[BDSM povídka] Odpočinek hrou

Odpočinek hrou

Pán se toho dne těšil domů víc než obvykle. Po náročném dnu v práci se už nemohl dočkat, až ze sebe shodí nudné šaty a s nimi i starosti.

Za dveřmi na něj už s napětím čekaly nahé a vkleče jeho čubka a subina. Hned jak za sebou zavřel dveře, přiskočily a pomohly mu zbavit se toho odporného šedého dámského kostýmku. Pán šel rovnou ke skříni najít sobě i těm dvěma oblečení, které bude vhodné na plány, které měl na mysli.

Pro sebe vybral černý kožený šněrovací korzet, který pevně obepínal a tvaroval kozy, kožené kraťasy se zipem přes nohavice a rozkrok a vysoké lesklé kozačky. Čubce vybral postroj kombinovaný z kožených řemínků a kovových řetízků. Řemínky jí stahovaly kozy, takže i s bradavkami trčely vzhůru, řetízky byly vepředu spojené kroužkem, který byl navlečený na ptáka a pokračovaly mezi roztaženýma koulema přes anál až k řemínkům za krkem, ke kterým je přitáhl přeskou. Na nohy jí vybral sandály z řetízků, které byly i místo podrážky, takže čubka cítila každé došlápnutí. Subina celou dobu nahá pozorovala oblékání čubky a čekala, co pán připraví pro ni. Vybral jí krásné lakované rudé šaty, které měly průstřih přesně na bradavky, vzadu šněrování, takže se daly hodně pevně stáhnout. Rudá šňůrková tanga, podvazky a punčošky oblečení doplnily. Nakonec si  musela obout vysoké bílé lakované kozačky na jehlách.

Když byly obě konečně obě oblečené, dostala subina od pána masku na oči a čubka hračky, které musela na subinu použít. Pán se pohodlně usadil do křesla a pozoroval, jak obě jeho poddané plní jeho rozmary.

Čubka dala subině do pusy roztahovací roubik, takže ji měla otevřenou dokořán. Ptáka švihla rákoskou, erekce v tu chvíli zmizela a subka dostala těsnou ocelovou klec. Koule jí svázala každou zvlášť koženým řemínkem a do očka připnula vodítko a druhé na široký obojek na krku. Subina si musela kleknout na čtyři a do prdele jí vrazila kolik s třásněmi, takže vypadala jak dokonalá čubka. Pak ji vodila za obojek kolem pána a ten ji popoháněl rákoskou, až měla na prdeli jeden rudy proužek vedle druhého, takže barva prdele za chvíli splývala s barvou subininých minišatů. Když se to pánovi omrzelo, připnul subině na bradavky a koule elektrody a postupně zvyšoval intenzitu proudu. Nechal subku klečet jen na kolenou a čubka jí vrazila do rozevřené pusy ptáka až po koule a ona jí ho musela kouřit. Když to hraní obou viděl a i to, jak se subině tísní nadržený fialový pták v kleci vzrušením, měl kundu, jako by na ní přišla stoletá potopa. Dal čubce nafukovací anální kolík, aby ho vyměnila za kolik s třásněmi, subinu si k sobě přitáhl za koule a pak ho řádně nafoukl. Držel ji přitom za obojek u kundy a musela ho lízat, až ho dovedla k mohutnému orgasmu. Když se pán vydýchal, sundal subině klec a její pták se konečně postavil v celé své kráse. Rozhodl se, že jí odmění a poručil čubce, aby si klekla a subina ji bez přípravy ošukala anál až do svého výstřiku. Pohled na to vyvrcholení pána navnadil, takže si nasadil kalhotky se třemi kolíky, subině sundal elektro-hračku a nechal si ji od čubky nasadit na své bradavky a mokré pysky v latexových kalhotkách a pomalu spustil výboje, které postupně zvyšoval až na práh blaženosti. Při stupňujícím se jeho vzrušení z proudu, vypustil a vyndal subině kolík a do té připravené a roztažené prdele ji ošukal, až řvala blahem. Čubka při tom ležela s roztaženýma a skrčenýma nohama přímo před subinou, takže ta ji mohla pohodlně  honila ptáka a lízala koule i ošukanou prdel, ze které už vytékalo její vlastní semeno. Pohled na obě své poddané, které byly před vystřikama a přírazy kolíku v obou svých dírách, přivedl pána k dalšímu mohutnému orgasmu a naplnil kalhotky množstvím své sladké šťávy.

Byl spokojený, takové zakončení dne se mu líbilo a hned už se začal těšit na další relaxační hrátky….

2 Komentářů
 1. blackmar 7 roky ago

  Příběh nemá chybu, jen jsem se trochu ztrácel postavách a jejich pohlavích. Možná by nebylo na škodu aspoň lehké uvedení do děje.

 2. zanett 7 roky ago

  Mám co říct?
  O téhle er.aktivitě sním již delší dobu,
  zkusit něco, no… nebylo by to na škodu,
  zítra se mám setkat s prvním pánem,
  setkáme se nad nějakým ránem?
  Těžko říct, jsem nezkušená,
  líbím se mu jako žena?

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account