[Budování D/s vztahu od A-Z] První schůzka

První schůzka

Předpokládejme, že mezi lidmi navazujícími vztah, který má směřovat k D/s už proběhla komunikace, ve které zjistili, že si vyhovují, v tom co se týká představ o bdsm, že si vyměnili fotografie, že jsou si sympatičtí. Myslím, že u bdsm není nejdůležitější přímý vizuál. Mám tím na mysli tvář, barva vlasů atd. Rozhodující ale může být postava. Málokterý muž, který má v oblibě štíhlé ženy, půjde i do D/s vztahu s nějakou ženou silné postavy a naopak.

Tak tedy v případě sympatií je dobré neodkládat seznamovací schůzku.

foto www.kink.com

První schůzka je vždy trochu stresující. Jak pro dominantní stranu, tak pro tu submisivní. Pro ni to může být dokonce silně zneklidňující situace. Proto je dobré se dohodnout na místě, které vyhovuje oběma stranám. Na místě sice veřejném, ale zároveň takovém, které umožní diskrétní rozhovor. Váš rozhovor bude mít určitě lehce sexuální podtext.

Ideálním místem se jeví nejspíš nějaká kavárna, či vinárna, která je vybavena jednotlivými boxy. Ty vytvoří zdánlivě soukromé prostředí a zároveň cizím pohledům skryjí drobné aktivity rukou či nohou.

Výsledkem první schůzky by mělo být rozhodnutí. Pokračovat či nepokračovat ve vznikajícím vztahu. Nic méně, krom decentních doteků, není nutné nijak tlačit na pilu.

Dobrykafe

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2023 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account