Scénář partnerská hra – cudnost

Dnes jsem při dlouhém odpočinku měl čas přemýšlet a napadla mě jedna partnerská hra, která spočívá v cudnosti. K této hře bude zapotřebí pás cudnosti pro může (nejlépe některé CB) a pás cudnosti pro ženu (s libovolnými kolíky) nebo improvizace v podobě dvou uzamykatelných řemenů a análních kolíků (k této variantě jen vysvětlím, že jeden kratší řemen se zapne okolo pasu, poté se dle libosti zasune kolík třeba  do kudničky nebo análku a za pomocí druhého řemenu, zajistíme kolíky tak, že řemen protáhneme mezi nohama až k řemenu v pase a vše uzamkneme)

cudak_korzetka

Přesuneme se k přípravám a principu hry:

1) s partnerem si navzájem nasadíte pás cudnosti a po jeho uzamčení a zkontrolování pohodlí pro delší užívání si vyměníte klíčky k vysvobození.

2) zvolíte si místnost, kde si klíčky navzájem schováte a to tak, aby partner věděl, kde je klíč od partnerky pásu a naopak

3) obléknete si civilní oblečení ( pro ty, co to mají rádi více vyrušující, mohou dle fantazie pod oblečení použít latexové doplňky, apod..) a můžete vyrazit do práce, společnosti nebo tam kam máte zrovna namířeno.

4) po celou dobu, kdy budete pryč je jen na Vás, zda za pomocí telefonu budete partnera/partnerku dráždit například zasíláním erotických fotek nebo necháte práci na samotném pásu a pocitech vzrušení, které budou přicházet.

5) po příchodu domů a několika hodinovém trápení se na sebe můžete konečně vrhnout, ale v tom, co oba chcete Vám budou bránit zámky, od kterých nemáte klíče, takže veškerými polibky a doteky si to budete jen zhoršovat a tak Vám nezbude nic jiného, než začít hledat.

6) principem hry je, zda dokážete odolat pokušení prozradit protějšku, kde se nachází jeho klíč, aby jste si zkrátili čas hledáním nebo vydržíte a klíč si najdete poctivě každý sám. Berte na vědomí, že pokud se protějšku podaří najít jeho klíč jako prvnímu, pro vás hra stále nekončí a musíte najít i ten svůj.

Pokud Vás hra zaujala a máte v plánu si jí vyzkoušet, myslete však na nějaký rezervní plán v případě, že by bylo nutné si pás sundat. Do komentářů pak můžete napsat, jak dlouho jste cudnost vydrželi  nebo kdo prozradil jako první svou skrýš pro klíč.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2022 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account