[Budování D/s vztahu od A-Z] První schůzka – pohled dominanta

První schůzka – pohled dominanta

Dominantní osoba jde na schůzku s očekáváním, jestli se jeho představy, které získala z předběžné komunikace, naplní či nikoli. Přesto, že očekává submisivní protějšek, měla by svou dominanci spíše krotit, než dávat najevo. To se týká hlavně mužů. Subinku je možné poměrně snadno zastrašit, odradit. Není proto vhodné používat vulgarity a oplzlostí. Subinka, ať později bude dělat podle vůle dominanta cokoli, je vždy především ženou, která si zaslouží úctu. Proto, je dobré dát najevo, že je to tak chápáno. Hry je vhodné oddělit od běžného života.

foto www.kink.com

V průběhu schůzky si bez velkého nátlaku dominant ověří, jestli odpovídá skutečnosti, to o čem si psali v předchozí komunikaci. Upřesní si vzájemné představy dalších schůzek a dohodnou se, jestli se skutečnou akcí začnou již na příští schůzce. Pokud je tomu tak, dominant má příležitost vysvětlit svou představu a pověřit submisivní protějšek úkoly, které do zahájení akce bude muset splnit.

Vše je samozřejmě bez nátlaku a ve vzájemné shodě. V žádném případě obě strany ze sebe nesmí dělat někoho jiného a uvést tak partnera do omylu.

Dobrykafe

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account