Smyslová deprivace a hudba

Já sama miluju kukly, když je navíc kukla vypolstrovaná, kožená, a s možností pěkného utažení nepotřebuji toho k pořádnému vzrušení ani o mnoho víc. Představte si ale že i v takové kukle je stále slyšet ruch z okolí. Pravděpodobně neuslyšíte konkrétní zvuky, ale přicházet osobu uslyšíte.

 

Moment překvapení

to co mě na smyslové deprivace nejvíce vzrušuje, je právě moment překvapení. Představte si že ležíte do široka roztažení a připoutaní v posteli a slyšíte osobu přicházet zleva, zprava nbo odjinud… zkrátka budete tušit odkud co asi přijde. A to není ono ( alespoň pro mě ). Pokud vůbec nevím z jaké strany se mě partner dotkne, nebo kde mě chytí, či plácne, je to zcela jiný pocit – mnohem více vzrušující. deprivacni_kukla_kozena_SP_4

Naprosté ticho nebo oblíbená hudba?

na tohle bude mít každý svůj vlastní názor, ale pokud mluvím za sebe jednoznačně jde o hudbu. Absolutního ticha lze docílit snadno pomocí špuntů do uší a následného zašněrování kuklu přes uši – nic neuslyšíte, nebudete nic tušit, super pocit! Ovšem když si do uší strčím sluchátka ( pecky ),  nasadíme kuklu která se zašněruje a pustím hudbu dostanu se do pohodové nálady, a zároveň také o okolním světě nevím vůbec nic. Když poslouchám svou oblíbenou relaxační hudbu, do toho mi na těle přistane sem tam rákoska, v otvoru mi vibruje vajíčko a klitoris vibruje jak vzteklý, neumím si v ten moment představit nic lepšího.

 

Moje oblíbené pomůcky pro deprivaci

Moje oblíbená hudba

zaposlouchejte se do stejných tónů:)

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?