Pozice – “Pretzel hogtie”

Tato varianta pozice hogtie s názvem “Pretzel Hogtie” je forma extrémně pevného, respektive striktního úvazu. Pretzel z angličtiny znamená preclík, pokud tedy zapojíme představivost, jistou podobnost s trochou nadsázky najít dokážeme.

Jak takovou extrémní pozici uvázat

Možností je celá řada, jmenujme jednu.
Poutaná osoba se položí na břicho. Svažme zápěstí k sobě, stejně tak spoutejme lokty. Zápěstí lze připevnit k tělu pomocí úvazu kolem pasu a k tomu je přitáhnout. Nyní máme pevně zafixované horní končetiny bez možnosti úniku. Dále k sobě spoutáme stehna, kolena, kotníky a chodidla. Provaz od kotníků ( nebo chodidel – striktnější ) necháme delší a přitáhneme jej k horní části těla, mohou to být lokty, nebo úvaz kolem hrudníku. Pomyslnou třešničku na dortu dodá úvazu spoutání palců na nohou ( nepoutáme k sobě ), a palce jednotlivě přitáhneme za vlasy pomocí vlasové bondage, o které se dočtete v jiném článku.

Výsledek lze ještě okořenit

Pokud spoutáme osobu dle předpokladu výše, budete před sebou mít partnera naprosto imobilizovaného a neschopného byť i menšího pohybu končetinami. Díky zakloněné hlavě lze doplnit například ústa o roubík, nebo nasazení obojku na krk.

Peprná pozice, dvojitá opatrnost

Pozice má velmi krátkodobý efekt, neb vydržet v ní delší dobu by mohlo být zdraví škodlivé. Jelikož je celé tělo propnuté díky provazům které táhnou nohy směrem k horní části, je možné že spoutanou osobu může chytnout křeč atp. Z toho důvodu buďte připraveni k rychlému vyproštění z provazů v případě náhlých. Mějte tedy při sobě nějaké prostředky kterými lze pohotově osvobodit spoutanou osobu. Zároveň nikdy nenechávejte partnera bez dozoru. Nepřeceňujte své síly.

Prostředky vhodné pro tuto pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account