Mumifikace

Mumifikace jakožto BDSM disciplína zahrnuje kompletní imobilizaci těla prostředky a způsoby které jsou tělu co možná nejpřirozenější. Tím je samozřejmě myšlena celková poloha těla při které je natažené, to by mělo zajistit co možná nejdelší imobilizaci bez vedlejších následků jako otlačeniny, odkrvení končetin atp.

Finální výsledek mumifikace by měl vypadat jako starověká egyptská mumie a osoba by měla být kompletně imobilizována od hlavy až k prstům na nohou.
Poté je možné nechat “mumii” napospas osudu ve své naprosto oddané situaci což je skvělý prostředek pro hrátky se smyslovou deprivací. Druhou možností je “mumii” nenechat napospas osudu, ale trochu pobyt uvnitř striktního obalu okořenit. Toho můžeme docílit hrátkami s análním kolíkem, dildem ( měli by být instalovány před mumifikací ), nebo například elektostimulací na intimních místech nebo bradavkách, tato pozice nám dává nepřeberné možnosti využití.

Prostředky k imobilizaci:

 

Pevně, ale bezpečně

Nezapomeňte že tak jako u všech jiných hrátek, i zde musíme myslet na bezpečnost, a tou je zde především možnost komunikace mezi spoutanou osobou, a dominantní osobou. Musíte být připraveni velmi rychle odstranit všechny části které znemožňují pohyb, aby došlo k uvolnění spoutané osoby co nejrychleji.  Nikdy nenechávejte “mumii” o samotě – to ostatně platí u všech BDSM hrátek. Samozřejmě zajistěte po celou dobu spoutání dostatečný přísun vzduchu. Dávejte také pozor na teplotu těla spoutané osoby – nějaké materiály mohou dehydrovat pokožku a zvýšit tak tělní teplotu, může nastat i opačný problém.

Tipy na závěr

Pokud budete provádět mumifikaci, vždy začínejte od horní části těla. Celý proces se provádí mnohem lépe pokud osoba může pevně stát na svých. Při momentu omotávání dolních končetin zajistěte osobu tam aby nemohla samovolně upadnout. Zároveň ji postavte na místo ze kterého se bude snadno pokládat na postel, či jinou plochu. Nechcete přeci přesouvat nehybnou mumii na druhý konec bytu vlastními silami.
Kotníky od sebe oddělte ručníkem, či jinou měkkou tkaninou abyste zamezili otlačení při tlaku kloubů k sobě. Tím podstatně prodloužíte bezbolestný pobyt.

Další pomůcky vhodné pro tuto pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

2 Komentářů
  1. Author
    Marek 10 roky ago

    Super pozice

  2. roscer 6 roky ago

    nejlepší pozice

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account