Hlasování: Svažte Korzetku I.

Koukám že mě chceš vidět spoutanou, to mě těší a dělá mi to velikou radost. Na téhle stránce probíhá nyní hlasování pro současný díl seriálu “Svažte Korzetku” ve kterém se rozhodne o finální podobě foteček a videí pro uživatele webu. Po ukončení hlasování níže v diskuzi kam je třeba napsat svůj námět si vyberu pravděpodobně jeden nápad nejblíže mým touhám. Je také možné že si nebudu moci vybrat, a zvolím tak kompromis mezi několika nápady od ostatních uživatelů. Po skončení hlasování se ihned rozjede nové hlasování pro další měsíc.

 

[ezcol_1half]

Selský rozum prosím

Bohužel ne všichni jsou schopni přemýšlet hlavou a ne(jen) orgánem o nějakých 70cm níže, musím sepsat několik faktů k tomu co ANO, a co NE.

 • nejsem pornoherečka – myslete na to
 • žádná přílišná brutalita
 • zdržte se vulgarismů v diskuzi kdy např. nevyberu váš nápad
 • ne pohlavní styk
 • ne jehly, ani jiné ostré předměty
 • proveditelné v běžném prostředí
 • …napište a uvidíte

[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]

Co mám naopak ráda?

Mám ráda hodně praktik a pomůcek, zjistěte svým nápadem jaké všechny to jsou. Níže pro vaší inspiraci jen pár základních, které mi něco říkají.

 • Striktní kukly
 • Totální imobilizaci
 • Vůni kůže
 • Být na vodítku
 • Svůj spandexový catsuit
 • Zaříznutý provaz
 • Prstíky na noze

[/ezcol_1half_end]

 

Užitečné termíny k tomuto dílu:

16.10.2014 – Start hlasování
11.11.2014 – ukončení hlasování a výběr výherního nápadu
12.11.2014 – 26.11.2014 – realizace a publikování fotografií a videa zde na stránce

Vybrala jsem si: Lord

Zvolila jsem takový scénář na jaký jsem se v momentálním rozpoložní cítila. Nápadů je tu hodně které jsou parádní, ale taky ne každý je proveditelný. Moc se mi líbil nápad od Kiare, ale to je poloha která by se hodila tak do lesa ke stromu protože sloup nemáme k dispozici, tak třeba na jaře… Chtěla jsem si vzít do pusy roubík, měla jsem ho jen chvilku, ale nahradila jsem ho provazem, který vypadá zaříznutý mé malé puse taky dobře.
Zatím máme fotečky, mrkněte níž. Video musíme trochu upravit aby bylo na koukání.

Také jsem zjistila že v dob focení jsem neměla ještě 25 přátel, takže překvápko se nyní nekoná. Ale nemusíte se bát, 25 váš už je, a hned co bude čas, překvápko bude.

27 Komentářů
 1. kiare 10 roky ago

  Zdravím,
  prvně chválím novou podobu stránek, druhak bych zkusil napsat svůj tip na svázání:

  Na sobě by Korzetka měla mít catsuit, za mě nejradši latexový, s otvory pro prsa. Kuklu, se zaslepenýma očima, roubík, nejradši ballgag. Přivázána s rukama nad hlavou ke sloupu, v dřepu. Provazem/řemeny spoutané nohy, každou zvlášť – přes stehna a holeň, aby je nemohla natáhnout a byla nucena k dřepu. Dřepící nohy by byly roztažené, pomocí napnutých lan do stran. Na prsou skřipce, Kolem ňader provazová podprsenka (možná ji vést i kolem sloupku pro lepší stabilitu a úlevu rukám? ). Provazové kalhotky dle libosti utažené a zaříznuté, ovšem co by byla třešnička na dortu: vibrátor. Vajíčko v… uvnitř 🙂 nebo vibrátor zakomponovaný do provazových kalhotek, nebo vibrační hlavice.
  Způsob svázání je podle mě vcelku elegantní, přitom však účinný, vzrušující (s vibrátorem až orgasmicky, 😉 jen nevím, kde máte stanovené hranice mezi erotikou a pornem… kdyžtak pardon. )
  Tož tak, buď jak buď přeju hezkou zábavu.

 2. norik 10 roky ago

  Co takle roubík, nějaký ty svorky a kožený postroj? 🙂

 3. lord 10 roky ago

  Mám tu čest začít:)

  Můj scénář je prostý, Korzetka oblečená úplně normálně, spoutána v pozici hogtie s latexoovou kuklou na hlavě s dirkami na ústa ve kterých roubík. A takhle svázanou je svléci jak to provazy dovolí…bude napůl oblečená a spoutaná. A nebo mumifikace folií.

  Předávám štafetu dál

  L.

 4. kaena 10 roky ago

  Zdravím!
  Korzetke s vopred nasadenou deprivačnou kuklou na hlave, zviažem ruky za chrbát a nechám ju, aby si vyzliekla pančušky, ponožky, nohavičky kľudne aj zubami…potrpím si na nahotu a aspoň bude zábava sledovať ako sa snaží čo najrýchlejšie zbaviť sa každého kusu odevu, až do toho posledného. Keď bude so svojou úlohou hotová, jemne sa dotknem jej pokožky na ramene a prstom prejdem k bradavkám – v zápätí jej nasadím svorky na bradavky. Korzetku posadím na stoličku s rukami za chrbtom, znehybním ju pomocou strečovej fólie čo najlepšie a nechám jej medzi nohami pustenú vibračnú hlavicu…zvyšok už nechám na predstavivosti ostatných čitateľov 🙂 Pekný deň

 5. Author
  Korzetka Spoutaná 10 roky ago

  Koukám že lidičky máte plnou hlavu nejrůznějších nápadů, to se mi líbí. Jen tak dál!! Chci si vybrat z více nápadů 🙂

 6. john 10 roky ago

  Na krku obojek, na hlavě koženou masku, v puse roubík, na očích škrabošku, ruce spoutané za zády v zápěstí a loktech, na rukou šněrovací rukavice, mezi koleny rozporka, nohy – za palce u nohou – připoutané k obojku/kukle. A nakonec nějaká hračka uvnitř…?

  • b0uda 10 roky ago

   Ano, bude pěkné, když svázání bude doplněno nějakou formou ponížení. Pleny a dudlík se na to hodí. Osobně bych k tomu preferoval pevnější svázání, než je na obrázku, spíš něco jako provazový postroj a k tomu ruce svázané za zády, nohy s rozporkou, na krku obojek a za vodítko přivázaná, aby nemohla nikam jít.

 7. fobu 10 roky ago

  Také přidám svůj návrh. Chtěl bych vidět Korzetku oblečenou do průhledné pláštěnky s provazovým postrojem přes pláštěnku (prsa, rozkrok), prsty na rukou znehybněné pomocí lepící pásky, oči zalepené (odličovací tampóny, izolepa), uši buď se sluchátky nebo špunty do uší a v ústech roubík. Ruce a nohy zůstanou volné, ale nebude se moci osvobodit. Chodidla upravená tak, aby nemohla stát na nohou – balet boots nebo něco podobného. Na krku obojek a připoutaná vodítkem/řetězem k pevnému bodu v místnosti.

 8. jino123 10 roky ago

  Mě by se líbil roubík, krční korzet, nebo alespoň vysoký obojek, baletky, provazová podprsenka a pevně svázané lokty za zády.

 9. jv1833 10 roky ago

  Mám taky jeden návrh na spoutání Korzetky. Začneme s nahou Korzetkou, která bude mít přes oči pásku a ruce spoutané policejními pouty za zády. Dostane roubík, nejlepší bude asi kus látky a přelepit páskou nebo nějaký s více řemeny, aby ho nemohla i při větším úsilí sundat. Pak dostane přes hlavu látkový pytel a kolem krku obojek, který bude pytel držet na místě. Pak se fixou pokreslí její tělo, na různá zajímavá místa se nakreslí malé terče. Pouta na rukou a pytel přes hlavu zajistí, že se nemůže bránit. Potom bych jí sundal pouta a pomocí provazů, tyčí a stahovací fólie narovnal lokty a kolena, takže nebude moci ohýbat nohy ani ruce. Zbývá položit Korzetku na záda, ruce přivázat k bokům stolu/postele, přivázat mezi nohy vibrátor a kapkami z kostek ledu se trefovat do připravených terčů.

 10. qitko 10 roky ago

  Mně by ses Korzetko líbila ve vacuum bed…

 11. Marek 10 roky ago

  No, myslím že tu jsou i nápady který Korzetku oslovují:) Takže si určitě vybere, možná ale kombinací víc nápadů – kdo ví..

  Uvidíme:)

 12. egon 10 roky ago

  Takže jak to vidím já:
  Začneme nahou Korzetkou, svážeme ruce za zády a pak samozřejmě i lokty, pochopitelně tak, aby se za zády dotýkali.
  Potom budeme potřebovat pěknou dřevěnou židli s opěradlem, ke kterému lze přivázat provaz.
  Korzetku pohodlně usadíme a přivážeme jí nohy k židli, samozřejmě že každou zvlášť, případně, pokud bude mít židle takové ty spojovací tyčky mezi nohama, můžeme Korzetčiny nožičky zvednout i nad zem.
  Potom přivážeme svázané ruce k vrcholku opěradla židle, čímž se nám Korzetka roztomile prohne a předkloní.
  Pak už to lze jen vylepšovat, například roubíkem s postrojem, pomocí kterého hlavu pěkně zakloníme dozadu, aby nám Korzetka neuhýbala pohledem.
  No a nakonec přidáme svorky na bradavky a je hotovo.

 13. jirs 10 roky ago

  Když tak vidím to rozhodování, tak bych se přimlouval za jednu změnu do budoucna. Má-li to být realizace některého z návrhů, tak by bylo dobře, kdyby to byla realizace bez úprav. Ne “vyberu si kousek tady a kousek tamhle a ještě něco upravím”. To není realizace našich návrhů, to je prostě jen generování provozu na stránkách. Je zvláštní, že “Jednoznačně tu není ani jeden komentář který bych mohla / chtěla na stopro splnit.” Co tomu brání??

  Takže si myslím, že do budoucna by bylo dobře, kdybychom dopředu věděli hard limits – nepřekročitelné, a případně nějaké preference nebo mantinely, v rámci kterých se mohou komentáře pohybovat. Takhle mám dojem, že je vlastně jedno, co tady vymýšlíme. Že se nakonec stejně realizuje něco jiného.

 14. lukw2 10 roky ago

  zdravím korzetko, měl bych pro Vás nápad, nejde o foto, ale popsání následných pocitů po splnění (teda pokud Vás to zaujme 😀 ) jde o toto: zasunete do sebe vibrační vajíčko, budete spoutaná diamantovým úvazem, na bradavky si dáte svorky. Takto se pak oblečete, zapnete vajíčko na maximum a takto vyrazíte na Vánoční nákupy…

 15. jirs 10 roky ago

  Posílal jsem 14. 11. komentář. Nebyl schválen? Nebo proč tu není vidět?

 16. jurosik 10 roky ago

  Mne by sa páčilo, keby sa Korzetka navliekla do spandexového catsuitu, na hlavu by dostala, deprivačnú kuklu zaistenú samozrejme zámočkami, následne by si sadla, a kolená by si pritiskla až k brade, v tejto pozícii by bola zaistená či už koženým remeňom alebo lanom, následne ba mala ruky spútané buď za chrbtom (pravá dlaň na ľavom lakti, ľavá dlaň na pravom lakti,) alebo by vpredu objímala svoje kolená, podľa toho čo by sa jej viac páčilo. palce na nohách by mala pevne spútané k sebe. Na záver by som ju navrhol omotať bondage strečovou fóliou najlepšie čiernou, celú od krku, dole ( veľa vrstiev) a zaistiť lepiacou páskou. Samozrejme vibračná hlavica na spestrenie.

 17. kiare 10 roky ago

  Všechna čest, sekne Ti to.

 18. egon 10 roky ago

  Krásné fotky.

 19. lord 10 roky ago

  Ahoj, úžasné Korzetko.
  Fotky se mi moc líbí, a jsem ráda že se ti líbil můj nápad s oblečením, to roztrhané tomu dalo větší štávu:-)

  palec nahoru

 20. jino123 10 roky ago

  Nadherne fotky, Korzetce to moc slusi

 21. jirs 10 roky ago

  Krásné fotky, Korzetka báječná a krásná, fotograf borec, díky.

 22. Author
  Korzetka Spoutaná 10 roky ago

  A počkejte teprve na video:-)

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account