Elektrizující zaplněná Korzetka I.

Elektrizující zaplněná Korzetka I.

Hned z kraje říkám že se Korzetku pokusíme vybavit vším ( nebo alespoň většinou z její výbavičky ) – je toho dost! Výsledkem by měla být partnerka naprosto, a velice pevně spoutaná, s nejrůznějšími bdsm a dalšími erotickými hračkami.

…poté co pošlu Korzetku do vedlejší místnosti aby se celá svlékla a přinesla bednu přetékající všemožnými pomůckami vybíráme co použijeme a co ne – máme vybráno, a tak můžeme směle přistoupit k té vzrušující části.

Latexovou kuklu s otvorem na ústa nasadím na hlavu ( předtím si ještě vezme partnerka příjemnou hudbu du uší ), přes ni přijde kožená šněrovací kukla také s otvorem na ústa, tu pěvně stáhnu a zajistím vysokým obojkem aby s hlavou nešlo moc hýbat. Následují latexové rukavice dlouhé až nad lokty, nad tyto rukavice ještě šněrovací  BDSM rukavice a pevně zašněrovat.

Z ramínka sundám koženou šněrovací svěrací kazajku s otvory pro prsa, nasadím a šněruju, čím víc je kazajka utažená tím víc prolézají prsa ven otvory, až je utaženo opravdu hodně, prsa se tyčí mezi černou kůží směrem kupředu. Takhle krásná prsa navíc každé zvlášť omotám bavlněným provazem abych docílil ještě větší tvrdosti.

Nastal čas na spoutání rukou, zvolím rukávy za zády abych měl volné předek těla, a nepletli se tam ruce. Utáhnu řemen rukávů vpředu na břiše a beru si dalších 6 kožených řemenů. Prostrkuji je připravenými poutky v kazajce, a dělám z kazajky neuvěřitelně striktní oděv. Horní část těla je dokonale zafixovaná koukají jen prsa.

Tou dobou už je nejenom v klíně pořádně mokro…to ale stále nejsme zdaleka u konce. Zacpu kundičku dildem pro elektrostimulaci, na venušin pahorek nalepím elektrodu a otestuju zda vše funguje – funguje! Když už jsme u zacpávání otvorů, tak vezmu nafukovací vibrační kolík do zadečku, po zasunutí napumpuju. Krásně se stísní i kundička a dildo je uvnitř těšnější.

Klitoris si zatím připravím, a to tak že vezmu podtlakový zvon, a nechám zatím klitoris i s okolní vulvou nabírat na citlivosti….

Pokračování příště…

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account