Hledáme redaktora / až 2 000 Kč měs.

**Omlouváme se všem kteří nám psali přes webový formulář níže na stránce. Bohužel byl špatně nastavený, a máme jen zprávu, ale bez kontaktu. Proto prosím všechny kteří nám psali – napište níže na webu svůj email. My vás kontaktujeme! Díky**

Ahoj,

děkujeme za tvůj zájem tvořit obsah Korzetka.cz společně s námi a dalšími přispěvateli. Víme, že ve spoustě z Vás tepe literární srdce. Někteří se rádi pochlubí svým dílem, někteří jsou opatrnější a myslí si dokonce, že když už něco napsali, je to hloupost ( hloupost je nezveřejnit to ). Ne každý má jistě stejný vkus a každému se líbí něco jiného, my věříme tomu, že cokoliv má svého příznivce.
Ať už v tobě literát je, nebo není, nic nebrání tomu podělit se s ostatními o vaše zkušenosti, rady nebo tipy. Ty jistě ocení nejen začátečníci, vždyť tématika okolo BDSM je natolik rozsáhlá, že pokročilý človíček v Japonské bondage zjistí, že je naprostý začátečník v oblasti spankingu. A právě o takové výměně informací chce Korzetka.cz být.

Na oplátku za strávený tvorbou čas nabízíme

odměnu formou kreditu na eshopu Spoutana.cz v hodnotě až 2 000 Kč / měsíčně na libovolné zboží z nabídky. Kredity lze sčítat nebo uplatnit na doplacení objednávky vyšší hodnoty.

Jaký je ten správný obsah?

Správný obsah nelze tak snadno definovat, nechceme nikoho nabádat do minimální délky textu, nebo omezovat o čem vlastně psát. Avšak jsou tu konkrétní možnosti co tvořit a podělit se o to s ostatními.

Povídky – erotické povídky s tématikou BDSM, Fetish atp. Jednorázové, ne na pokračování
Ankety – publikujte zajímavé ankety, které prozradí něco více o názorech lidí
BDSM Novinky z internetu / sociálních sítí – modelky, nebo studia publikují zajímavý obsah
Romány – erotické povídky na pokračování s tématikou BDSM, Fetish atp. Více dílů, které spolu navzájem souvisí
Scénáře – pokud se Vám hlavou honí myšlenky na sobotní večer a plánujete něco více než spontánní hrátky s metrem provazu.
Rady a tipy – poraďte ostatním, jak správně uvázat hogtie, nebo jaký obojek je vhodný na delší hrátky..
Recenze produktů  – zakoupili jste si zajímavou erotickou pomůcku ve vztahu k BDSM a chcete ji přiblížit ostatním, nebo na něco upozornit? Vyšlete do světa recenzi.
Vlastní blog – umožníme pravidelné vedení vlastního blogu pod svým jménem. Zde nejsou žádné požadavky na obsah, je jedno zda popíšete návštěvu kina s pouty na rukou, nebo popíšete cestu do Chorvatska na dovolenou.
Jakékoliv další texty ve vztahu k BDSM – cokoliv zajímavého z oblasti, která sem zapadne. Recenze zajímavého filmu s BDSM scénami? Popis prohlídky středověké hradní mučírny? Pošlete nám to, podíváme se na to.

Tedy ideální redaktor pro by měl být asi takovýto:

  •  samostatný
  •  kreativní v psaní textů ( v BDSM, ale i nejrůznějších fantaziích )
  •  mít alespoň 10 hodin měsíčně čas na tvorbu
  •  znalost angličtiny není na škodu ( ale není rozhodující )
  •  mít zapálení pro BDSM a dělat to především pro zábavu, ne z nutnosti
  •  pracovat z domova kdykoliv bude mít náladu

V případě zájmu nás kontaktuje níže, nebo pište na info@korzetka.cz

Tvůj email

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2021 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account