Partnerská BDSM hra na osvobození

Zpříjemněte si třeba silvestrovský pobyt jednoduchou BDSM hrou princip je úplně snadný, jsou zapotřebí dvě osoby a nějaké ty BDSM pomůcky. V této hře budete s partnerem rádoby obětmi perverzních únoskyň oblékajících těsný červený latexový catsuit.

  1. Nejprve rozmístěte klíčky od zámečků které budete dále používat po pokoji. Měli by být snadno dostupné
  2. Partneři si spoutají nohy podle vlastních chutí. Podstatné je částečné omezení pohybu. Šťávu dodá po spoutání navíc spojení kotníků pomocí policejních pout na kotníky obou partnerů k sobě.
  3. Partnerovi nasadíte kuklu a zajistíte zámečky, k tomu dokonale poslouží například deprivační kukla. Vždy ale taková kukla ve které lze snadno a dobře dýchat. Nutná je však kukla ve které není vidět.
  4. Dále partnerovi nasadíte pouta na zápěstí. Policejní, nebo kožená nehraje roli. Spoutání před sebou, nikoliv za zády.
  5. Nyní nasadíte kuklu sami sobě, a taktéž uzamknete aby bez pomoci klíčku nešla sundat dolů z hlavy. Nyní to však bude kukla s otvory včetně těch na oči aby bylo z kukly vidět.
  6. V předposlední fázi vám partner nasadí bondage rukavice, nebo jinak imobilizuje ruce ( například lepící páskou ) za zády. Podstatné je aby nešlo nic uchopit, jinak mohou být volně.

V tomto momentě Vás únoskyně ponechali v pokoji čekat na jejich příchod. Vaším úkolem je se osvobodit. Nebude to snadný úkol, protože nic nevidíte, pohyb po pokoji taktéž není snadný. Ruku kterou můžete klíč nahmatat a použít máte jen jednu každý. Smyslem tak je najít všechny klíčky od pout a zámečků a tak se osvobodit, musíte navíc spolupracovat s partnerem.

deprivacni_kukla_kozena_SP_2

Pokud je vše jak má být, tak jeden z partnerů může mluvit a koukat, ale nemůže nic uchopit. Druhý partner zase nic nevidí, ale uchopit může… Pomožte si navzájem:)

Celá akce lze okořenit snadno pomocí dalších doplňků, jako análních kolíků, dild, pásů cudnosti atd.

Nezapomínejte také na bezpečnost, a tak je vždy nutné mít nějaký únikový plán, v případě nutnosti, neměli by tak chybět nástroje na rychlé sejmutí kukel a snadnému nalezení klíčku. Tento text je pouze inspirace, nikoliv návod jak provádět hrátky. Nepřebíráme žádnou zodpovědnost při zranění nebo poškození věcí během jakýchkoliv erotických BDSM a jiných hrátek.

A také nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

1 Komentář
  1. hotereg 8 roky ago

    Hmm zajímavý nápad na inspiraci, podobných bych uvítal víc 😀

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account