[BDSM scénář] Zachránkyně

Jak již název napovídá, budeme zachranovat,nebo spíš vysvobozovat sebe i partnera. Smysl hry je v tom že jeden z partnerů je spoutaný například na posteli tak aby se nemohl svépomocí osvobodit. Druhý partner je na tom o něco lépe, není sice úplně spoutaný tak aby se nemohl hýbat, ale částečně imobilizovaný je taky. Tenhle víc pohyblivý partner má za úkol vysvobodit ze zajetí sebe i svého partnera.

Co budeme potřebovat?

Jak na to?

Partnera na posteli připoutáme tak aby skutečně nemohl utéct, lepší bude i zaslepení škraboškou nebo maskou. Při připoutání použijeme alespoň jeden řetěz se zámečkem, můžeme použít třeba k upoutání jedné z končetin k rohu postele. Poté vezmeme dva klíčky od volných zámečků ( jeden ze zámečků jsme použili na partnera ) a po kusu partnerovi sevřeme do pěsti a pro zajištění pěsti použijeme pásku, nebo BDSM rukavice. Můžeme samozřejmě vylepšit čekání na pomoc pomocí vibrujících hraček, nebo jiných erotickým pomůcek. Výsledkem je tedy partner spoutaný na posteli s klíčky v pěstích ke kterým se nedá dostat vzhledem k tomu že pěsti jdou pevně zafixované.

kovove_rukavice_boxerky_SP_

Teď přijde druhá část přípravy partnera záchranáře. Ten se odebere někam do další místnosti a nezapomene si vzít 1 zbývající zámeček ( klíček má partner v pěsti ). Partner si spoutá nohy řetězem do takové polohy aby se nemohl volně a snadno pohybovat. Zajistí dalším 3. zámečkem a zkontroluje zda drží. Poté vloží klíček do PET láhve a uzavře ji ( klíček se bude lépe hledat ).  Na hlavu nasadí kuklu s otvorem na ústa a zajistí řetězem aby ji nešlo dát z hlavy pryč – klíček od kukly má partner v pěsti. Nakonec si nasadí policejní pouta na zápěstí ( podle zkušenosti buď před sebe, nebo za zády ). Posledním krokem je hození PET lahve s klíčkem někam do svého okolí pár metrů od sebe.

Postup úniku

Nejprve je nutné najít PET láhev s klíčkem od řetězu na nohou, ta se nebude hledat nejsnadněji s kuklou na hlavě a spoutanýma rukama. Po nalezení si osvobodí nohy, a přesune se k partnerovi který má klíček od kukly a řetězu u postele. Až se dostane k těmto klíčkům znamená to že partner na posteli bude relativně volný zatímco zachránce může mít na hlavě stále kuklu a na rukou pouta. Toho může zachráněný nebožák využít a využít situace jak zakončit celou hru…

——-

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

To správné BDSM vybavení pro spoutání partnera!

Ty správné pomůcky pro spoutání partnera najdete u nás. Ať už hledáte vhodný provaz na bondage, nebo pohodlná kožená pouta pro Vaše BDSM hrátky klikněte sem.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Přejít k navigační liště