Pozice – “Reverse Prayer”

Pozice Reverse Prayer, neboli česky volně přeložen jako “Obrácená modlitba” je úvaz týkající se především rukou. Výsledná podoba má za účel následující – spoutat ruce za zády a to takovým způsobem kdy jsou ruce umístěny mezi lopatkami s tím že dlaně jsou přiloženy k sobě, a zápěstí jsou taktéž spoutána.

Imobilizační, ale ne na dlouho

Podoba je velmi shodná s klasickou modlitební pozicí rukou, nicméně právě s tím rozdílem že za zády. Smysl to má především ten že takto spoutané ruce za zády jsou naprosto nepoužitelné, a imobilizace rukou je tak na vysoké úrovni. Je nutné brát také v potaz že jde o náročnou pozici kterou ne každý může zvládnout, a když už zvládne, tak to není pozice ve které by se ruce dali pohodlně zafixovat na delší dobu. Opět jako u téměř každé pozice, i zde je možností jak úvaz provést mnoho, a tak zkoušejte různé techniky, ale s rozumem.

Extrémní forma úvazu

Z různých BDSM komixů nebo jiných fiktivních obrázků jste mohli zaregistrovat tento úvaz ve spojení se spoutáním loktů zcela u sebe. To je z fyziologického hlediska vhodné opravdu jen pro fiktivní obrázky a fantazie. Existují však výjimky které dovolí i takové “zkroucení” rukou, aniž by se dotyčná osoba poranila to skutečně až na extrémní výjimky nedokáže nikdo.
Proto se u reálnějších variant volí ne tak striktní přitažení loktů k sobě, je možné lokty lehce stáhnout k sobě, ale i toto je velmi náročné a doporučuje se jen s maximální opatrností pro osoby které se cítí být být velice flexibilní.

Prostředky vhodné k této pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit. Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

1 Komentář
  1. egon 4 roky před

    Krásná pozice. Jaké zkušenosti s ní má Korzetka?

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?