klíčky v pěstích ke kterým se nedá dostat vzhledem k tomu že pěsti jdou pevně zafixované.

kovove_rukavice_boxerky_SP_

Teď přijde druhá část přípravy partnera záchranáře. Ten se odebere někam do další místnosti a nezapomene si vzít 1 zbývající zámeček ( klíček má partner v pěsti ). Partner si spoutá nohy řetězem do takové polohy aby se nemohl volně a snadno pohybovat. Zajistí dalším 3. zámečkem a zkontroluje zda drží. Poté vloží klíček do PET láhve a uzavře ji ( klíček se bude lépe hledat ).  Na hlavu nasadí kuklu s otvorem na ústa a zajistí řetězem aby ji nešlo dát z hlavy pryč – klíček od kukly má partner v pěsti. Nakonec si nasadí policejní pouta na zápěstí ( podle zkušenosti buď před sebe, nebo za zády ). Posledním krokem je hození PET lahve s klíčkem někam do svého okolí pár metrů od sebe.

Postup úniku

Nejprve je nutné najít PET láhev s klíčkem od řetězu na nohou, ta se nebude hledat nejsnadněji s kuklou na hlavě a spoutanýma rukama. Po nalezení si osvobodí nohy, a přesune se k partnerovi který má klíček od kukly a řetězu u postele. Až se dostane k těmto klíčkům znamená to že partner na posteli bude relativně volný zatímco zachránce může mít na hlavě stále kuklu a na rukou pouta. Toho může zachráněný nebožák využít a využít situace jak zakončit celou hru…

——-

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2022 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account