Do divadla: Venuše v kožichu

Při studování kulturních akcí si nešlo nevšimnout představení Venuše v kožichu (Venus in Fur). Tento příběh je lidem kolem BDSM známý, a nyní se můžeme dočkat divadelní inscenace dokonce v českém jazyce. Takže proč nevyrazit za kulturou na Venuši?

Komediální provokativní drama, které dobilo Brodway. Thomas hledá herečku pro obsazení do hlavní role v příběhu Venuše v kožichu. Během konkurzu s herečkou Vandou postupně mizí hranice mezi hrou a realitou. Rozehrávají tak hru submisivity a dominance.

Lístky a více info naleznete tady: https://goout.cz/cs/divadlo/venuse-v-kozichu/

Mrkněte na video

https://www.youtube.com/watch?v=we1rerlRkdY

 

Bondage provazy v mnoha barvách! Vyberte si tu svou

Vysoká pevnost provazů zaručí pevnou bondage. Délka provazu 10 metrů je vhodná pro nejrůznější spoutání rozkroku, zápěstí, kotníků či stehen atp poskytuje ideální délku se kterou dokážete vytvořit nejrůznější úvazy. Buďte kreativní a kombinujte více barev.

3 komentáře
 1. jakubko 4 roky před

  Bol som na Slovensku v divadlo Aréna, kde venušu stvárnila Mórová – vynikajúce predstavenie – je v tom duša a sála to z toho – pocity masochistu, hry a lásky a túžby. Trošku satiry je tam tiež.

 2. Marek 4 roky před

  Díky za komentář.
  Plánujeme s korzetkou na jedno z představeních skočit, takže pak uděláme nějakou recenzi.

 3. Autor
  Jan 4 roky před

  Také právě zvažuji návštěvu divadla a takto tematické by to mohlo byt super. I když bojím se toho aby to nebyla ve finále jen fraška která se tématu nepřiblíží ani omylem. No co to asi budu muset risknout dojít na to představení

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?