Registrujte se v katalogu a buďte vidět

Nosíte těsné kožené body, jehlové podpatky, a užíváte si ponížení či bolest subíků a subinek?

Pak je velká pravděpodobnost že fungujete jako profesionální domina. Aby se o Vás dozvědělo více potencionálních klientů, využijte registraci do našeho Korzetka.cz katalogu nejen domin. Registrace je zcela zdarma pro všechny, získáte možnost umístit svůj zápis do katalogu, a jako benefit pro vás vyznačíme na mapě ( přibližné ) místo vašeho působení. Velmi přivětivým uživatelským způsobem tak klient z mapy například zjistí, že v okolí jeho bydliště v obci Trubín, působí nejblíže madam z Berouna. Dále již není problém danou dominu kontaktovat.

Samozřejmě profesionálkám které to se svou zálibou berou vážně nabízíme rozšířené prémiové služby. Kromě již zmíněných zápisů v katalogu a na mapě zajistíme přednostní výpis, grafické zpracování profilu, nebo lepší možnosti získání kontaktu přímo na dominu ( pro možnost placené inzerce nás kontaktujte na info@korzetka.cz )

zapis_free

Provozujete nějaký tématický podnik?

Pakliže máte do ideálu krásné dominy daleko, ale jste provozovatelem nějakého zařízení – mučírny, herny, swingers clubu, či jakéhokoliv jiného podniku ve vztahu k BDSM / Fetish komunitě neváhejte, a registrujte svůj podnik, a také zcela zdarma. Pakliže by měla prezentace podniku vyčnívat z davu, máme i pro vás možnost prémiových služeb.

Budete vidět

Korzetka stále roste, pokud chcete růst s ní, udělejte i vy svůj zápis. Tisíce lidí, kteří se zajímavý přesně o to co nabízíte, Vás mohou vidět a stát se vašimi klienty.

 

zapis_free

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account