[Budování D/s vztahu od A-Z] První schůzka – pohled submisiva

První schůzka – pohled submisiva

Submisivní osoba očekává od první nezávazné schůzky s dominantem potvrzení, že její výběr odpovídá představě získané z psané komunikace. Je si vědoma, že v dalších setkáních, akcích a hrách bude často vystavována násilí, ponižování a tvrdému zacházení. Proto se snaží zjistit, zda je dominance protějšku přirozená, nebo je to jen hraná maska, která má zakrýt skutečnou motivaci „dominanta“. A to získání osoby, kterou je možno beztrestně týrat.

foto www.kink.com

Submisivní osoba, a to se týká především žen, nemá moc šancí se v rámci hrátek postavit skutečné fyzické přesile dominanta. Je mu vydána na milost a nemilost. Dá se říci, že subinky velice riskují při seznamování s novým „Pánem“. Naštěstí negativních zkušeností není, překvapivě, tak mnoho jak by se mohlo odhadovat.

Přes tuto skutečnost musí na seznamovací schůzce být subinka velice ostražitá. V případě problémů by se asi od okolí určitě nesetkala s velkým pochopením pro skutečnost, že dobrovolně pobývala s někým, kdo ji nalákal na příslib násilí a ponižování.

Dobrykafe

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account