[Budování D/s vztahu od A-Z] První schůzka – pohled dominanta

První schůzka – pohled dominanta

Dominantní osoba jde na schůzku s očekáváním, jestli se jeho představy, které získala z předběžné komunikace, naplní či nikoli. Přesto, že očekává submisivní protějšek, měla by svou dominanci spíše krotit, než dávat najevo. To se týká hlavně mužů. Subinku je možné poměrně snadno zastrašit, odradit. Není proto vhodné používat vulgarity a oplzlostí. Subinka, ať později bude dělat podle vůle dominanta cokoli, je vždy především ženou, která si zaslouží úctu. Proto, je dobré dát najevo, že je to tak chápáno. Hry je vhodné oddělit od běžného života.

foto www.kink.com

V průběhu schůzky si bez velkého nátlaku dominant ověří, jestli odpovídá skutečnosti, to o čem si psali v předchozí komunikaci. Upřesní si vzájemné představy dalších schůzek a dohodnou se, jestli se skutečnou akcí začnou již na příští schůzce. Pokud je tomu tak, dominant má příležitost vysvětlit svou představu a pověřit submisivní protějšek úkoly, které do zahájení akce bude muset splnit.

Vše je samozřejmě bez nátlaku a ve vzájemné shodě. V žádném případě obě strany ze sebe nesmí dělat někoho jiného a uvést tak partnera do omylu.

Dobrykafe

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?