Bondage / spoutání loktů

Spoutání loktů je vcelku běžný BDSM úvaz při němž jsou lokty spoutané osoby staženy k sobě za zády. Tímto spoutáním se stane únik z bondage velmi těžkým. Spoutaná osoba je díky spoutaným loktům neschopná se sama z osvobodit ( pokud je spoutání provedeno správně ) – k loktům se nedá dostat ani prsty na rukou či nohou, ba dokonce ani zuby. Většího znehybnění rukou lze snadno navíc docílit prostým spoutáním loktů k sobě.  Variací je nepočítaně od celkové fixace celého hrudníku, přes uchycení ala strapado, až po přitažení ke kotníkům.

2

Spoutané lokty = vystrčená prsa

Čeho dosáhnete pokud dáte ruce za záda? Vystrčíte hrudník, a když navíc ruce v loktech přitáhnete co nejvíc, a zajistíte řemenem, nebo provazem je opravdu na co koukat a s čím si pohrávat v rámci BDSM hrátek. Bradavky a celá prsa jsou zcela přístupná pro nejrůznější hrátky a použití BDSM pomůcek. Nejvýznamnější bych jmenoval klasické skřipečky na bradavky, které existují v mnoha variantách.

Není pro každého

Spoutání loktů bude u každé osoby odlišné, především na schopnosti dát vůbec lokty k sobě. Proto toho “perfektního” spoutání loktů které vidíte na nejrůznějších BDSM fotkách a videích nemusíte být schopni ( naštěstí já je k sobě úplně dám a krásně vystrčím hrudníček… ). Pokud jste žena, patrně s tím nebudete mít takový problém jako muž – fyziologicky jsou muži méně flexibilní a lokty k sobě zcela nedají ( určitě existují výjimky ). Tak jako tak, i když vám to nejde úplně podle představ, nezkoušejte to násilím, to by se mohlo vymstít v podobě úrazu…

13 (1)

Čím spoutat?

Pokud budu čerpat ze svých zkušeností, doporučuji kožené řemeny, alespoň 2,5cm široké ( lepší 4cm ) a to hned ze dvou důvodů, rychlost spoutání, účinnost spoutání a co je podstatné nezařezávají se. Samozřejmě je možné použít provaz, ale v dostatečně omotaném množství právě z důvodu zařezávání. Nechcete přeci aby po minutě vás začali brnět ruce a museli jste je uvolnit. Dalším (ideálním) řešením jsou pouta pro lokty – veliká výhoda je jejich šíře a možnost nosit je po delší dobu nespojené k sobě kdy je pak možnost je karabinou secvaknout k sobě a lokty tak spoutat.

Selfbondage ne ne ne!

Jestli existuje pozice kterou absolutně nedoporučuji pro selfbondage ( spoutání sebe sama ), je to právě spoutání loktů. Je celkem snadné ji realizovat, ale o to složitější se osvobodit. A utíkejte pak nazí za sousedem aby vás osvobodil…


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

2 Komentářů
  1. Marek 8 roky ago

    Dáte lokty úplně k sobě? Já ani náhodou..

  2. egon 8 roky ago

    Já taky ani omylem. Ale tvoje Korzetka to zvládá překrásně.

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account