Vzrušující BDSM pexeso! Vytvořme si ho spolu! [aktualizováno]

Každý ho známe, obracíme kartičky s infantilními obrázky, které nejsou nic moc zajímavé. Když už najdeme dvojici, vítězoslávně ji hodíme do hromádky svých párů. V průběhu hry se navíc nic kromě úpěnlivého přemýšlení neděje…
pexeso

Pojďme to změnit

Vyrobíme si pexeso pro dospělé, u kterého si s partnerem, nebo kamarády užijete spoustu vzrušení a legrace. Kromě toho že zcela jistě vyměníme obrázky pexesa, které dostane celkové erotický náboj díky výběru fotek z naší tvorby.
Tmavá horní strana kartičky s logem Korzetky se po otočení změní například na vzrušující obrázek korzetky spoutané koženými řemeny, nebo pevně utažený roubík v ústech ze kterých vytékají sliny..
V čem by pexeso ale bylo ještě více odlišné je plnení úkolů, které bude muset splnit váš protihráč v případě že najdete pár kartiček s úkolem.
Uvedu příklad – povede se vám otočit 2 stejné kartičky a obrázkem a úkolem ve kterém bude stát “Protihráč se předkloni, a dostane 10 na zadek”, nebo “Protihráč svlékne scrchní oblečení”…

Jdeme na to?

Staňte se spolutvůrci pexesa. My pexeso graficky navrhneme a necháme natisknout. Jde tedy především o to vybrat úkoly do pexesa – kartiček bude celkem 60, takže 30 párů. Zdá se nám rozumný počet úkolů kolem čtvrtiny všech kartiček. To nám vychází na nějakých cca 8 úkolů.
Je potřeba úkoly důkladně promyslet aby měli hlavu a patu, a nestalo se tak třeba že trefím úkol “partner bude po zbytek hry hrát s rukama spoutanýma za zády” a v dalším úkolu se po něm bude chtít aby prováděl nějakou manuální činnost, kterou však takto spoutaný zvládnout nelze.

Pexeso zadarmo

5 nejaktivnějších – tedy uživatelů kteří nejvíc přispějí ke vzniku pexesa dostanou pexeso podepsané korzetky namalovanými rty zadarmo. Pro všechny ostatníí bude pexeso i tak k dispozici nawww.spoutana.cz za lidovou cenu.

Nápady směřujte do komentářů níže

10 Komentářů
 1. egon 9 roky ago

  Udělat pexeso s BDSM tématikou je super nápad, ale moc nechápu ty pravidla, ten úkol se bude plnit pouze když najdete dvojici?, pak ji nikdo hledat nebude a hra skončí patem.

  • Marek 9 roky ago

   Pravidla skutečně nejsou zatím vyřešená, proto i tato diskuze:)

   Ale patem to podle me skončit nemůže, vyhraješ přeci hru tehdy pokud dvojice nasbíráš a budeš jich mít více než soupeř. Nutné bude uvažovat tak že tvým cílem je mít co nejvíc dvojic…

   Jsou vítané samozřejmě všechny možné nápady k pravidlům.

 2. pejsek_s_obojkem 9 roky ago

  to, zda-li se najde nebo nenajde stejná dvojice obrázků či úkolů, závisí na tom, jak dobře si kdo pamatuje už jednou otočené kartičky.
  Hrát by se mělo asi na odměnu za najití stejných kartiček a na trest za to když se nenajde.
  Aby nedošlo k tom, jak už bylo zmíněno, že se nebudou schválně otáčet stejné kartičky.
  Odměna za najití stejných kartiček by mohla být v tom, že dotyčný ten úkol zadá některému z protihráčů a jako trest by mohl být úkol z jedné z odkrytých kartiček, třeba

 3. egon 9 roky ago

  Viděl bych to tak, že by bylo 64 kartiček, z toho 56 by bylo normálních, to je 28 dvojic a zbývajících 8 by bylo lichých (černý Petr) a jakmile by hráč některou z osmi kartiček otočil, tak by musel splnit úkol na ní napsaný a pak už by si jí nechal u sebe. Bylo by hezké to odlišit tak, že na těch dvojicích by byly obrázky Korzetky v submisivní póze, zatímco na těch osmi nepárových by byla v póze dominantní, navíc by to šlo i nějak barevně odlišit.

 4. jurosik 9 roky ago

  možno by to bolo vhodné mať príslušný počet dvojíc z erotickými obrázkami a k tomu nejakú kôpku s kartičkami kde sú zmiešané odmeny a tresty s náhodným výberom a ten kto nájde dvojicu, potiahne si kartičku s tej druhej kôpky a na kartičke bude trest pre protihráča, alebo odmena pre toho kto vyhral. tu je prvok náhody, čo robí hru asi zaujímavejšou, pretože keby boli odmeny a tresty priamo na dvojiciach určité tresta lebo odmeny ba míňali rýchlejšie než tie druhé.

  Alebo na jednu kartičku z páru by sa napísal trest a na druhý odmena, a výherca si vyberie, či si vyberie pre seba odmenu alebo trest pre protihráča.

 5. Marek 8 roky ago

  Pojďme se to pexesa pustit a oprášit ho. Navrhuju, jak říká egon udělat 8 kartiček ala černý petr, přičemž zbytek kartiček by byl normální. Ale do těch osmi kartiček bych nakombinoval odměna/trest jak píše jurosik. Přeci dominantní partner si nenechá dát výprask od submisivního. Takže pokud by bylo na výběr, je to podle mě vhodnější.

  Jaké konkrétní odměny a tresty byste viděli jako reálné?

 6. egon 8 roky ago

  Za trest by například ten, kdo si vytáhne kartičku, mohl hrát do konce hry s roubíkem, nebo se svorkama na bradavkách.

  • Marek 8 roky ago

   Proc ne, v ramci trestu by se to dalo aplikovat.

   Otazkou zustava zbytek trestu a odmeny.

 7. vichrzhor 8 roky ago

  Dávám k diskuzi jiný nápad. Principem hry by nebylo primárně mít na konci hry co nejvíc kartiček, ale znemožnit protihráčům hrát. Na všech dvojicích kartiček by byly úkoly (př. spoutání rukou, nohou, roubík, převléknutí se, svléknutí se, atd.) Kdo by danou dvojici spároval, vykonal by exekuci na protihráči. V případě více hráčů buď na libovolném dle svého výběru nebo třeba na předchozím (v tom případě nejlépe zasednout muž-žena-muž-žena-…, či dle vlastního gusta). Pokud by někdo z protihráčů nebyl schopen otočit jakýmkoli způsobem kartičky, když na něj přijde řada, prohrál by. Několik párů by mohlo být naopak zrušení některého z trestů. Ten, kdo by je našel, by si mohl zvolit, zda si chce ulevit sobě, nebo někomu jinému.
  Pokud by po vysbírání všech kartiček zbylo víc lidí schopných hry, pak by teprve vyhrál ten, který má kartiček nejvíc.
  Ano, je to hra spíše pro switch orientované, kdy nikomu z nich nevadí být jak v roli dominantní, tak submisivní. Pokud by se v průběhu hry dostával dominantní člověk do úzkých, je to pro něj alespoň o to větší motivace 🙂

 8. pec2 8 roky ago

  Zdravím Vás vši

  Tak v rámci PROKRASTINACE takto :

  Jak je vidět z rozpravy tak máme nedořešeno :
  a) nevíme zda z té které karty trestat nebo odměňovat
  b) je nasnadě, že některé úkoly znemožní plnění jiného úkolu
  c) je nasnadě, že některé úkoly se hodí zejména na okamžik po ukončení hry jiné zpestří její průběh
  d) e) f) a jiné

  Návrh verze pravidel 0.1
  Na hrací plochu se rozprostře 64 karet se shodnými ruby – nejsou k rozpoznání. ( ev jako je v úvodním příspěvku 60 – asi výrobní zadání ?)
  Hráči se střídají a odkrývají vždy dvě kartičky, kdo najde pár nechá si jej a pokračuje ihned otáčením dalších 2 kartiček.
  Tyto kartičky musí nechat prohlédnout soupeřům.
  Je li mezi otočenými kartičkami úkol Průběžný “Fialová kartička arabská čísla” rozhodne Hráč který ze dvou úkolů a na kterém (kterých) hráčích se bude provádět ( časový limit maximálně pár minut aby se nám hra nezasekla — I když :-).
  Je li mezi otočenými kartičkami úkol Nakonec “Černá kartička Římská čísla” ponechá si jí až na konec hry, kdy jsou veškeré kartičky rozebrány. Až na samý závěr pak, v případě, že vyhraje, rozhodne Hráč, který ze dvou úkolů a na kterém (kterých) hráči (hráčích) se bude provádět ( časový limit na konec je 15* rozdíl v počtu párů na konci hry v minutách. Zvítězí-li hráč o 4 páry Vychutnává výhru o 4*15 = 1hodinu ( v případě že jde v této sérii o poslední hru časový limit padá))
  Vítězí ten hráč který má po započtení penalizace z předchozí hry, případně využití kartičky o připočtení bonusových párů, párů nejvíce.
  Vítěz Nakonec uplatňuje černé kartičky s úkoly jako výhru “Nakonec Černé označené římskými čísly”

  Varianty :

  Varianta “orientovaná” :
  Nechceme li ponechat na volbě hráče který (úkol x trest) z každé kartičky realizovat
  Zvolí si hráč před zahájením hry svoje zaměření
  Dom pak plní vrchní (zpravidla odměnu)
  Sub pak plní spodní (zpravidla trest)
  Switch si pak ponechává vždy možnost volby

  Varianta “orientovaná složitější” :
  Dom SW SUB se volí na průběh a závěr hry odlišný – například v průběhu hry budu hrát SW a nakonec Dom atd.

  Varianta “orientovaná nejsložitější”
  nebo i : Sebere-li někdo v jednom kole více nežli 1 pár může změnit zaměření (sobě, soupeřúm). Toto platí pro tolik následujících kartiček o kolik překonal 1 pár v 1 kole.

  Varianta “Stopka”
  Zmírnění trestu na polovinu je možně, hráč pak ale v příští hře přichází o
  2 páry na konci hry za zmírnění úkolu průběžného
  4 páry na konci hry za zmírnění úkolu Nakonec – příští hru hraje jako Sub
  Zmírnění m se rozumí například poloviční sazba , doba prominutí zbytku

  Varianta “Více úkolů”
  Vítěz smí uplatnit na konci hry uplatnit také Průběžné kartičky ( ty fialové arabskými čísly značené) které nasbíral a v průběhu hry již uplatňoval poražený (poražení) (zakládá to prostor pro určitou pomstu)

  Varianta “míň pekelného soustředění”
  Víc na náhodu a jiný rytnus bude mít hra, ponechá-li se na počátku hry ve hře jen 10 kladických pexesových párů.

  Poznámky :

  Kartičky s úkoly bych rozhodně označil čísly, aby bylo lze hrát na vlastní sadu úkolů.
  Tyto sady bychom pak mohli v sekci úkoly pro pexeso vyměňovat– dovedu si představit sady spankingové, bondage sady, klinik, fetish telefonníSelf electro ale i teenager seznamovací VanilaLight – než se večírek rozjede a sada úkolů se přitvrdí.

  Sadu úkolů by pak z korzetčího webu mohli hráči volit losem, dohodou, či vítěz nebo poražený z minulé hry.

  Popisy úkolů vytištěné přímo na pexesu budou stejně heslovité jelikož v písmu 8 se tam toho moc nevejde a tak bude i tak příloha popisující úkoly nutná.

  Případně může být časem vydána 2 edice. Nebo edice s 64 úkolů což by vyšlo na 4 tématické okruhy např. (fetish, spank, Svazování RolePlay).

  Orientovaná varianta se ve chvíli, kdy si všichni zvolí Dom, změní ve vanilku. Což ale neva. Ani hra kde budou všichni Sub se nejeví jako nehratelná.

  Možná by bylo pěkné, kdyby se sady byly větší (10 úkolů v každé) ale hra by se pak mohla stát z pexesa “kolem štěstí” nebo “flaškou” což by bylo jistě téměř vždy nežádoucí

  Bude potřeba Beta testování, aby se přišlo na zádrhele pravidlech samotných a také na správnou volbu časových hodnot … Již se hlásím.

  Sady úkolů například ve verzi 0.1 jsou důleřitější koncepce a pravidla:
  Fialové průběžné kartičky
  1 D Pár minut orální blaho od spoluhráče
  1 S Vyplnění Anální

  2 D Amnestie na jeden průběžný úkol
  2 S znovu užití jiné karty

  3 D Rozhoduji co si kdo obleče / svleče 3 ks oděvu úboru
  3 S 12 ran přes chodidla ruce

  4 D Vyplnění Vaginální – Podvázání nebo návlek Penisu
  4 S 12 ran přes prsa genitál

  5 D Pár minut intenzivního dráždění Svázat zápěstí
  5 S Svázat zápěstí

  6 D Vysvléknu kohokoli – třeba i všechny
  5 S Obléct punčošky – sexydress

  7 D Popíši kohokoli rtěnkou
  7 S Kukla, maska

  8 D Žolík – volím cokoli v mezích ostatních úkolů dle mých tužeb
  8 S Roubík

  Černé Nakonec kartičky
  I D Amnestie na 1 kartičku ” úkoly nakonec”. Kterou volí S
  I S Znovu užití jiné kartičky nebo volba jedné ze soupeřových

  II D Masáž genitálií
  II S Smyslová deprivace

  III D Masáž nohou
  III S Bití výprask

  IV D Masáž šíje a prsou
  IV S Lechtání

  V D Orální uspokojení do konce s ***
  V S Mumifikace

  VI D Provedení domácí práce
  VI S Znehybnění

  VII D Olejová relaxační masáž
  VII S Mučení s odepřením vyvrcholení

  VIII D Dlouhodobá služba dle volby výherce
  VIII S Provedení akce dle vyobrazení na kterékoli kartičce celé sady

  Předkládám Jako variantu 0.1 k diskusi.

  Naprogramuje-li to někdo jako APKu pro mobilní zařízení ( např Wim, Android, WebOS, IOS a pod) nebo využije li toto jinak nežli pro vydání pexesa Korzetka, požaduji pro Nás alespoň 3 Kč z každé stovky. Požadavek neplatí pro vydání papírové verze Korzetkou. Pak se hlásím o jedno ze tří… jak je v zadání. Splním li kritéria.
  Apku už vidím v jasných obrysech.

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account