Najdi si partnerku! Pomůžeme ti

Zvyšte zásadně své šance na nalezení partnerky nejen k BDSM hrátkám (samozřejmě však předpokládejme,že právě takovou partnerku hledáte). Kromě klasické seznamky, která je k dispozici přímo tady na webu, chceme nabídnout všem zájemcům ještě větší možnost jak se zviditelnit a oslovit tak víc žen.

Vytvoříme ti seznamovací banner ( na stejném principu fungují reklamní bannery, které jsou běžně na webu a propagují například automobil ). V tomto banneru ale nebude nový model terénního vozidla, ale ty! Několik stovek zobrazení tvého banneru denně by mělo pomoci s hledáním…

Jak je zjevné, předpokládáme, že slečny s nalezením protějšku problém nemají, ale služba je samozřejmě vhodná i pro ženy.

Fotka dělá divy

Proč je úspěšnost mnohem vyšší než u klasického seznamovacího inzerátu v záplavě jiných řádků? Ničím se nevyjímá, proto chceme na celém webu v jeden okamžik pomoci maximálně 3 lidem. Podstatným faktem, který ovlivní zda potencionální zájemkyně o seznámení klikne, aby se dozvěděla víc ovlivní především první pohled – takže fotka na banneru by měla být hezká, nevulgární avšak ideálně vyjadřující něco o tobě.

Co na banner dále umístit? Třeba telefon…

Ano, proč to komplikovat, umístěte na banner přímo svůj telefonní nebo emailový kontakt. Žádné dlouhé hledání možnosti kontaktování, zkrátka bez dalšího klikání tě může potencionální zájemkyně kontaktovat ( telefon si ověříme vzájemnou smskou ).

Co za to?

Nic moc, ale pokud to přepočítáme, tak týdenní propagace již za cenu jedné kávy ve fast foodu ( 50kč ). Nejlepší plocha pak vyjde na cenu jednoho obědu ( 120kč ). Kávu vypijete a máte vypito… zde alespoň existuje šance na seznámení. A za takové seznámení by byl dotyčný schopen jistě utratit nejen cenu luxusního víkendu v Paříži.

A nebo propagujte se zadarmo! A neplaťte nic

Pište příspěvky pro korzetka.cz a budete mít prezentaci zadarmo! Pokud máte zájem piště na info@korzetka.cz

Jaké jsou možnosti?

1) Titulní stránka / velký banner nahoře / 100 Kč týdně ( nebo 300 Kč měsíčně )

Největší plocha, které si zaručeně všimne každý kdo přijde na korzetka.cz. Banner se střídá s dalšími.

patrik_hp_velky


 

Titulní stránka / malý banner nahoře / 50 Kč týdně ( nebo 150 Kč měsíčně )

Malá plocha, ale díky svému umístění hned vedle primárního banner dosahuje také dobrých výsledků. Tato plocha se nestřídá s dalšími bannery! Uvidíte vždy jen svůj banner.

patrik_hp_maly


2) Podstránky / boční banner / 120 Kč týdně ( nebo 300 Kč měsíčně )

Skvělá plocha k propagaci, banner se bude zobrazovat napříč celým webem u článků, fotogalerií atp. Banner se střídá s dalšími.

patrik_side

 

Pokud máte zájem nebo otázky piště na info@korzetka.cz

 

 

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account