Smyslová deprivace a hudba

Já sama miluju kukly, když je navíc kukla vypolstrovaná, kožená, a s možností pěkného utažení nepotřebuji toho k pořádnému vzrušení ani o mnoho víc. Představte si ale že i v takové kukle je stále slyšet ruch z okolí. Pravděpodobně neuslyšíte konkrétní zvuky, ale přicházet osobu uslyšíte.

 

Moment překvapení

to co mě na smyslové deprivace nejvíce vzrušuje, je právě moment překvapení. Představte si že ležíte do široka roztažení a připoutaní v posteli a slyšíte osobu přicházet zleva, zprava nbo odjinud… zkrátka budete tušit odkud co asi přijde. A to není ono ( alespoň pro mě ). Pokud vůbec nevím z jaké strany se mě partner dotkne, nebo kde mě chytí, či plácne, je to zcela jiný pocit – mnohem více vzrušující. deprivacni_kukla_kozena_SP_4

Naprosté ticho nebo oblíbená hudba?

na tohle bude mít každý svůj vlastní názor, ale pokud mluvím za sebe jednoznačně jde o hudbu. Absolutního ticha lze docílit snadno pomocí špuntů do uší a následného zašněrování kuklu přes uši – nic neuslyšíte, nebudete nic tušit, super pocit! Ovšem když si do uší strčím sluchátka ( pecky ),  nasadíme kuklu která se zašněruje a pustím hudbu dostanu se do pohodové nálady, a zároveň také o okolním světě nevím vůbec nic. Když poslouchám svou oblíbenou relaxační hudbu, do toho mi na těle přistane sem tam rákoska, v otvoru mi vibruje vajíčko a klitoris vibruje jak vzteklý, neumím si v ten moment představit nic lepšího.

 

Moje oblíbené pomůcky pro deprivaci

Moje oblíbená hudba

zaposlouchejte se do stejných tónů:)

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account