Úvazy rozkroku / Crotch rope

Úvazy rozkroku ( jap. Sakuranbo ), by se dali do velké míry označit jako postroje v oblasti pasu, horních stehen, a intimních partií.

Klasický (dle našeho pohledu) úvaz v rozkroku by měl splňovat základní smysl, a tím je tření provazu o intimní místa aby docházelo k vzrušení. Japonská bondage toto vnímá také jako základní smysl úvazů v této oblasti. Dalším cílem úvazu je vytvářet pocity submisivity jež je umocněna právě způsobem a utažením úvazu.

V západním světě jsou postroje v oblasti rozkroku používány také jakožto podpora spoutané osoby která provádí “suspension bondage”, či jako opora na Ondřejském kříži.

[dilemma]

Úvaz můžeme také použít jako vhodný prostředek o upevnění dilda, či análního kolíku. Striktní úvazu vedoucí rozkrokem, mohou být velmi intenzivní neboť dochází k zarývání provazu do intimních míst ( týká se především žen ).

Doporučujeme zkusit tento provazový úvaz

Jedním provazem spoutáme zápěstí k sobě za zády a necháme alespoň 50cm volně viset. Druhý provaz obtočíme několikrát kolem pasu, a zakončíme. Nyní provaz který visí podél těla vezmeme, protáhneme mezi nohy, kolem provazového opasku který jsme si vytvořili, a následně táhneme zpět k zápěstí. V závislosti na utažení docílíme toho že zápěstí budou taženy pod zadek, přičemž provaz mezi nohama bude zarytý tak jak nastavíme pomocí utažení. Pokud partner bude chtít ruce zvednout, či s nimi jinak manipulovat, bude se provaz mezi nohy zarývat více.

Prostředky vhodné pro tuto pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account