Lolitky páteční noc, 2.část

Lolitky páteční noc, 2.část

Vzrušením ztrácím pojem o čase, když v tom vibrace ustávají, podívám se směrem k pracovnímu stolu, kde sedí John. Akorát vypíná počítač, nejspíš má vše potřebné hotové. Přichází ke mě, skloní se nad mou tvář a odepne mi roubík. Zhluboka se nadechnu, John mi z krku sundá obojek a potom rozepne řemeny, které mi pevně svíraly obě nohy i ruce k sobě. Rukama mi roztáhne pokrčená kolena daleko od sebe nakloní se nade mě, jednou rukou mi chytí ruce nad hlavou a přitlačí je do pohovky, prsty na pravé ruce mi chvíli přejížděl přes vlhké pysky až ke klitorisu, pak mi z kundičky vytáhne vibrační vajíčko. Obličejem, který je v těsné blízkosti s mým mi pošeptá: “Říkal jsem ti, že spát, se ti chtít už nebude!! Běž do koupelny a připrav se ke spánku, pak přijď do ložnice!”
Zvedám se a odcházím. V koupelně se odlíčím a rychle osprchuji. Zahalená jen v osušce zaklepu na dveře od ložnice a počkám na povolení vstoupit dovnitř. John mi otevře dveře a sundá ze mě vlhkou osušku. Nahá v kročím do předem připravené místnosti. Posadí mě na kraj postele a připne mi polstrovaný obojek na krk. Pak mi poručí kleknout si před postel. Nahá si okamžitě klekám jak řekl na všechny čtyři. Přistoupí ke mě ze zadu, pokrčí nohy a do ruky si vstříkne lubrikační gel. Ze zadu chytne celou mou kundičku do dlaně a prostředníčkem mi zajíždí mezi závojíčky, celá se prohnu slastí. “Teď si z tebou trochu pohraju a nechci, abys dala najevo, že to chceš!” řekne John. Projíždí prstem nejprve pomalu nahoru a dolu, pak rychleji a rychleji. Chci, aby mi prstem vyšoustal celou lasturku, ale vím, že nesmím ani slůvkem naznačit že se mi to líbí. John mi do nitra mé jeskyňky pomocí ruky prudce zasunul nafukovací dildo. Syknu tak nahlas, že mě John chytne rukou po vlasech a hlavu mi zalomí až se celá prohnu. Dildo lehce dofoukne. Pak si stoupne přede mě, já si kleknu, chytí mě za hlavu a vloží mi svůj ztopořený penis do pusy. Nejdřív ho sune pomalu dovnitř a ven a pak mi hlavu přiráží až ke kořenu. Místy mám pocit, že se udusím. Když mu to stačí zvedá si mě a na posteli odkrývá přikrývku.
Pohled mi okamžitě sklouzne na připravený bondage sleep bag. Tmavé dlouhé poutací šaty z kůže mi John hned obléká. Látka mi zakryje prsa a celou přední část mého těla až ke kotníkům. Ze šatů mi akorát vykukuje, skrz popruhy, nahý zadeček. John vše dotáhne devíti nastavitelnými pásky. Jak se má stehna, po dotáhnutí, k sobě pevně tisknou, intenzivněji cítím dildo v mé kundičce. Pak mi John navlékne horní díl vaku, svírací kazajku. Při dotahování řemínků, umístěních na kazajce a pocitu dokonalé bezmoci, dosahuji téměř orgasmu.
[dilemma]
Když je vše podle Johnových představ, spoutanou mě pokládá na postel. Otočí si mě na bok,  řetěz, který je umístěný za postelí, mi připne k obojku a lehne si na bok vedle mě. Rukou, si můj nahý zadek, přisune blíž k svému tělu a já cítím, jak pomalu dofukuje dildo. Oběma rukama mi John roztáhne půlky a jazykem zakrouží kolem zadečku. Pak mi jednou rukou drží zadek a druhou palcem tlačí na mou dirku. Strnu a Johnovi říkám, že tam to nechci. John vstává a se slovy: “to snad necháš na mě, zlato…” mi vloží roubík do pusy. Zapne vibrace, na dofouklém dildu, které neustále sílí a ve mě to způsobuje další proudy vzrušení a vrací se ke své nedokončené činnosti. Prstík po prstíku mi rejdí v úzké prdelce. Jen na kraji a na chviličku. Strachem ani nedýchám. John vyndá prsty z mého zadečku  a nasadí si kondom. Mezi roztáhlé půlky mi vloží tvrdý penis, půlky stiskne k sobě a penisem projíždí nahoru a dolu tak rychle, že se mu vzrušením dech úplně chvěje. Bojím se, aby nevklouzl prudkým pohybem dovnitř. Nakonec se udělá. Jen zašeptá, že pro mě to nekončí.
Vstane z postele, dojde se umýt a pak vypne vibrace. Odepne mi roubík, tiše vzdychnu a John  se položí vedle mě do postele a v pokoji zhasne tlumené světlo. Vak mi neumožňuje moc pohybu a dildo, které mám hluboko v sobě, mě jen tak nedá spát a tak nehybně ležím vedle Johna, který slastně spí a já si jen můžu představovat, jak se mě dotýká. Má chuť na sex je stále větší. Dlouho nemůžu usnout, ale
 nakonec usínám…
Nevím kolik hodin je, když otevřu oči, ale v místnosti je tma. Rolety na oknech jsou zatažené a do pokoje proniká červené světlo z chodby. John v posteli už není. Přepadá mě panika, v celém domě jsem nejspíš sama, všude okolo není moc světla a já nemám pojem o čase. Spoutaná ve vaku ležím na posteli a čekám jak tohle dopadne. Netrvá to dlouho a z chodby slyším Johna . Vchází do ložnice a beze slov mi odepíná řetěz a sundá obojek. Posadí si mě zády k sobě na okraj postele a o mé záda si opře koleno své nohy. V pokoji není moc vidět a tak nevím pro co John sáhl. Vše proběhlo rychle. John mi do úst vloží roubík na hlavu navlékne latexovou kuklu, z které mi koukají pouze rty. Na krk mi připne obojek, který stáhne kuklu i mé hrdlo.
Nemožnost odhadnout, co bude, mě znejišťuje, ale i vzrušuje. John mě stáhne z postele a odnese v náručí někam, kde mě položí na zem. Cítím, že ležím na matraci potažené vinylovým prostěradlem, jsem v herní místnosti a John mi připne k tělu řetězy. Zapne vibrace a v tu chvíli se svíjím. John jen hlesne do místnosti: “Tohle si zasloužíš, za ten včerejšek. Ty se ještě naučíš poslouchat, kurvičko!” Zaklapne dveře a odejde.
Dildo je nastavené na časovač. S každým dalším sepnutím prožívám jeden orgasmus za druhým. Tenhle trest si budu dlouho pamatovat….

Fotografie k příběhu budou zveřejněny společně s posledním dílem těchto povídek….

Chcete pokračování? 🙂

3 Komentářů
 1. hotereg 8 roky ago

  Jasně, že chci pokračování 😀

 2. mira-l 8 roky ago

  Já chci taky pokračování!!
  🙂

 3. tsunami 8 roky ago

  Tohle je ten druh obsahu co mě k webu přivedl :))

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account