[BDSM povídka] Zpráva z tisku

Následující text je zcela smyšlenou erotickou S/M povídkou


BÝVALÉ PŘÍSLUŠNICE FCSST LOVÍ V EVROPĚ SEXUÁLNÍ OTROKY

Do Evropy se dostala skupina bývalých příslušnic speciální jednotky Jordánské armády. Ty loví mladé muže, ze kterých vychovávají otroky.

Policie informovala, že v Rakouském městě Freistadt byla minulý týden zadržena mladá dívka. Patří ke skupině bývalých příslušnic FCSST. O pohybu zbytku skupiny prý policie nemá bližší informace.

Pozn.red.: V roce 2006 po útocích v ammánských hotelech (hl. m. Jordánska) vznikla ve výcvikovém centru krále Abdulláha speciální jednotka rychlého nasazení FCSST (Female Company for Special Security Tasks) složená výhradně z dívek. Tato ženská rota je jednou z nejlépe vycvičených jednotek protiteroristických operací.

DSC07186

Z výpovědi zadržené dívky a z informací tajných služeb vyplývá, že dobře vycvičená skupina přijela do Evropy za jasným cílem, a to lovit muže, ze kterých vychovávají otroky. Své oběti loví ze skrytého místa pomocí narkotizačních pušek na uspání zvířat. Dostřel takové zbraně je 25-30 m. Látka z jehly se uvolní téměř okamžitě, takže i když si ji muž vyndá, narkotikum má již v těle. To začne působit do několika minut. Takto zasažený muž nerozumí tomu, co se stalo, neboť nikoho nevidí. Pokračuje tedy v cestě a netuší, že v tuto chvíli je již bezrannou obětí nemilosrdné lovkyně. Jordánské amazonce stačí svou kořist nenápadně sledovat. Po chvíli se dostaví pocit únavy a muž si musí odpočinout. Jako náhodou jde kolem mladá pohledná dívka, která mu nabídne odvoz autem. Dostatečně omámený muž nabídku neodmítne. Dívka zavolá pro připravené vozidlo s další bojovnicí a muže nakládají již téměř ve spánku. Takto bezmocnou oběť odvezou na místo, po kterém policie stále pátrá.

Muž se probouzí nahý v kleci. Ta není dostatečně vysoká na to, aby se v ní mohl postavit, ale ani dostatečně široká, aby si v ní mohl sednout. Musí tedy nuceně stát v jakémsi polostoji. Tato poloha je náročná a nedá se vydržet dlouho. K tomu má navíc spoutané ruce za zády, nohy v kotníkách, na hlavě kuklu a v puse roubík. Samozřejmě si nedokáže vysvětlit, co se stalo. V malém prostoru se snaží bojovat, ale dlouho to nevydrží. Když se po marném vzpouzení uklidní, věznitelky mu situaci vysvětlí. Muže v kleci nechají ještě dostatečně dlouhou dobu, aby měl čas si vše v klidu rozmyslet.

Po delší době úpění ho vyndají. V další části výcviku muži povolí provazy na nohách. Ale jen tak, aby mohl dělat krátké kroky. Sundají roubík i kuklu. Místo toho dostane latexovou masku na kontrolu dýchání s malým otvorem v přední části. Takto ho postaví na běhací pás. Aby byl nucen pohybovat se jen v určitých mezích, je přivázán vodítkem k přední části stroje. Pokud by se našel vzpurný jedinec, místo vodítka je použit provázek vedoucí v varlatům. Tím mu po puštění pásu nezbývá nic jiného, než běžet. Navíc je celou dobu popoháněn bičíkem. V dýchací masce má jen malý přísun vzduchu, což běh značně ztěžuje, či způsobuje nemožným. Netrvá dlouho a muž je fyzicky na dně.

Takto zdecimovanou osobu odvedou na celu. Ale ani zde nemá klid na odpočinek. Několik dívek vpadne na dovnitř, přidrží si ho na zemi za ruce a nohy a jedna ho s připnutým umělým penisem znásilní. Jindy ho zase zasedne svým klínem na obličeji a přidusí. Tato ponížení se opakují v nepravidelných intervalech. Zpravidla, když oběť usne.

Stačí pár dnů střídání klece, běhacího pásu a cely a z muže se stává odevzdaná loutka. V tu chvíli přichází další část jeho přeměny. Hypnóza. Na sezení mu dívky předhazují sexuální podtexty, během nichž se stává velice vzrušeným. Při probuzení si ale kvůli nedostatku fyzických sil své vzrušení neuvědomuje. Tím ho v sobě dusí, zůstává v něm a akumuluje se. Při jednom z posledních sezení dostává na penis klícku pásu cudnosti.

Po hypnózách následuje procedura odpočinku a návratu sil. Tím se muž stává i nadrženým. Pro dívky je při tom nejdůležitější, aby byl neustále spoutaný. A to jakýmkoli způsobem. Je zde totiž nejen riziko, že by mohl onanovat a i přes nasazenou klícku ejakulovat, ale že by mohl některou z bojovnic znásilnit. Při relaxaci se dívky muži plně věnují. Jsou neustále v jeho těsné blízkosti. Myjí ho ve vaně, leží s ním v posteli, krmí ho. Muž se stává zoufale nadržený. Ulevit si však nemůže. Po nějaké době touží jen po ženách ve své blízkosti. Udělal by pro ně cokoli. Ty se u něj střídají různě oblečené, aby si zvykl uctívat i rozdílné druhy oděvů. Od téměř nahých těl, po celé nasoukané v latexových kombinézách.

Když je muž dostatečně motivován, začíná samotný výcvik. Dívky ho učí správně obsluhovat svou paničku. Muž miluje svůj roubík s penisem, kterým může své věznitelky uspokojovat. Stejně tak miluje, když ho dívky připnutým penisem znásilňují (sám se jim i nastavuje). V tuto chvíli je výcvik u konce. Již to není muž. Stal se z něj otrok, poslušný pejsek. I když ho nyní bojovnice přivedou občas přes klícku k ejakulaci, jeho touha vyplnit jim každé přání ho neopouští. Takto vycvičeného otroka si dívky buď nechají, nebo na trhu prodají. Tam pejsek přichází po čtyřech po boku své paní na vodítku a s kuklou na hlavě.

Zatím není prokázáno, že některá z pohřešovaných osob byla skutečně unesena jordánskými bojovnicemi. Policie přesto nabádá mladé muže, aby nechodili sami po odlehlých částech měst. V případě, že se setkají s něčím neobvyklým, či je snad přímo zasáhne šipka s narkotikem, mají hned volat tísňovou linku. V opačném případě by se mohli stát oddanými otroky jordánských dívek.

3 Komentářů
  1. hotereg 8 roky ago

    Klidně bych se nechal chytnout 😀

  2. jakubko 8 roky ago

    No veľmi dobrá poviedka, tiež by som sa nechal ulapiť.

  3. Jasmin_cross 6 roky ago

    paradní povídka, wow 🙂

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account