Boundcon XII 2015 – Tak bohužel:-(

Ahoj,

asi není úplné představovat německé veletrhy typu Boundcon nebo Fetishball. Jelikož jsme byli v roce 2013 na Boundcon X v Mnichově a atmosféra se nám líbila, rozhodli jsme se, že letos zase vyrazíme. A já se ptám, kdyby ste měli možnost jet s partou lidiček zapálených do BDSM. Vyrazili byste s náma? Plánujeme zařídit hromadnou dopravu až na Boundcon včetně zvýhodněné ceny vstupenky. Akce by se konala 23. 5. 2015.

Takže po sečtení všech zájemců by nás bylo 18, což je bohužel necelá polovina ze 40 lidí, kteří byli třeba k uskutečnění akce. Je to škoda, mohla to být sranda, a šance pro lidi dostat se tam v podstatě za hubičku i se servisem… Tedy nezbývá jinak, než těm kteří o akci v Mnichově zájem mají jet na vlastní pěst. Nevylučujeme možnost že se v Mnichově na veletrhu potkáte se mnou, Korzetkou nebo Janem – jedeme částečně i pracovně na celý víkend, takže s námi se nikdo už svézt bohužel nemůže.

Všem kteří se přihlásili bude do konce týdne doručen email s odkazem na fórum kde všichni mohou zveřejnit svůj email a domluvit se tak případně na výlete s dalšími zájemci. 

Pár informaci které by se mohli k výletu na Boundcon hodit:

 • vstupenky ze zasílají z Německa poštou, a od zaplacení po doručení lístků uplyne cca 10-14dní. Takže nečekejte se zakoupením na poslední chvíly pokud nechcete zakoupit přímo v Mnichově v partnerském obchodu

 • hotel (pro zájemce o přespání v Mnichově) který byl určen výsadně pro návštěvníky veletrhu je již beznadějne plný. Nabízí se tak pouze jiné nepartnerské ubytovací zařízení

 • VIP jsou již vyprodané

 • afterparty v Sub Rosa Dictum je již také plná

 

boundcon-stranka

Oficiální stránky Boundcon XII – www.boundcon.com

Nějaké fotky předešlých ročníků co jsem vyhrabala na internetu:

http://www.captured-taboos.com/boundcon-xi/?lang=en
http://erosartist.com/html/BoundConIV.html
http://www.fotocommunity.com/photography-photos-images/boundcon.html

—-

Lidičky, kdo vážně uvažuje o tom že by vyrazil – dejte nám vědět zde v komentářích nebo na mailu info@korzetka.cz . Budeme akci prezentovat v širším měřítku, a jelikož je autobus omezen na necelých 50 lidí, mohlo by se stát že kapacita se rychle naplní ( a nebo také ne…nevíme )

https://www.youtube.com/watch?v=XVbnKXY717k

https://www.youtube.com/watch?v=a7PnlU4oK4s

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

31 komentářů
 1. koh 4 roky před

  Ahoj

  zeptm se tak trochu zpitoměle je dobrý výlet pro někoho jako já pro člověka co vlastně jeste pořád hledá co se mu líbí? díky za odpoveĎ

 2. Jan 4 roky před

  No tak tady mě někdo vzal vítr z plachet 🙂 Popravdě chtěl jsem se vymluvit že se nikde nedomluvím. Všude jsou ti lidé divní neuměj česky. Ale bojím se o tom zde polemizovat (pokud bych se rozhodl jet) abych neskončil s roubíkem a řeči mi budou tak jako tak k ničemu 🙂

 3. Simonka 4 roky před

  Ahojda,
  já byl jednou ale bohužel jsem špatně odhadl kamarádku co se mnou jela… jí se to nelíbilo a tím jsem si to rozhodně neužil….. Jel bych moc rád, ale jako sub bych rád přeci jen nějakou (nějakého) dom, kdo by tomu dodal trošku správného nádechu….;)

  Martin

 4. Jan 4 roky před

  Ahoj no podle mě bude hodně záviset na tom jaká se sejde parta jelikož pokud by byla fajn parta tak si dovedu představit to vzít jako opravdu fajn akci a pokud se naskytne ve skupieně někdo dominantní což je pravděpodbné jen to tomu dodá ….

 5. latex-vysocina 4 roky před

  zajímavá myšlenka ….

 6. mip131 3 roky před

  Jelikož sem ještě nikdy na takový akci nebyl, tak sem v posledních pár dnech hodně přemejšlel jestli mám jet nebo ne, protože nevím co od toho mám čekat. Ale čím víc sem o tom přemejšlel, tak tím víc se mi tam chce jet.

 7. pejsek_s_obojkem 3 roky před

  kolik už je vážných zájemců?

 8. Marek 3 roky před

  Vážných zájemců je zatím relativně málo. Kdokoliv má ale zájem potřebujeme aby se registroval, jinak nevíme vůbec kolik je ani potencionálních zájemců.

 9. leon-l 3 roky před

  Trošku som začal hľadať záujemcov na Slovensku o váš výlet. Zatiaľ sme minimálne traja. Zvážte či by autobus nemohol vyraziť z Prahy. Možno by vážnych záujemcov pribudlo. my budeme nocovať určite v Prahe.

 10. leon-l 3 roky před

  OK. Autobus vyráža z Prahy. Zle som to pochopil.

 11. Marek 3 roky před

  Aktualizoval jsem text v příspěvku pro aktuální informace.
  A ano, v dotazníku byla nutnost volby místa odjezdu PLzeň nebo Domažlice. Otázka již není povinná – přeskakujte ji.

  • leon-l 3 roky před

   bolo by možno fajn zverejniť zoznam prihlásených. Ja napríklad neviem či som sa prihlásil alebo nie. určite by bolo škoda ak by sa akcia musela nakoniec zrušiť.

 12. leon-l 3 roky před

  aha. Tak hej. Preto vznikol tento omyl. Vie sa či autobus ide teda? Je dosť ľudí? A treba sa nejako zaregistrovať? Definitívne potvrdiť účasť? Ak áno tak kde.

 13. miklew 3 roky před

  Zdravím vás vespolek. Velmi se mi líbí ten nápad s uspořádáním zájezdu na BOUNDCON a pohrávám si s myšlenkou, že bych se taky přihlásil, ale nemám s kým jet. Z bdsm komunity nikoho neznám. Tak nevím jestli by bylo vhodné s vámi jet.

 14. hotereg 3 roky před

  Škoda, rád bych se zúčastnil, ale moje drahá polovička mě bohužel asi nepustí a nechce se jí tam. Rozhodně si to tam užijte.

 15. Hráček 3 roky před

  Řekl bych, že akce nemá dostatečnou propagaci. Pokusím se to napravit. Nevíte někdo, jak dostat informaci na bdsmlife.cz ? Tam je asi největší síla úchylů. Pro organizátory je docela ostudou, ža akce není avizována ani na facebookové stránce spoutana.cz

 16. Marek 3 roky před

  Ahoj,

  akce odpískaná není. Je na každém pokud se rozhodne jet.
  Leone zvěřejnovat seznam přihlášených nebudeme protože registrace jsou i z mailů se jmény. Důležitější je přeci stejně rozhodující počet. A ten je zatím malý.

  Na jednu stranu chápu že akce není nejlevnější a proto účast není nejvyšší, ale na druhou stranu je nutné vzít v úvahu že Mnichov je přes 350km, tedy 700km celkem, a v ceně je i vstupenka.

  Zájezdy na slevomatu atp do Drážďan za 590č jsou zajímavé, ale Drážďany jsou 3x blíž. Tedy suma sumárum, při přepočtu, je cesta na boundcon levnější než cesta na vánoční trhy s (50% slevou na slevových serverech ).
  Jen nechci aby si někdo myslel že že celý výlět předražená věc.

  Hráček – propagace na FB je ve srovnání s jinými nástroji které jsme použili zanedbatelná. Tedy malou účast přisuzuji především vyšší ceně.

  Pokud se kapacita 40 lidi nenaplní, bude možnost jet mikrobusem, ale, za ještě vyšší cenu vzhledem k menšímu počtu lidí.

  My s Korzetkou jedeme ať už výlet bude či nebude.

  • Hráček 3 roky před

   Je to škoda, že se asi 40 lidí dohromady nedá, ale řekl bych, že je naivní očekávat, že je šance tolik lidí na takovouhle akci sehnat. Cena je více než příznivá, levněji se výlet na Boundcon těžko pořídí, ale je mi jasné, že ty dva tisíce mohou být pro někoho pálka.

   Víš už, na jakou minimální kapacitu by byl mikrobus a s jakou cenou? A byl by taky s programem po cestě? 🙂

   Pokud by neklapl ani mikrobus, myslím, že bychom se my zájemci o tuto akci mohli nějak individuálně domluvit na spolujízdě autem/auty.

  • leon-l 3 roky před

   Vďaka za odpoveď. Ale bolo by fakt fajn priebežne tzverejňovať napríklad koľko je prihlásených. A tiež neviem či vyplnenie toho dotazníjka bola súčasne prihláška. Nedostal som žiadnu spätnú väzbu napr do mailu že som zaregistrovaný (možno ani nie som). A tiež by asi mylo byť možné prihlásiť sa aj bez toho aby si človek tu ma korzetke vytváral profil. Ja som to spravil, ale mnohých to môže odradiť. Dá sa ten dotazník vyplniť aj inde? Koľko je v tejto chvíli záujemcov. Naša (zatiaľ) trojčlenná SK partia by sa možno tiež pridala do partie aj v prípade individuálnej prepravy. Možno by bolo fajn spočítať, čo by v takom prípade stála tá zľavnená vstupenka. Malo by to výhodu aj v tom, že záujemcovia by mohli zostať v sobotu v podstate do rána. Ak by sa šlo individuálne.

  • Simonka 3 roky před

   Ahojky, je nějaký posun??.. respektive se ke mě dostala informace, že někteří jedou solo autem.. a já už byla natěšená, že se pojede trošku hromadně… 🙂 a pokud to je tedy tak, že se už rozdělují auta, je se možné s někým sťuknout ať se palivo dělí více lidma??.. Jen já mobilní nejsem…

 17. mip131 3 roky před

  Nejsem si jistej jestli jsem tu registraci už poslal minule, tak sem jí kdyžtak poslal znovu, protože bych se tam moc rád podíval. Doufám že se nakonec najde dost lidí.

 18. Annie 3 roky před

  Ja a moj priatel ideme s Leonom, ci sme presli registraciou netusime. Snad hej. Kazdopadne ideme aj keby sa neslo autobusom.

 19. Simonka 3 roky před

  Já jedu stoprocentně když by se jelo hromadně…:)… samotnému se mi tam asi chtít nebude…. už teď vymýšlím co na sebe a zatím vede nějaký pěkný holčičí outfit a vážně přemýšlím o svěrací kazajce ale váhám že bych pak litoval že si na nic nesáhnu….:D

 20. jirs 3 roky před

  Co když nebožáci v deprivační kukle budou potřebovat na záchod?

 21. pejsek_s_obojkem 3 roky před

  Jedu s Martinou autem z Trutnova.
  Hledáme dvě osoby na cestu v malém autíčku, takže žádné přehánění se zavazadli.
  Možnost se obléct už na cestu dostatečně “kulturně” 😀
  Lístky si ale každý zajistí dopředu sám.
  Odjezd ráno v 6 ráno.

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?