[Budování D/s vztahu od A-Z] Způsob komunikace

Způsob komunikace

V bdsm, pakliže se bere vážně, by měla platit určitá pravidla komunikace. Něco jiného jsou samotné akce, hry a něco jiného komunikace, která k nim vede. Určitě by měla být primární slušnost a určitá úcta. Je jedno jestli hovoří sub k dom, nebo naopak.

foto www.kink.com

To že je někdo submisivní, neznamená, že si nezaslouží úctu. Spousta dominantních lidí si uzavře cestu k submisivní osobě jen proto, že na ni vystartuje s vulgaritami a ponižujícím přístupem. I to lze, ale zde platí, že všechno má svůj čas.

Z počátku je dobré si vyměnit nějaké zdvořilostní fráze. Teprve až je od protějšku cítit, že má zájem o další komunikaci, lze začít se zjišťováním toho, co hledá, případně jaké jsou naše šance na reálné setkání. Pokud nechcete reálné setkání (nejste jediní), je vhodné to hned ze startu naznačit.

Pozor. Počáteční komunikace, zvláště s lidmi, kteří nemají s bdsm velké zkušenosti, je neuvěřitelně křehká záležitost. Bdsm zkušení si musí uvědomit, že to co je pro ně běžnou praktikou pro dosavadní bdsm neposkvrněné osoby může být přímo děsivé i odporné. Ne nadarmo se D/s akcím říká „výcvik“.

Dobrykafe

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account