Můj mnohonásobný Silvestr

Vracím se po krátké odmlce zase s nějakým zápisem do svého deníčku. Dostala se nám do rukou masážní hlavice, kterou většina asi dobře zná z erotických BDSM videí. Verzí je několik, ale originální Hitachi Magic Wand z USA funguje v podstatě úplně stejně jako tahle evropská varianta, která má klasickou zástrčku do zásuvky na rozdíl od té americké verze ke které je nutné ještě koupit měnič napětí…nic pro mě- chci si s tím pohrát a užít si sílu kterou tahle věcička má, ne běhat po elektrech a shánět součástky…No to by na úvod stačilo.

Tento zápis patří o zhruba 2 týdny zpátky a to konkrétně 31. 12. 2013 – Silvestr. Co by to bylo za Silvestra, kdybychom to neoslavili ve společnosti kožených řemenů, latexu a jiných BDSM hraček:). Po obvyklém silvestrovském večeru, který nebývá nikterak valné kvality, jsme se odebrali na pokoj v penzionu, kde na nás již čekala postel plná pomůcek…netrvalo dlouho a Pán mi nakázal, abych se svlékla a oblékla si připravený spandexový catsuit, netrvalo ani minutku a dopnula jsem zip u krku. Na hlavu jsem si nasadila latexovou kuklu s otvorem jen pro ústa, a za zády si zacvakla policejní pouta. Teď již bylo jen na Pánovi, jak se mnou naloží, zná mě již po letech velmi dobře, a tak ví, co mám ráda a co ne. Přeskočím-li asi hodinovou část s plněním úkolu a výprasku rákoskou, tak se dostanu k tomu zásadnímu, a tím pro mě byl relax, který vlastně s relaxem neměl mnoho společného.

Ani jsem to nepočítala…

vybaven asi 20 koženými řemeny mě začal Pán spoutávat odshora po kotníky. Pěkně připažené ruce stažené asi 5 řemeny – nemohla jsem s nimi ani pohnout. V tuhle chvíli, kdy jsem stále s latexovou kuklou nic neviděla, dostala jsem mezi kotníky rozporku asi půl metru dlouhou…říkala jsem si, že mě to roztáhlo nějak málo, ale po chvíli jsem této myšlenky začala litovat – rozporka byla nastavitelná (poté jsem zjistila, že na krásných 120cm), takže nakonec mě roztáhla víc než dost. No a to už měl Pán plný přístup k mému klínu, po chvilce začala  na klitorisu vibrovat hlavice. Netrvalo to ani 20 vteřin a už se to valilo ven, jelikož jsem byla extrémně vzrušená, tak jsem na utlumení hlasových projevů dostala roubík. Pak to zase chvilku vibrovalo a orgasmus byl tady než bys řekl švec, takhle asi 3x po sobě během 5 minut. Prostěradlo podemnou  již začalo být zjevně mokré, a tak nezbylo než můj roztažený klín trochu ucpat, slyšela jsem Pána zaštrachat v tašce a za chvilku jsem už cítila, jak se začíná uvnitř mě cosi nafukovat, ano bylo to nafukovací dildo. Ucpání fungovalo…chvilku, bylo to vše tak intenzivní a vzrušující, že to nešlo vydržet a tak jsem se udělala znovu a znovu. A tak mi Pán přikázal, ať se ovládám a neudělám se pod pohrůžkou výprasku na stehna rákoskou, jen představa toho výprasku mě vzrušila natolik, že ve spojení s hlavicí a nafouklým dildem se ihned udělala, hehe, no moje stehna už tolik nadšení nesdílela…

Půlnoc

přišla dvanáctá hodina a museli jsme si ťuknout – „jak na nový, tak po celý“ přeci… A tak Pán nalil do sklenek trochu šampusu, uvolnil mi jednu ruku, do které jsem uchopila sklenku. Když odbila půlnoc, ťukli jsme si stylově – já svázaná na posteli a Pán v kůži. Dali jsme si jen na přípitek, aby se neřeklo. Poté opět moje ručka zmizela někde mezi mým tělem a koženými řemeny. Rozporka také zmizela a já dala nohy k sobě, Pán ihned přispěchal s dalšími řemeny a tak jsem od pasu po palce na nohou měla celkem 7 řemenů a řemínků. Pod několika řemeny jsem měla zasunutou hlavici, která spokojeně vrněla… Pán mi zapnul televizi a přikázal ať se koukám zatímco on se ládoval chipsy, chlebíčky a dalšími dobrotami, které jsem připravila…bylo velice šlechetné zapnout mi TV, když jsem měla kuklu na hlavě ve které jsem sotva slyšela…Po asi 30 minutách jsem byla opět celá zapocená a mezi nohama mokrá. I Pán uznal, že by to stačilo a uvolnil mi nožky, otočil na břicho, nadzdvihl zadeček a pak do mě zezadu přirážel dokud jsme společně nedošli k závěru hrátek…Pak už to není tak záživné:)

Jakého silvestra jste měli vy? Povězte…

2 Komentářů
  1. qitko 10 roky ago

    Tak úžasného Silvestra jako Ty měl asi málokdo… 😉

  2. milanj 9 roky ago

    Takový silvestr si můžu nechat jenom zdát. 🙂 Pěkná vyprávění ze života, jen tak dál.

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account