Registrujte se v katalogu a buďte vidět

Nosíte těsné kožené body, jehlové podpatky, a užíváte si ponížení či bolest subíků a subinek?

Pak je velká pravděpodobnost že fungujete jako profesionální domina. Aby se o Vás dozvědělo více potencionálních klientů, využijte registraci do našeho Korzetka.cz katalogu nejen domin. Registrace je zcela zdarma pro všechny, získáte možnost umístit svůj zápis do katalogu, a jako benefit pro vás vyznačíme na mapě ( přibližné ) místo vašeho působení. Velmi přivětivým uživatelským způsobem tak klient z mapy například zjistí, že v okolí jeho bydliště v obci Trubín, působí nejblíže madam z Berouna. Dále již není problém danou dominu kontaktovat.

Samozřejmě profesionálkám které to se svou zálibou berou vážně nabízíme rozšířené prémiové služby. Kromě již zmíněných zápisů v katalogu a na mapě zajistíme přednostní výpis, grafické zpracování profilu, nebo lepší možnosti získání kontaktu přímo na dominu ( pro možnost placené inzerce nás kontaktujte na info@korzetka.cz )

zapis_free

Provozujete nějaký tématický podnik?

Pakliže máte do ideálu krásné dominy daleko, ale jste provozovatelem nějakého zařízení – mučírny, herny, swingers clubu, či jakéhokoliv jiného podniku ve vztahu k BDSM / Fetish komunitě neváhejte, a registrujte svůj podnik, a také zcela zdarma. Pakliže by měla prezentace podniku vyčnívat z davu, máme i pro vás možnost prémiových služeb.

Budete vidět

Korzetka stále roste, pokud chcete růst s ní, udělejte i vy svůj zápis. Tisíce lidí, kteří se zajímavý přesně o to co nabízíte, Vás mohou vidět a stát se vašimi klienty.

 

zapis_free

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?