Úvaha – profisubinky

Pod pojmem profisubinka si můžeme velmi snadno představit opak profidominy. Jedná se tedy o ženu která poskytuje své tělo k potěšení dominantních jedinců za úplatu. Zatím se o profisubinkách mnoho nedočtete protože jich podle mě moc není. Ono se není ani moc čemu divit, narozdíl od dominy je subinka ve značné nevýhodě.

Určitě nebezpečí

představte si že máte domluvenou schůzku s klientem, který přijde do zařízeného subinčina privátku. Subinku nemilosrdně sváže a té tak nezbývá nic jiného než doufat že se vše bude odehrávat ve vymezených hranicích které se předem domluví. Je samozřejmě nezbytné být maximálně ostražitá a mít kamarádku, která bude o všem vědět, bude znát klientovu adresu, telefon atp. Pokud vše proběhne jak má, subinka si z placené lekce odnese maximálně pár oděrků od provazu nebo stop po důtkách či horkém vosku.

Znáte nějakou profisubinku? Co si o tom myslíte?

Zájem o profisubinky?

zaznamenala jsem v poslední době již několik debat nad tím zda profisubinky u nás fungují, a za jaké ceny si ji lze najmout. Dokonce jsem sama dostala dotaz zda sebe samou neposkytuji pro takové hrátky – neposkytuji ( teplíčko kožené kazajky a deprivační kukly miluju, ale musím vědět že hrátky praktikuji s partnerem kterému důvěřuji ).  Takže z občasných dotazů jsem vyvodila závěr že nějaký zájem by zde asi byl.

Jsi profisubinka? Napiš mi

pokud tyhle řádky čte nějaká subinka která služby poskytuje nechť mi napíše. Ráda bych se něco dozvěděla a možná i něco nabídla:)

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?