Únik z kazajky ( záhada.. )

Tohle video se pro mě stalo opravdovou záhadou, prozradí mi někdo jak se ta paní dokáže osvobodit z takové nálože ( extrémně stažených ) provazů kolem celého těla, navíc navlečena v těsné svěrací kazajce ( které řekl bych něco chybí… )? Pomyslnou třešničkou jsou pak pro mě policejní pouta zabezpečená na zápěstích hned po vysvobození z kazajky! Záhada!

Pomožte mi někdo odhalit tento neuvěřitelný trik! Podle teoretického a pak i praktického testu s Korzetkou se nám takového kousku nepodařilo dosáhnout 🙁 Holt nejsme kouzelníci, za to používáme pořádnou kazajku ze které se ani šikovná Korzetka nevysvlékne.

Z takových kazajek se dostává podstatně hůř:)

 

http://omgrestraints.tumblr.com/post/143105302055/englishbondage-welcome-to-the-hospital

http://girlsinstraitjackets.tumblr.com/post/143371996371

http://northwoodsbeast.tumblr.com/post/141442671687

5 Komentářů
 1. egon 8 roky ago

  Já myslím, že to zase taková záhada není, té svěrací kazajce chybí popruh, co drží ruce u těla.
  Ty lana jsou příliš silná a tím pádem neohebná, na to, aby byla dost utažena.
  A ty pouta bych řekl jsou dětská hračka. Měla by si to slečna zkusit v té kazajce od vás.
  Zkuste s Korzetkou použít kazajku, ale neprovlékat ruce tím předním popruhem, pak si myslím, že se jí povede provléct ruce přes hlavu, jako to udělala slečna kouzelnice.

  • Author
   Marek 8 roky ago

   Díky za reakci, je mi to jasné, chtěl jsem jen trochu odlehčeně komentovat dle mého názoru hodne amátérské “kouzelnícké video”. Však je nemožné aby dotyčná měla pouta na rukou spojená k sobě v rukávech kazajky které jsou zakončené kovovými oky.

   Tedy alespoň myslím že to není možné.

 2. Jan 8 roky ago

  no krásné fotky vide je super sexy, ale narovinu je to realné??? dle mého tam musí byt hromada střihů v tom videu

 3. jurosik 8 roky ago

  Ahojte.. podla mňa je to video reálne a bez strihov, Tie povrazy na začiatku sú tak len na ozdobu vôbec nie sú utiahnuté, len omotané, keby dotyčná slečna skákala na mieste samé z nej spadnú. Z kazajky sa dostať dá ak je subjekt dostatočne ohybný a kazaka trochu volná resp. trochu väčšia a samozrejme ak chýba remeň čo drží ruky pod prsiami. Čo sa týka pút tak tie určite na rukách nemala, keď mala ruky v rukávoch kazajky. pár sekúnd pred tým než si kazajku vyzliekla bolo vidieť, že obe ruky mala v kazajke ale nie v rukávoch a presne vtedy si tam tie ruky zacvakla do pút a následne si vyzliekla kazajku……. celkovo zaujímavé, len slečna mohla byť nahá :-))
  PS. z pevne utiahnutej, poctivo urobenej kazajky s poriadne utiahnutými remeňmi sa nedostane nikto….

 4. jurosik 8 roky ago

  toto som našiel na webe, títo to majú poriadne premakané, z toho by im tá slečna ani náhodou neušla http://pornfile.cz/xkJkpdW/infernalrestraints-2007-08-31-straightjacket-chapter-3-grindhouse-featuring-pinky-rm

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account