Ohlédnutí za akcí “Hledání BDSM pokladu”

V sobotu 16. 5. se uskutečnila naše premiéra v uspořádání akce v tomto duchu. Celé akci předcházelo spousta příprav a vymýšlení, nakonec, myslíme si že akce se vydařila. Přeci jen, v sobotu bylo krásné počasí, a bylo tak vidět že se mezi přihlášenými našlo relativně dost zájemců kteří na rozhlednu vzdálenou několik kilometrů od Berouna vyrazily. Nejčastější názor od nenálezců naznačoval alespoň zajímavý sobotní výlet za pěkného počasí.

K našemu překvapení byl hlavní poklad v řádu desítek minut pryč. Našla jej dvojice která má s podobnými akcemi již nějaké zkušenosti, a tak nalezení bylo vskutku rychlé:) Tedy gratulace na sever čech. Ačkoliv bylo v zapěti po nalezení uveřejněno že tento poklad je již nalezený, začali proudit noví hledači, bohužel již hledali marně. Druhý menší poklad byl tou dobou stále schovaný, a k jeho hledání se již našlo jen pár hledačů, tento poklad s obojkem uvnitř si nakonec odnesla dvojice, která nám ukázala že i na rozhlednu se dá dojet autem:) – za což děkujeme, škoda že jsme to nevěděli dříve, bývali bysme nebyli tolik poštípaní od komárů a jiné havěti..

Návrh na druhý díl byl zcela vtipně nadhozen zimní období na hřebenech Krkonoš, na to bychom ovšem potřebovali i dobrovolníky na “zakopání” 🙂  Tedy možná na podzim zase na nějakém zajímavém místě s rafinovaněji ukrytým pokladem.

Podle čeho se hledalo najdete zde

2 Komentářů
  1. Korzetka Spoutaná 9 roky ago

    Krásně jsem se opálila, sluníčko mělo přes poledne sílu 🙂 Jen škoda že jsme do batohu k provazům a poutům taky nedali opalovací krém:)

    Těším se na další podobnou akci.

  2. Jan 9 roky ago

    Musím nechat že počasí se opravdu vyvedlo a bylo příjemně. Sic slunce ukazovalo i svou dominantní stránku bylo to lepší než aby propršelo a výlet do přírody byl fajn.

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account