[Budování D/s vztahu od A-Z] První akce, bezpečnost především

První akce, bezpečnost především

Seznamovací schůzka dopadla na výbornou, báječně jste si rozuměli, dá se říci, že jste si vzájemně padli do oka. Schyluje se tedy k první akci. Zvláště subinky by si měly promyslet jak zajistit svou bezpečnost. Zde nabízíme osvědčenou sadu zásad pro zajištění bezpečnosti při počátečních D/s schůzkách, kdy subinky svého „Pána“ teprve poznávají.

Vždy se někomu svěř s tím, kam jdeš, s kým tam budeš, a kdy se máš v plánu vrátit. Nejlépe nějaké diskrétní kamarádce. Nemusíš se svěřovat s účelem, proč tam jdeš. Důležité je, aby věděla, kde zřejmě budeš a kdy se určitě vrátíš. Nejlíp slíbit potvrzení návratu telefonátem.

S sebou si ber jen pár drobných na cestu zpět. Vždy je možné, že budeš okradena. Tímto opatřením snížíš případné škody.

Nepotřebuješ mít u sebe klíče od bytu, mobil ani doklady. Doklady by agresorovi prozradily, kde bydlíš. Klíčem by si pak odemkl byt. Mobil je cenná věc. V případě nekalých úmyslů, bys o něj přišla, dřív než bys, měla možnost jej použít.

Pepřový sprej v kabelce se může hodit. Teoretická možnost obrany. Ale proč ji nemít, když je dostupná. Hlavně pozor v uzavřené místnosti, nebo v exteriéru při použití proti větru.

Na místo schůzky se doprav sama. Pokud možno nenastupuj k dominantovi do auta, pokud si jim nejsi úplně jistá.

Dobrykafe

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account