[BDSM herečka] Jana Cova

Jana Cova

Zdá se ti jméno tak trochu vonící češtinou? Tak to se ti nezdá. Tato štíhlá blondýnečka je opravdu naše krajanka. Že máme hezké holky, co?

Možná se ti bude zdát, že tento pseudonym vznikl roztržením jména Janáková, Janáčová nebo Jana Nová. Omyl. Narodila se v dubnu 1980 v Praze. Dorostla do výšky 162 cm a váží neuvěřitelných 45 kg. To je ale materiál. S takovou subinkou se musí velice krásně pracovat. S klidem si představím, jak ji zavěšuji vysoko ke stropu a to i bez větší námahy. Jenže smůla pánové. Podle všeho je kočička hlavně na kočičky. Aspoň tomu napovídá její filmografie.

foto perfectslave.com

V Česku vyrůstala na venkově. Brzy si však uvědomila, co to je za devízu, mít krásné pružné tělo, přiměřeně veliká prsa a stále skoro roztomilý obličejík. Začala s focením spodního prádla a plavek.

Co si budeme povídat. Brzy došlo na nahé a eroticky laděné fotky. Když se na Janu kouknete, je jasné že jí k tomu možná přemluvil už první fotograf. U fotografování ale zůstala překvapivě dlouho. Podle vlastních slov nebyla na film připravená a před kamerou se cítila nesvá a dost trapně. Nedej bože třeba v situaci, když měla třeba masturbovat. Měla však štěstí na skvělé lidi kolem sebe. O tom svědčí i skutečnost že dnes má za sebou už skoro 140 filmů a nemálo významných ocenění.

foto perfectslave.com

Nejdříve však přišly úspěchy s fotkami. Prorazila do tak prestižních časopisů jako je „Purely 18“ 2001, „Leg Show“ – 2002, „Hustler“ – 2003, „Penthouse“ – 2003, Penthouse Variation – 2004. Asi největším úspěchem na křídovém papíře je titul Penthouse Pet of the Month – Miss Duben 2003.

A následovaly úspěchy ve filmu. Na jaře roku 2005 podepisuje kontrakt se společností Digital Playground. Prvním filmem, který se společností natočila, byl film Porcelán. Měl tam pár solových výstup a také nějaké scény s holkama. Už za dva roky vítězí v soutěži AVN Awards v kategorii Best All-Girl Sex Scene s filmem Video pro „Jack’s Big Ass Show 7“ a se snímkem „Jana Cova Video Nasty“. Získala ještě několik dalších ocenění. Přesto se v roce 2017 na podzim z Digital Playground rozchází. Prý v dobrém, ale znáš to.

foto perfectslave.com

Všechny filmy točila výhradně v interakci s dalšími dívčinami, což je možná pochopitelné, ale nám mužům, heterákům, to bude asi dost líto.

A na závěr. Co myslíš, jaký film má tahle kočka nejraději? Možná překvapivě je to naivně hloupoučký „Hříšný tanec“.

Jo, a kdyby se ti náhodou někdy poštěstilo Janu pozvat na večeři tak si pamatuj, že dobrým steakem získáš nějaké plusové body navíc. Ale podle předchozích řádků je ti asi jasné, že ti to asi k ničemu nebude.

Více jejích fotografií

2 Komentářů
  1. kyle 5 roky ago

    fajn článek ale oprav tam těch 2077 na 2017

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account