Svázaná na kuchyňském stole II.

Svázaná na kuchyňském stole, II.

Mé pevně roztažené nohy mu nabízely nesčetné možnosti. Užíval si, jak teču, aniž by se mě dotknul. Chvíli jemně hýčkal můj klitoris, načež do mě vsunul Venušiny kuličky a zapnul cosi vibrujícího. Pravděpodobně vibrující hlavici, usoudila jsem a v tom samém okamžiku ucítila její um na svém rozkroku. Hlavice rozvibrovala kuličky a já si zařezala popruhy do těla rozkoší.

Ovšem nebylo mi dopřáno dostatečně dlouhého potěšení, abych došla k vyvrcholení. Hlavice ztichla, já se snažila utišit lehký třes svých nohou a vyčkávala, co bude dál. Chvíli se nic nedělo. Náhle jsem ucítila cosi ledového a jeho prsty roztírající tu studenou věc po mém druhém otvůrku, krátkou chvíli ho dráždil prstem a potom mi do něj pomalu vsunul anální kolík. Najednou jsem více cítila kuličky uvnitř sebe a tiše doufala, že mi k nim bude opět přiložena hlavice.

Jak jsem doufala, tak se stalo. Stačilo jen pár sekund a i přes bolest od popruhů zarývajících se do mé kůže jsem se roztřásla orgasmem. Ještě dalších několik sekund mou rozkoš prodlužoval, potom hlavici vypnul, a když jsem se uklidnila, vytáhl se ze mě i kuličky.

Vzal má ňadra tísnící se mezi dvěma řemeny do dlaní a hnětl je. Občas si pohrával se stojícími bradavkami jazykem, párkrát do nich kousl. Obě prsa chytil jednou rukou, já v té chvíli nevěděla, jestli je silnější potěšení, které mi přináší dlaň tisknoucí mé bradavky, nebo bolest od řemenů zarývajících se do citlivé kůže mých prsů.  Druhou rukou mi přejel po rozkroku a dva prsty zasunul do mě. Dlaní přimáčkl můj klitoris tak, že jsem se zase více roztekla.

Stoupl si k mému dokořán otevřenému rozkroku. Chytil mě oběma rukama za boky a stáhl mě blíže k sobě. Řemeny se mi zařezaly do kůže, nějakou strhaly, ale to mi v té chvíli nevadilo. Věděla jsem, co přijde, a chuť na to byla mnohem větší, než bolest, kterou mi právě způsobil. Nepřestával mě držet za boky, naopak mi je tisknul v dlaních mnohem silněji. Ucítila jsem jeho mohutný penis, jak se dotkl vchodu do mé jeskyňky. Pomalu, lehce… Jen dotek, nic víc. Začala jsem zpoza roubíku vrčet. Chtěla jsem ho cítit v sobě, chtěla jsem ho potěšit, potřebovala jsem cítit, jak se ve mně rozlévá jeho vyvrcholení…

Po tváři mi stékaly sliny, jak jsem se mu snažila říct, ať ho do mě vrazí, ale okřikl mě. Musím být zticha.

Jakmile jsem byla potichu, nic mu nebránilo to udělat. Bez jakýchkoliv jemností ho do mě vrazil. Tvrdě a nemilosrdně, až mě to lehce zabolelo. Malinký moment zůstal ve mně a pak do mě rychle zajížděl a zase ven. Netrvalo to dlouho a vyvrcholil. Cítila jsem, jak vyplňuje mou broskvičku teplou tekutinou. Ten pocit mě vydráždil natolik, že jsem se zachvěla v druhém, stejně silném orgasmu…

http://lee-banda.blog.cz/

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account