Lolitky páteční noc, 3.část

Lolitky páteční noc, 3.část

Z posledních sil, úplně vyčerpaná, čekám na další sepnutí vibračního dilda, které se pro mě s ubíhajícím časem stává více intenzivnějším a nekonečným. Naštěstí slyším vstupovat někoho do místnosti. Ať už je to kdokoliv, přes utažený roubík se pokouším poprosit o přerušení trestu. Přes tmavou kuklu slyším Johnův hlas, který mi povídá: “Oceňuji tvou vytrvalost a odhodlání žadonit, myslím, že už to stačilo.” Oddechnu si a ve chvíli, kdy mi sundá obojek , kuklu a roubík, poděkuji. John se jen pousměje a pohladí mě, bříšky prstů, po tváři a konečky prstů mi přejede přes vlhké rty a postupně mě zbaví řetězu, poutacího vaku i dilda.
Pak směrem ke mě natáhne svou ruku a já si nahá stoupám a za ruku jej chytám. Po takové době, strávené ve vaku, sotva udržím balanc a tak mě John přidržuje a vede mě ke dveřím. Z chodby mě oslní denní světlo, které  vychází ze střešních oken v chodbě a na chvíli mě to oslepuje. Vedle Johna kráčím chodbou až do koupelny, kde mi oznamuje, že si mě umyje. Vkročím tedy do sprchového koutu a otáčím se směrem na Johna, ten si ke mě zlehka nakročí, chytne mi obě ruce a zvedá mi je do výšky. Sepne je k sobě řemínky a za řetízek zavěsí ke stropu. Ruce mám spoutané nad hlavou a lokty mírně svěšené, stojím ve sprchovém koutě na špičkách a dívám se na Johna. John se svléká a pak vstoupí za mnou do sprchy a jen malinko otočí kohoutkem a spustí vlažnou vodu. Jak kapičky vody stékají po mém těle, začíná mi být chladno. John mi špičkou prstu krouží kolem ztuhlé bradavky a druhou rukou mě drží za pas a tiskne si mě k sobě tak blízko, že se otírám svou mušličkou o jeho tvrdý penis. Obličeje máme v těsné blízkosti, že slyším Johnův vzrušený dech. Jeho ústa sklouzávají po mém krku až k bradavkám. Začne mi je sát a lehce okusovat.  Pak mě John otočí a do ruky si vstříkne cosi malinového. Jsem k němu zády, ale v zápětí zjišťuji, že jde o masážní olej. Přistoupí ke mě blíž a svůj hrudník tiskne na má záda. Rukama mi roznáší tekutinu po celém těle. Svýma něžnýma rukama mi přejíždí po prsou, bříšku a sem tam zlehka zabloudí i k mé lasturce. Pak chytne obě má prsa do dlaní a mačká je vší silou. Dýchá mi na krk a já slyším, jak jeho dech nabírá na intenzitě, když mi prsty dráždí jemně poštěváček. Jeho penis mě dloube do zadečku. Prohnu se tak, aby lehce vklouzl mezi má stehna a třel se mi o kundičku. John mě schválně trápí a mě se to líbí. Jezdím mu na péru dopředu a zpátky a propadám se úplně do jiného světa. Pak si John klekne a roztáhne mi nohy od sebe a jazýčkem mi přejíždí po obou dírkách. Má obrovskou chuť mě ochutnat a tak se přesune pouze k mé vyholené lasturce. Dlouze mi ji políbí a začne zasouvat jazýček. Rejdí mi mezi vlhkými pysky. Celou svou vahou se snažím Johnovi sednout na obličej tak, abych se na jeho jazýček napíchla, div neutrhnu skobu ze stropu. Tělem mi projíždí první orgasmus. Když jsem dostatečně nažhavená zvedne mi John nejprve jednu nohu, pak i tu druhou do výšky a opře si je o své boky. Visím ve sprše spoutaná za ruce a opírám se pouze nohama  o Johnovo tělo. Pomalu mi zasune ztopořený penis do jeskyňky. Přitiskne se na mé tělo a začne přirážet. Naše těla po sobě kloužou, netrvá to dlouho a dochází k oboustrannému orgasmu, doprovázeným hlasitým povzdechem, který se rozléhá po celé chodbě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Vyčerpaný John mi odepne řemínky z rukou a já mu padnu do náruče, pak mě postaví na zem a se slovy “umyj se a dojdi si odpočinout” odchází do koupelny v přízemí. Po jeho odchodu se osprchuji a poté se věnuji líčení. Zahalená v ručníku opouštím koupelnu, mířím chodbou rovnou do ložnice, abych se oblékla. Otevřu dveře do pokoje a na posteli je připravená malá hromádka oblečení s psaním na vrchu. Přistoupím blíž a začnu číst. Stojí tam: “V 19:00 tě očekávám v kuchyni v oblečení které jsem ti nachystal. Do té doby máš volnost.” Prohlížím si připravenou hromádku, kde nacházím latexové červeno černé šaty se spodním prádlem, tmavé punčošky a v krabici lackové boty na vysokém podpatku. Neztrácím čas. Vezmu na sebe modré džíny a bílou košil a seběhnu schody do patra, dole vklouznu do tenisek, odemknu Johnovo auto a vyrážím za kamarádkou do města. Nesmím však zapomenout na domluvenou schůzku s Johnem a přijít včas!
Blíží se večer a tak přicházím domů. Ihned se odebírám do ložnice v druhém patře, abych se připravila a vše stihla. Mám časovou rezervu, tak obavy ze zpoždění nemám. Rychle se vysvleču a na nahé tělo si oblékám latexové šaty. Vůně latexu a zvuk vydávaný při oblékání je vzrušující a smyslný. Hladím si tělo a masíruji, aby se odstranily záhyby na bříšku, pak si obuji vysoké boty na platformě, zapnu zip po straně a nakonec šaty vyleštím do lesku. Trochu se přelíčím a jsem hotová. Krůček po krůčku scházím schody dolu do kuchyně.
Otevřu zašupovací dveře a za nimi stojí John. “Jsi tu na čas. Pojď ke mě a otoč se.” řekne.  Vejdu tedy do místnosti a udělám, co mi John říká. Na krk mi připne obojek a na ruce a nohy řemínky, vše propojí kovovými řetízky tak, abych měla potřebný pohyb a zajistí zámky. Otočí si mě na sebe a do ruky chytne svazek řetízku, který mi spojuje ruce a krk a odvleče mě ke kuchyňské lince. “Chci, abys pro nás připravila večeři a já se na tebe budu dívat.” John mi k nohám ještě připne řetěz,který vytáhne z pod linky. Postaví se ke mě a jen podotkne: “to jen pro jistotu”. S úsměvem ve tváři se posadí za bar, aby mě mohl sledovat.
[dilemma]
Pustím se tedy do práce. Je to zvláštní pocit, být spoutaná a muset splnit Johnův úkol. Pod latexovými šaty nic nemám a ve spojení s obepnutým, chladivým materiálem a cinkání řetězů, to ve mě způsobuje značné vzrušení. Chůzí, kolem kuchyňské linky, se mi pysky třou o sebe a z kundičky mi vytéká šťávička. Na vysokých podpatcích se ohýbám do skříněk pro nádobí a při pohledu na Johna zjistím, že jeho to také nenechává chladným! Když už mám večeři skoro hotovou, John mi rozkáže: “Teď nech jídlo být a ukaž mi, jak si hraješ!”  Posadím se na linku a vysokými podpatky se zapřu o kraj linky. Nohy roztáhnu daleko od sebe, co mi řetězy dovolí a konečky prstů si hladím vyholenou kundičku. Už mi hodně teče. Jednou rukou jsme opřená o pracovní desku a druhou si prst po prstu zajíždím do své jeskyňky. Nejprve jeden, pak dva až nakonec zasunu tři. Moc se mi to líbí. John poslouchá, jak sténám a užívá si to stejně jako já. Dráždím se jen chvilku a dosahuji orgasmu.

Se čtvrtým končícím pokračováním se můžete těšit na slíbené fotky k této povídce…

2 Komentářů
  1. tsunami 8 roky ago

    Kdepak asi skončil slíbený 4. díl?

  2. roscer 6 roky ago

    krásné !! prosím,mooooc 4. díl

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account