Bondage hlavy ( kukly, postroje, roubíky )

Bondage hlavy ( neboli Head Bondage ) v rámci BDSM hrátek může odkazovat na dvě techniky.

Omezení pohybu, smyslů

Stažením hlavy v kožené, latexové, nebo jiné BDSM kukle. Dále postroji se škraboškou a roubíkem, či případně s vysokým masivním obojkem upevněným okolo krku který zamezí pohybu hlavy.

Druhou kombinovanou technikou

Nebo odkazuje na na techniky které kombinují i jiné BDSM pozice, či úvazy. Jmenujme oblíbenou  vlasovou bondage při které provedeme úvaz za copy či ohon a táhneme ve většině případů dozadu za hlavu. S touto technikou se pojí odstavec výše, čili nasazení roubíku, či škrabošky, a dále velmi často kombinuje BDSM pozice jako například Hogtied.
Pokud se rozhodneme vynechat vlasy, můžeme použít nějaký z celé řady postrojů na hlavu které často kombinují i roubíky – zde je však nutné být ( ostatně jako vždy ) opatrný aby nedošlo k poranění například koutků úst při výrazném táhnutí roubíku s postrojem směrem vzad.

Prostředky vhodné pro tuto pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

5 Komentářů
 1. Korzetka Spoutaná 9 roky ago

  Tak tento článek se mi moc líbí. Je přesně podle mého vkusu. Já mám nejraději kožené kukly jen s dýchacím otvorem a nebo nosním otvorem. Nejvíce se mi líbí deprivační kukla, ve které se omezí více smyslů. Přes pěkně utaženou kuklu není skoro nic slyšet, kromě cinkání zámečků. Řemen vede přes oči, takže ty také nejdou otevřít. A Pán občas může ucpat například rukou i dýchací otvor. A co se vlasů týče, tak ty většinou stáhnu provazem nebo gumičkou a ohon protáhnu přes šněrovačku. A Pán mi pak zvrátí hlavu dozadu.

  Máte také nějaké zkušenosti s bondage hlavy?

 2. egon 9 roky ago

  Já osobně ty kožené kukly moc nemusím. Jak se říká, oči jsou okno do duše a já se rád dívám svázané dívce do očí, jsou v nich vidět všechny ty pocity co zažívá. Co se mi líbí jsou kuličkové roubíky (ballgagy), spolu s krásně namalovanými rty to působí užasně a pak to ponižující slintání.

  • JPepan 9 roky ago

   Také zastávám podobný názor na kuličkový roubík a namalované rty, úžasné 🙂

 3. jurosik 9 roky ago

  Ja preferujem latexové kukly, sú tak príjemne tesné, a človek a v nich krásne začne potiť, medzi moje najoblúbenejšie patri nafukovacia latexová kukla s jednou hadičkou na dýchanie, po nafúknutí sa krásne zvýši pocit zovretia. Síce aj napriek nafúknutiu je cez ňu počuť ale to sa dá vyriešiť štuplami do uší. Krásny pocit klaustrofóbie, ked si pripadám spojený zo svetom len cez tú hadičku na dýchanie.

 4. Author
  Marek 9 roky ago

  Za sebe se musím přiklonit ke koženým polstrovaným kuklám, stísnující pocit sevření šněrovačkou ještě umocní případné řemeny které hlavu totálně stáhnou.

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account