Dovolená u moře I. [soutěžní povídka]

[total-poll id=7646]
Korzetka na dovolené

…bylo parné letní odpoledne a doma vrcholili přípravy na odjezd do Chorvatska. V panelákovém bytě bylo o to žhavěji, protože jsme balili, nejen plavky a nafukovací hračky do vody, ale také hračky pro dospělé. V cestovní tašce by tak celníci mohli najít roubík, koženou kuklu, latexovou kuklu, pouta na kotníky i zápěstí, hodně nafukovacích a jinak vibrujících erotických pomůcek.. A vůbec, bylo toho až moc.

Této celé výbavě vévodí kufr o rozměrech 60*100 cm. Není to obyčejný kufřík na pláž. Kufr má uvnitř na podlážce úchyty pro řemen. V boku kufru jsou dvě díry pro stehna.

Tenhle kufr zatím zůstal bez Korzetky uvnitř, ale naplnili jsme jej oblečením, plnil totiž stejný účel jako každý jiný kufr.

Večer před odjezdem se Korzetka musela připravit na 11 hodinovou cestu autem. Začalo vybírání těch vhodných pomůcek. Do zadečku jsme zastrčili malý nafukovací kolík, do lasturky zaplulo vibrační vajíčko obřích rozměrů na dálkové ovládání. Přesto jsme oblékli latexové kalhotky a Korzetka si mohla oblíknout latexové punčochy s prstovými ponožkami. Až na latex mohli přijít džíny. Kdo nevěděl co je pod kalhotami ničeho by si nevšiml.

Na řadu přichází horní část těla. Latexové body s otvory pro prsa vytvoří nádhernou scénu, a pohled na Korzetky stojící bradavky byl dokonalý. Běžím pro podprsenku, a donesu zpět kovovou podprsenku se zámkem proti sundání. Chci ji nasadit, ale Korzetka se na mě podívá a říká “počkej, jsem tak nadržená, že chci aby mi bradavky šimral jemný elektrický proud” a podává mi elektrostimulační přístroj. Jsem překvapený, chtěl jsem na ní být hodnější, a ona si sama řekla o takovou věc. Nasazujeme elektrody na prsa, hned vedle bradavek, a přiklápíme nerezovými košíčky. Teď už nemá šanci bez klíčku od podprsenky podprsenku rozepnout. Korzet pod prsa, který lze uzamknout byl zase můj nápad a Korzetka jej uvítala. Staženy Korzet pod pulsujícími bradavkami vypadal moc moc pěkně…Tričko navrch, a můžeme vyrazit.

Cesta ubíhala velice rychle. Pohrával jsem si s dálkovým ovládáním vajíčka uvnitř a šimráním na bradavkách. Korzetka vypadala unaveně, ale na Rakouských hranicích ji probudilo zastavení u čerpací stanice a povel, aby šla natankovat. Nechtělo se jí, ale zvýšení vibrací a intenzity pulsování na prsou ji vyhnalo rychle z auta. Já mezitím nakoupil další zásoby na cestu, kávu a oříšky. Když se Korzetka blížila směrem dovnitř k pokladnám, nějaký Rakušan ji omylem postříkal když si umýval přední okno. Než Korzetka došla do obchodu, voda se vsákla do trika a její kovová podprsenka vytvořila dokonalý obrys pod trikem. Vypadala úžasně a zraky zírajících mužů to potvrzovali. Jí to však nerozházelo, naopak, zastavila se před dveřmi, svlékla triko, a vyždímala jej nad kýblem s vodou. Několik pánů okamžitě chtělo přispěchat pomoci se sušením, ale s rázným odmítnutím se hrnula Korzetka k pokladně.

Mě to naštvalo, celé tohle představení bylo krásné, ale dovolil ji někdo takhle se předvádět? Nedovolil. Potom se Korzetka zbytečně dožadovala vibrací ve svém otvoru. Kdepak, věděl jsem, že je to pro ni trest a žádné vibrace nebyli.

Vychytralá subinka ale věděla jak mě obměkčit, a to když mi začala rozepínat poklopec a naklonila se mi ke klínu. Reakce byla téměř okamžitá, hlubokými pohyby bylo rychle hotovo. Blížili jsme se k cíli cesty a řekl jsem si, že nebudu už trápit její sexuální apetit a vajíčko i pulsování na prsou ji dopřeji. Vrněla na sedadle spolujezdce blahem.

Když už jsme na místě zjišťuji nepříjemnou věc, všechny kličky od zámků, které drží Korzetku uvnitř perverzního oblečení zůstali doma na stole…konec první části…

 

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account