Device bondage technika

Device bondage ( device=věc/zařízení ) je výraz který popisuje BDSM ( především pak bondage ) techniku při které je dotyčná osoba dalo by se říct propojena se scénou. Velmi často se pro tyto hrátky využívají prostředky pro praktiky s elektřinou, kontrolou dýchání, či fucking machines ( neboli šukací stroje ). Termín device bondage by tedy mohl evokovat použití různých stoliček, křížů a podobných. Nicméně pravdou je spíše použití specifičtějších prostředků speciálně pro scénu.

Častou zálibou v tomto zákoutí BDSM hrátek je využití spoutané osoby jakožto jednotlivý článek či komponent ve složitějším zařízení. Umocní se tím “velikost” celku jako takového, přičemž se ubere na osobě jako takové – stává se druhořadou.

Specialistou v produkování takto zaměřených filmů a fotografií je HouseOfGord.com, či zvučný název DeviceBondage.com

Prostředky vhodné pro tuto pozici:


Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit. Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

Zakázková výroba BDSM produktů

Hledáte marně erotickou pomůcku kterou jste záhlédli na internetu, a chtěli byste ji zkusit na vlastní kůži? Zařídíme kompletní výrobu i s dopravou až k Vám domů.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?