Hledáme redaktora / až 2 000 Kč měs.

**Omlouváme se všem kteří nám psali přes webový formulář níže na stránce. Bohužel byl špatně nastavený, a máme jen zprávu, ale bez kontaktu. Proto prosím všechny kteří nám psali – napište níže na webu svůj email. My vás kontaktujeme! Díky**

Ahoj,

děkujeme za tvůj zájem tvořit obsah Korzetka.cz společně s námi a dalšími přispěvateli. Víme, že ve spoustě z Vás tepe literární srdce. Někteří se rádi pochlubí svým dílem, někteří jsou opatrnější a myslí si dokonce, že když už něco napsali, je to hloupost ( hloupost je nezveřejnit to ). Ne každý má jistě stejný vkus a každému se líbí něco jiného, my věříme tomu, že cokoliv má svého příznivce.
Ať už v tobě literát je, nebo není, nic nebrání tomu podělit se s ostatními o vaše zkušenosti, rady nebo tipy. Ty jistě ocení nejen začátečníci, vždyť tématika okolo BDSM je natolik rozsáhlá, že pokročilý človíček v Japonské bondage zjistí, že je naprostý začátečník v oblasti spankingu. A právě o takové výměně informací chce Korzetka.cz být.

Na oplátku za strávený tvorbou čas nabízíme

odměnu formou kreditu na eshopu Spoutana.cz v hodnotě až 2 000 Kč / měsíčně na libovolné zboží z nabídky. Kredity lze sčítat nebo uplatnit na doplacení objednávky vyšší hodnoty.

Jaký je ten správný obsah?

Správný obsah nelze tak snadno definovat, nechceme nikoho nabádat do minimální délky textu, nebo omezovat o čem vlastně psát. Avšak jsou tu konkrétní možnosti co tvořit a podělit se o to s ostatními.

Povídky – erotické povídky s tématikou BDSM, Fetish atp. Jednorázové, ne na pokračování
Ankety – publikujte zajímavé ankety, které prozradí něco více o názorech lidí
BDSM Novinky z internetu / sociálních sítí – modelky, nebo studia publikují zajímavý obsah
Romány – erotické povídky na pokračování s tématikou BDSM, Fetish atp. Více dílů, které spolu navzájem souvisí
Scénáře – pokud se Vám hlavou honí myšlenky na sobotní večer a plánujete něco více než spontánní hrátky s metrem provazu.
Rady a tipy – poraďte ostatním, jak správně uvázat hogtie, nebo jaký obojek je vhodný na delší hrátky..
Recenze produktů  – zakoupili jste si zajímavou erotickou pomůcku ve vztahu k BDSM a chcete ji přiblížit ostatním, nebo na něco upozornit? Vyšlete do světa recenzi.
Vlastní blog – umožníme pravidelné vedení vlastního blogu pod svým jménem. Zde nejsou žádné požadavky na obsah, je jedno zda popíšete návštěvu kina s pouty na rukou, nebo popíšete cestu do Chorvatska na dovolenou.
Jakékoliv další texty ve vztahu k BDSM – cokoliv zajímavého z oblasti, která sem zapadne. Recenze zajímavého filmu s BDSM scénami? Popis prohlídky středověké hradní mučírny? Pošlete nám to, podíváme se na to.

Tedy ideální redaktor pro by měl být asi takovýto:

  •  samostatný
  •  kreativní v psaní textů ( v BDSM, ale i nejrůznějších fantaziích )
  •  mít alespoň 10 hodin měsíčně čas na tvorbu
  •  znalost angličtiny není na škodu ( ale není rozhodující )
  •  mít zapálení pro BDSM a dělat to především pro zábavu, ne z nutnosti
  •  pracovat z domova kdykoliv bude mít náladu

V případě zájmu nás kontaktuje níže, nebo pište na info@korzetka.cz

Tvůj email

To správné BDSM vybavení pro spoutání partnera!

Ty správné pomůcky pro spoutání partnera najdete u nás. Ať už hledáte vhodný provaz na bondage, nebo pohodlná kožená pouta pro Vaše BDSM hrátky klikněte sem.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?