[Kdo je kdo] Budování D/s vztahu od A-Z

Kdo je ve skutečnosti kdo?

Internet a papír snesou všechno. Lidé své profily sestavují podle těchto klíčů: 1/ jak oni vidí sami sebe, 2/ jak chtějí, aby se na ně ostatní dívali, 3/ jak chtějí na ostatní zapůsobit, 4/ ze zoufalství a neznalosti věci. Pominu-li bod 4. je zřejmé, že v seznamovacích profilech může být pramálo skutečného. Tím nechci tvrdit, že jsou lživé. Jen je třeba být zpočátku dost opatrný.

Foto – www.electrosluts.com

Z počátku je nutné si ověřit, jestli druhá strana, se kterou člověk naváže kontakt, odpovídá pohlavím. Stačí na to fotografie. Ne však libovolná. Dnes má každý telefon s fotoaparátem. Stačí tedy protějšek požádat o fotku třeba s hrnkem v ruce, či nějakým jiným detailem (obojkem?). Nemusí být na ní vidět obličej. Stačí, ať je zřetelná postava. Tím eliminujeme lidi, co se vydávají za opačné pohlaví. Zvláště někteří pánové touto zálibou trpí.

Samozřejmě si hlídejte soukromí. Svou tvář odhalte, až si budete jisti, že s protějškem chcete začít vážněji komunikovat. Až si jej „proklepnete“. Nezapomínejte, že vaši tvář může také zneužít.

Při komunikaci se občas vracejte k určitým detailům. Všímejte si, jestli jsou odpovědi stejně zaměřeny. Komunikujete-li s lhářem, tady se projeví.

Dobrykafe

To správné BDSM vybavení pro spoutání partnera!

Ty správné pomůcky pro spoutání partnera najdete u nás. Ať už hledáte vhodný provaz na bondage, nebo pohodlná kožená pouta pro Vaše BDSM hrátky klikněte sem.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?