[Budování D/s vztahu od A-Z] První schůzka – pohled submisiva

První schůzka – pohled submisiva

Submisivní osoba očekává od první nezávazné schůzky s dominantem potvrzení, že její výběr odpovídá představě získané z psané komunikace. Je si vědoma, že v dalších setkáních, akcích a hrách bude často vystavována násilí, ponižování a tvrdému zacházení. Proto se snaží zjistit, zda je dominance protějšku přirozená, nebo je to jen hraná maska, která má zakrýt skutečnou motivaci „dominanta“. A to získání osoby, kterou je možno beztrestně týrat.

foto www.kink.com

Submisivní osoba, a to se týká především žen, nemá moc šancí se v rámci hrátek postavit skutečné fyzické přesile dominanta. Je mu vydána na milost a nemilost. Dá se říci, že subinky velice riskují při seznamování s novým „Pánem“. Naštěstí negativních zkušeností není, překvapivě, tak mnoho jak by se mohlo odhadovat.

Přes tuto skutečnost musí na seznamovací schůzce být subinka velice ostražitá. V případě problémů by se asi od okolí určitě nesetkala s velkým pochopením pro skutečnost, že dobrovolně pobývala s někým, kdo ji nalákal na příslib násilí a ponižování.

Dobrykafe

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?