Pozice – “Reverse Prayer”

Pozice Reverse Prayer, neboli česky volně přeložen jako “Obrácená modlitba” je úvaz týkající se především rukou. Výsledná podoba má za účel následující – spoutat ruce za zády a to takovým způsobem kdy jsou ruce umístěny mezi lopatkami s tím že dlaně jsou přiloženy k sobě, a zápěstí jsou taktéž spoutána.

Imobilizační, ale ne na dlouho

Podoba je velmi shodná s klasickou modlitební pozicí rukou, nicméně právě s tím rozdílem že za zády. Smysl to má především ten že takto spoutané ruce za zády jsou naprosto nepoužitelné, a imobilizace rukou je tak na vysoké úrovni. Je nutné brát také v potaz že jde o náročnou pozici kterou ne každý může zvládnout, a když už zvládne, tak to není pozice ve které by se ruce dali pohodlně zafixovat na delší dobu. Opět jako u téměř každé pozice, i zde je možností jak úvaz provést mnoho, a tak zkoušejte různé techniky, ale s rozumem.

Extrémní forma úvazu

Z různých BDSM komixů nebo jiných fiktivních obrázků jste mohli zaregistrovat tento úvaz ve spojení se spoutáním loktů zcela u sebe. To je z fyziologického hlediska vhodné opravdu jen pro fiktivní obrázky a fantazie. Existují však výjimky které dovolí i takové “zkroucení” rukou, aniž by se dotyčná osoba poranila to skutečně až na extrémní výjimky nedokáže nikdo.
Proto se u reálnějších variant volí ne tak striktní přitažení loktů k sobě, je možné lokty lehce stáhnout k sobě, ale i toto je velmi náročné a doporučuje se jen s maximální opatrností pro osoby které se cítí být být velice flexibilní.

Prostředky vhodné k této pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit. Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

1 Komentář
  1. egon 9 roky ago

    Krásná pozice. Jaké zkušenosti s ní má Korzetka?

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account