[BDSM Scénář] Dogplay hrátky

Dogplay

Někdy je to jen bdsm hra. V některých případech je ale subinka nastavena tak, že se skutečně cítí dobře v roli štěněte nebo fenky. Dělá ji dobře chodit na vodítku nechat se cvičit psími povely, nebo dokonce jíst ze psí misky. Skutečné ženské fenečky pak plní všechny povely. Od aportů až po připuštění opravdovému psu. Ale to je už o něčem jiném.

Pro nás to bude jen hra. Subinku – fenečku, nejdříve vybavíme vybraným ocáskem, který ji zasuneme do zadečku.  Osobně dávám přednost kožešinovým imitacím, které subince nakonec opravdu sluší. V zadečku drží díky tomu, že jsou přichyceny k análnímu kolíku, takže ji dělají i fyzicky dobře.

Dále subince opatříme kožený obojek.  A třeba ji připneme i vodítko. Pomocí tohoto vodítka ji můžeme začít učit chodit. Nejdříve pěkně u nohy. Později ji učíme základním povelům. Sedni! Lehni! Za odměnu ji pohladíme a odměníme ji pamlskem.

Subinka musí hru přijmout. Nesmí odbíhat od tématu. Zakážeme uchichtávání, odmlouvání. Nejlépe je, když ji dovolíme jako jediný projev kňučení a poštěkávání.

foto www.kink.com

Subince pořídíme i vhodný pelíšek. Může na něm odpočívat a třeba také i spát. Vše záleží na stupni její podřízenosti k vám.

Když už zvládá být fenečkou, můžeme v hrách postoupit. Necháme ji aportovat kalhotky nebo míček. Také ji rozvíjíme poslušnost přidáváním dalších a dalších povelů.

V případě, že je tato disciplína pro vás opravdu jen hrou, výcvik dovedeme k dokonalosti tím, že naučíme fenečku se na povel venčit, jíst jídlo ze psí misky a také pít z misky pro psa.

Subinku k této aktivitě sice budeme muset občas ponoukat, ale vždy bedlivě sledujeme, jak moc to na ní působí. Je jen na nás aby se jí tato hra nezprotivila. Subinka musí mít vždy z výcviku radost. I když někdy bolí.

Dobrý kafe

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account