[povídka] Fenečka

Fenečka

„Ahoj mazlíku,“ pozdravil mě sotva otevřel vchodové dveře a o zeď naší chodbičky opřel jakousi železnou mříž. Několik železných mříží.

„Pane,“ odpověděla jsem mu. Klečela jsem naproti dveřím, na sobě jsem měla pouze župan. Doma musím chodit jen v županu a obojku, nic víc na sobě mít nesmím.

„Pojď ke mně,“ vyzval mě, a když jsem vstala, přitáhl mě láskyplně k sobě a políbil. „Něco jsem ti koupil.“

Posadila jsem se na postel a pozorovala ho, jak šrouboval mříže k sobě. Rychle mi došlo, že mi pořídil psí klec. O pár minut později už přede mnou stála mohutná, na první pohled pevná, ne příliš velká klec. Pán ji umístil do rohu místnosti, přišel ke mně, pohladil mě po tváři, políbil na čelo a z ramen stáhnul župan. „Chceš si ji vyzkoušet?“

Přikývla jsem.

„Tak si vlez dovnitř.“ Klekla jsem si tedy na kolena a otevřenými dvířky jsem vlezla do klece. Pán dvířka zajistil zámkem, přes mříže mě pohladil po tváři a přikázal, ať mu k mřížím přistrčím zadeček. Než jsem se ve stísněném prostoru vymotala do požadované pozice, vytáhl z krabice s hračkami psí ocásek s análním kolíkem a lubrikant. Začal mi roztírat studený gel přes oba otvory. Jednou rukou dráždil můj klitoris, druhou pomalu zasunoval ocásek. Cítila jsem až na stehně, jak pomalu teču. Konečně do mě zajel celý kolík, víc už mě nedráždil. Obě ruce vyndal z klece, uložil se na postel a díval se na mě. V rozpacích jsem nadržená seděla v kleci a nevěděla, jak se chovat. Po pár minutách pozorování vytáhnul mobil a začal mě fotit. Lehla jsem si a zavřela oči.

Když jsem je otevřela, spal. Spal a nechal mě v kleci. Opět jsem oči zavřela a chvíli jen tiše ležela.

Rozhlédla jsem se kolem sebe a zjistila jsem, že jsem usnula. Bylo o tři hodiny víc, než když Pán usínal. Teď už seděl na okraji matrace a sledoval mě. „Vyspala ses?“ Odemknul zámek na dvířkách, připnul mi vodítko, na ruce a nohy mi dal pouta. Pouta na rukách mi spojil deseticentimetrovým řetězem, ta na nohách nějakým kratším. „Teď budeš moje fenečka.“ Odvedl si mě do obývacího pokoje, kde mi začal házet míčky. Poslušně jsem mu je nosila zpět.

„Ke mně,“ zavelel po chvíli a já ihned přiklusala. „Otoč se a vystrč na mě zadeček.“ Položila jsem hrudník na chlupatý koberec a zůstala na kolenou se zadečkem zvednutým do vzduchu. Připnul mi vodítko zepředu krku k obojku a táhl ho mezi mými prsy, přes bříško až jsem ucítila ledová kovová oka vodítka mezi mými nohami. Nejprve mě chlad natolik překvapil, že síla tohoto pocitu byla větší, než síla mého chtíče, netrvalo to však ani dvě vteřiny a já se roztekla ještě mnohem víc. Bylo to asi jen v mé hlavě, ale cítila jsem, jak má šťávička protéká očky vodítka. Kožené držadlo vodítka i s rukou, která ho držela, mi Pán položil na záda a táhnul ho tak vysoko k mé hlavě, dokud se kov pevně nezařezal do mé kundičky.

„Bylas hodná fenečka, ale víš, co teď chce tvůj Pán?“ Podíval se mi do očí a vodítko povolil. „Chce, aby sis tohle vzala do pusy, odnesla si to vedle do ložnice a počkala s tím u radiátoru.“ Vložil mi do úst tu část vodítka, kterou jsem měla na své kundičce, tu nejvlhčí část celého vodítka. Po čtyřech jsem se dohrabala do ložnice, kde jsem se poslušně usadila u topení. Tušila jsem, co teď přijde a těšila jsem se na to. Chtěla jsem ho a bylo mi jasné, že i on chce mě a že to dnes bude hodně příjemné.

Po chvilce přišel. Byl už nahý. Přišel ke mně, vzal si ode mě vodítko a na krátko ho přivázal k radiátoru, co nejblíže k zemi to šlo. Musela jsem horní částí těla ležet na zemi. Zatahal mě za ocásek a tím mě donutil zvednout zadeček do výšky. „Poslušná fenečka drží…“ zašeptal mi do ucha, ocásek mi zvedl na záda, prsty mi přejel mezi nožkami, několikrát je rychle zasunul do mé stoprocentně připravené kundičky a potom do ní rychle vrazil svůj penis. Chtěl mě. Chtěl mě tvrdě a drsně. A taky mi to tak udělal. A užil si to… oba jsme si to užili…

http://lee-banda.blog.cz/

1 Komentář
  1. peedy 8 roky ago

    Hezká povídka 0:-)

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account