Instrukce “Hledání BDSM Pokladu”

 Akce proběhla 16. 5. 2015 a oba poklady byly nalezeny

Rozhledna Děd – instrukce k hledání ( už nehledejte.. )

Tak to je místo, kam je třeba se dostat. Tedy ať se nyní nacházíš kdekoliv, pokus se přesunout co nejdříve na vrchol rozhledny. Po vystoupání vnitřní částí rozhledny se dostaneš k cimbuří na vrcholu. Zde kromě krásného výhledu do okolí najdeš jednotlivé zuby cimbuří – hledej takový zub, který je vizuálně starší než jeho dva sousedící po pravici a levici. Stoupni si k tomuto zubu a zahleď se kupředu, v lese před tebou uvidíš kromě spousty smrkových stromů také jeden, který je nápadně bílý a říkáme mu bříza. Bravo našel si strom, který ve svém okolí skrývá poklad. Aby si ale poklad našel musíš jít k bříze a hledat znak – vyryté malé “X”. Může to být na pařezu, na stromě, na kůře…Co je ale důležité, křížky jsou celkem 3, a pouze u jednoho se skrývá BDSM poklad. Všechna vyrytá “X” se nacházejí v okruhu 25 metrů od břízi.

Až tedy najdeš křížek, poklad nebude dál než dva metry od místa, kde stojíš. Ale jak je psáno, křížky jsou 3, a pouze u 1 z nich je skutečně poklad.  Vždy prohledej okolí 2 metrů od křížku a když nic nenajdeš, hledej další křížek…

Pokladem bude černá krabička s logem eshopu Spoutana.cz, její umístění může být různorodé – zakrytá listím, za pařezem ,zahrabaná v zemi, zavěšená na větvi…Zkrátka a dobře hledej a najdeš. Tento poklad obsahuje hlavní výhru, tedy 3 oblíbené BDSM pomůcky…máme ještě druhý poklad, čti dále…

 

DSC04793

x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x

Rozhledna Děd II.

Rozhodli jsme se, že ukryjeme pro větší zábavu ještě jeden menší poklad, především jako pozornost pro ty, kteří neobjevili první hlavní. Jeho nalezení bude provázet hledání správného směru a nalezení symbolů, které ukazují správnou cestu. Fotografie níže ti prozradí správnou cestu .

Pohled od stromu

Dojdi k tomuhle stromu, který je na fotce vpravo. Jeho umístění napoví fotografie. Strom má na sobě namalovaný světlý flek, rozhlédni se a uvidíš další strom se znakem (smerem vice do lesa,cca 25metru). Pokračuj k další fotografii.

strom_1

 

Strom s červenou čárou

Až dojdeš ke stromu s červenou čárou, nacházíš se v okruhu 30 metrů od pokladu. Žádné další indície, poklad může být kdekoliv v uvedeném okruhu. Bude se jednat o PVC sáček s logem eshopu Spoutana.cz a s jedním BDSM produktem uvnitř.

strom_2

Až budou poklady nalezeny

Zveřejníme informaci v tomto článku, proto sledujte pro aktuální informace tento článek. Chceme tak zamezit případné zbytečné cestě na rozhlednu. I když je pěkně, a tak i samotný výlet bude fajn:)

x x x x x x x  x x x x x x x x x

 

Každý účastník akce souhlasí se zveřejněním obrazových a video materiálů na internetu z průběhu akce pro naše účely. V rámci soukromí účastníků nebude na žádném takovém materiálu vyobrazen obličej. Vítězové mohou být zveřejněni na e-shopu Spoutana.cz a Korzetka.cz.

Akce je dobrovolná a může se ji účastnit starší 18-ti let. Účast na této akci je na vlastní nebezpečí a neneseme žádnou odpovědnost za chování účastníků. Výhra je garantovaná jednomu nálezci, případně dvěma nálezcům v případě že každý nálezce najde jeden poklad. Pokud by snad v jeden moment našlo poklad více lidí, je jen na nich samých zda se o výhru rozdělí, či nikoliv.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2020 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account