[BDSM povídka] Aukce 1. díl

Aukce – 1. díl

Opět jsem prožíval období, které mi způsobovalo přetlak v podbřišku a bolest v rozkroku. Již třetí týden jsem na rozkaz manželky měl nasazený pás cudnosti a tentokrát mi manželka ani neulevovala ani občasným vytěsněním semene, aby snížila můj přetlak. A ani mě nevychovávala a netrestala. Před těmi necelými třemi týdny jsem totiž k svátku dostal nový kovový pás a ona se rozhodla, že musíme pořádně vyzkoušet, jak se v něm cítím. Kdyby ji zajímal můj názor, což nehrozilo, má odpověď by byla, že se v něm cítím špatně. Byl vyroben z poměrně masivního kovu a jeho klícka byla velmi malá. Jednak jsem jeho váhu stále cítil v rozkroku a jednak každý pokus o erekci byl velmi bolestivý. To se nejvíce projevovalo v noci a brzo ráno při samovolných erekcích, jejichž počet se s přibývajícím časem zvětšoval. A Eva mi to zhoršovala i tím, že se se mnou v posteli milovala, musel jsem jí dělat dobře aspoň jazykem, vibrátorem nebo rukou, a to vždy též znamenalo bolestivý pokus o erekci.

Ten pátek jsme se sešli doma již po obědě a já zastihl Evu, jak něco pilně studuje na monitoru počítače. Nakonec se zvedla a obrátila se ke mně:

„Miláčku, došla jsem k tomu, že bych se s tím, jak hezkého a poslušného otroka mám, měla podělit i s ostatními. Je třeba, aby tě viděl někdo jiný, a případně tě i trestal. Aby tě trestání nezevšednělo. Takže jsem oslovila jednu BDSM komunitu a jsme na dnešek pozváni na jejich večírek. A abys těch překvapení neměl málo. Bude tam probíhat dražba otroků a kdo si nějakého otroka koupí, smí si jej ponechat až do nedělního večera. Tak jsem tě také přihlásila.“

I když občas jsem měl myšlenky být otrokem před cizími lidmi, tak Evy rozhodnutí bez konzultace se mnou mě zarazilo a rozzlobilo. A když jsem si představil, v jakém oblečení mě někdo uvidí, tak se mi nápad manželky vůbec nelíbil. Pokud mne vychovávala, musel jsem být vždy v ženském spodním prádle, v punčochách a lodičkách. A nebo na mě Eva používala i další ženské oblečení. Nejraději měla, když jsem byl za baletku – v gymnastickém trikotu, punčocháčích a baletních cvičkách.  Svůj negativní názor jsem dal dost kategoricky najevo, ale bylo mi to málo platné.

foto www.kink.com

„Už jsem se takto rozhodla“, zarazila mě Eva. „A ty jsi mi pro dobu her slíbil absolutní poslušnost, tak to tak ber. A abys věděl, již jsem organizátorům poslala i tvoje jméno na víkend. Budeš otrok Baletka. Ale už nebudeme ztrácet čas, v osm hodin je začátek a musíme vyjet aspoň o hodinu dříve. Tak se svlékni do naha!“

Když jsem tak učinil, sundala mi Eva pás cudnosti a poslala mě se pořádně umýt, oholit a vyholit si i rozkrok. Ještě jsem ani nebyl oholen, když mi Eva přišla říci, abych provedl před umytím pořádný výplach střev. Pro tyto účely jsme měli nástavec na sprchu. Nakonec jsem musel výplach opakovat čtyřikrát, Eva chtěla mít jistotu, že jsem opravdu vyčištěný. Ve sprše jsem potom bojoval s tím, že mám volné přirození a mohl bych si ulevit od tlaku, který jsem stále cítil. Ale nakonec jsem tomuto vábení díky poslušnosti odolal.

Když jsem se asi po hodině vrátil k manželce, stále nahý, dostal jsem ihned zpět pás cudnosti. Jak řekla Eva – abych neměl hříšné myšlenky. Potom mi spoutala ruce za zády policejními pouty, posadila si mě na židli a začala s mojí přeměnou. Pečlivě mi nalíčila obličej včetně očních stínů, rtěnky a pudru. Na ušní lalůčky jsem dostal náušnice s klipsy a Eva mi výrazným růžovým lakem natřela i nehty na rukou a na nohou. Nakonec poodstoupila a zkontrolovala svůj výtvor.

„Musím se pochválit, moc ti to sluší,“ konstatovala. „A ty, až ti sundám pouta, se půjdeš obléknout. Asi půjdeme do černé, takže samodržící punčochy, podvazkový pás, krajkové kalhotky a krajkový korzet pod prsa. Ten ti pomohu utáhnout. Lodičky si zatím nemusíš brát, to až na cestu, zatím si obuj baletní cvičky. Ale lodičky si připravíš ty s nejvyšším podpatkem.“

Potom už si mě přestala všímat a opět se něčemu věnovala na internetu. Když jsem se oblékl dle rozkazů a Eva mi silně utáhla korzet, podíval se na sebe do zrcadla. A musel jsem konstatovat, že i díky nalíčení vypadám úplně jinak. Ale když jsem si představil, že takto předstoupím před více lidí, cítil jsem silné ponížení. Ale s tím jsem nemohl nic dělat.

U dveří do garáže jsem si připravil lodičky a vrátil se do obývacího pokoje.  Eva již též byla převlečená a já se v té chvíli začal smiřovat s tím, co mě čeká, protože jí to velmi slušelo a vyzařovala z ní dominance. Měla na sobě černé krajkové body se všitou podprsenkou a s dlouhými rukávy, červený kožený korzet pod prsa, černou koženou sukni, černé punčochy nebo punčocháče a červené kotníčkové lodičky na vysokém podpatku. Usmála se na mě:

„Trochu jsem nakupovala, abych ti byla důstojnou Paní! Jen abys věděl, tato komunita je dost nóbl a já si myslím, že se oba máme na co těšit. Snad už jsi se smířil s tím, že se možná domů vrátíš až v neděli večer. Když tak na tebe koukám, mohl by si tě někdo koupit. A doufám, že oceníš text, který jsem o tobě napsala na představování při aukci. Hlavně si pamatuj, že jsem garantovala při přihlášení do aukce tvoji absolutní kázeň a poslušnost.“

„Moc Vám to sluší má Paní!“ odpověděl jsem. Ve chvíli, kdy jsme si začali hrát, jsem manželce vykal a oslovoval ji jako správný otrok. „Já už se smiřuji s tím, co jste na mě vymyslela. Jen se pořád bojím, kde skončím, pokud bych byl vydražen.“

„Organizátoři mě ubezpečili, že do aukce se mohou zapojit jen prověření členové klubu. Proto jsem se já nemohla zapojit. Což nevadí, protože pokud se ještě nějaké aukce zúčastníme, chci, abys ty byl doma a též se zapojil. Jinak jsem již koupila členství v klubu a na všechno ještě může přijít čas.“

Ještě chvíli jsme se bavili, až nakonec Eva došla k názoru, že je čas na odjezd.

„Aby sis nemyslel, že jsem při nákupech myslela jen na sebe, tak jsem ti též něco koupila,“ oznámila mi Eva a předvedla mi dárek pro mě. Byl to široký anální kolík, na straně vyčnívající ze zadku vyplněný růžovým broušeným sklem. Něco jako šperk pro otroka. Musel jsem se předklonit, Eva mi stáhla kalhotky a bez jakékoliv lubrikace mi „šperk“ narvala do análu. Dost to bolelo, byl opravdu široký. A druhým dárkem byl růžový, poměrně široký obojek, kterým mne též ozdobila. A potom jsme se již chystali k odjezdu. Nejprve jsem musel do auta odnést poměrně velkou tašku s věcmi pro mě, když by si mě někdo koupil. A potom jsem se již musel přezout do lodiček a šli jsme do garáže oba. V našem SUV nechala Eva v kufru instalovat cosi velmi podobné kleci. Bylo to na moji míru, když jsem vlezl dovnitř, musel jsem sedět s koleny u brady a vůbec jsem neviděl ven. Ani jsem se nedivil, že na cestu na aukci mě do této klece zavřela.

Jeli jsme dost dlouhou dobu, skrčené nohy mě docela bolely, ale neměl jsem jinou možnost, než to trpně snášet. Konečně auto zastavilo a za chvíli již Eva otevřela kufr a odemkla klec. Neohrabaně jsem ztuhlý vylezl ven a konečně pochopil, co Eva myslela tou nóbl společností. Stál jsem před osvětleným portálem secesního zámečku, před kterým se rozkládal ještě park, občas nasvícený bodovými světly. K Evě se dokonce dostavil portýr a předal jí číslo pro auto a odjel s ním pryč. Eva mi ještě ocelovými pouty spoutala zápěstí za zády a k obojku na mém krku připnula vodítko. Pouhé škubnutí s ním stačilo, abych pochopil, že mám jít za ní. Skleněnými dveřmi jsme prošli do vstupní haly, kde u pultíku stál jeden z organizátorů. Eva mu předala list papíru, on malou chvilku vše porovnával s papíry, které měl na pultu a potom již začal s manželkou konverzovat.

Baletka

2 Komentářů
  1. roscer 5 roky ago

    hezky napsané, prosím pokračování 🙂

  2. Jasmin_cross 5 roky ago

    super povídka, těším se na pokračování 🙂

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account