Pozice – “Jackknife”

[ppw id=”110275068″ description=”KUK” price=”333″]Tato pozice s názvem “Jackknife” může znít tak jako kdyby neměla s BDSM nic společného, ale jedná se právě o podobnost s napůl otevřeným nožem. Pozice tedy vypadá jako na obrázku, s tím že tělo je spoutáním ohnuté právě do polohy která může připomínat napůl otevřený nuž. Abychom tohoto úvazu dosáhli je zapotřebí spoutat zápěstí k sobě, poté zápěstí přitáhneme ke kotníkům které taktéž spoutáme k sobě. Dojde tím k prohnutí těla a celkovému zpřístupnění intimních míst jakýmsi “vyšpulením zadku”.[/ppw]

Trocha vylepšení

U této pozice často bývají spoutané také lokty. Takže k sobě svážeme lokty, a poté je navíc přitáhneme ke kolenům kde vše několikrát obtočíme provazem. To spoutané osobě celkem podstatně ztíží pohyb a prohloubí pocit naprostého odevzdání se partnerovi který může mít v rukou koženou důtku, ale také anální kolík…

Pokud máte vybavení pro zavěšování, či alespoň něco k čemu lze do vzduchu připnout hák / karabina, zkuste ještě následující tip. Položte spoutanou osobu na záda, a úvaz kolem kotníků / zápěstí přitáhněte do vzduchu směrem vzhůru. Nezvedejte celé tělo, ale pouze tak aby byli zvednuté nohy a ruce. Tím si uděláme skvělou pozici pro spank spodní části těla a stále zůstanou zpřístupněné int. partie.

Na rozdíl od pozice “Hogtie” zde máme širší možnost potrestání, nebo celkového výcviku partnera díky volně přístupným intimním partiím ženy i muže.

Prostředky vhodné pro tuto pozici:

 

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

1 Komentář
  1. Author
    Marek 8 roky ago

    Máte s touhle polohou nějaké zkušenosti – nebolí partnerku při delším úvazu záda? Podobný problém jsme už řešili ale bezvýsledně.

Zanechte komentář

©2022 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account