Typy subinek a subíků – co jsi zač?

Submisivů by se dala rozlišit celá řada, níže zmiňujeme několik obecně běžných typů. Vezměte v potaz, že pokud se budete chtít vtěsnat do nějaké konkrétní kategorie, pravděpodobně se to nepodaří, protože většina z nás bude balancovat mezi více typy.

“Ložnicový” submisiv

V zásadě jde o Vanilku. Nicméně tyhle Vanilky se změní v submisivního partnera jakmile se zavřou dveře ložnice. Přirozeně, nemusí se jednat výhradně o ložnici, jde tu o spojení submisivity a sexu. To je to oč tu jde, submisivní partner se odevzdá svému DOM partnerovi, důvěřuje mu, nechá se spoutat, potrestat v rámci nastavených hrátek. Ale jakmile jde o běžný život, rovnováha sil je opět nastavena. V poslední době, kdy je BDSM v módě, máme těchto submisivů více. Jedná se převážně pouze o ženy subinky.

http://gaggedo.tumblr.com/post/132028687086

Submisiv teoretik

tahle kategorie je relativně legrační. Spadají do ní osoby, které téma BDSM oslovuje a cítí se býti submisivní. Načtou tedy nějakou literaturu / články na internetu a vydají se směr diskuzní fóra a sociální sítě, kde se cítí být dostatečně spokojení se svým submisivním životem. Tyto lidé však většinou zůstávají u virtuálního světa a svou submisivitu do toho skutečného nepřenesou.

Mentální submisiv

Tito lidé jsou submisivní skutečně a to především v mysli. Na nic si nehrají, jsou bottom, jak v ložnici, tak mimo ni. Ve vztahu takového submisiva s DOM partnerem to vypadá tak, že submisiv se naprosto odevzdá dominantovi a je mu zcela k dispozici. V takovém vztahu není nijak vyžadována láska. [dilemma]

Submisiv romantik

Na rozdíl od mentálního submisiva, který se naprosto odevzdá DOM partnerovi. Zde se mu odevzdá s výjimkou být mu otrokem, zkrátka jej “vlastnit”. Tito submisivové touží po získání lásky DOM partnera a jsou tomu schopni mnoho obětovat, ne však absolutně vše.

Sluha

Takový submisiv chci jediné – sloužit Dominantovi. V takovém vztahu nejde většinou o žádný sex, ani jiné sexuální hrátky. Uspokojení těchto lidí tkví v uspokojování potřeb jiných lidí.

Sexuální otrok

Jak už název napovídá, jedná se o typ osobnosti, které jde o to být nablízku a v případě potřeby ihned uspokojit sexuální potřeby jiné osoby, případně osob. Když jde o sex, většinou takový submisiv nemá žádné limity a dovolí Dominantovi dělat si s jeho tělem téměř cokoliv co vede ke vzrušení. Největší trest pro takového submisiva je být uvězněný v pásu cudnosti, nebo mít zakázaný sexuální styk, či dokonce masturbaci.

http://use-your-fuck-slut.tumblr.com/post/131977620477

Otrok

Na rozdíl od submisivů, otrok musí být naprosto odevzdaný svému Pánovi. Musí se cítit naprosto vlastněný svým Pánem. Nálada otroka značně reflektuje nálady svého Pána, když není Pán šťastný, otrok nemůže být šťastný. Když může otrok udělat svému Pánovi dobře, je to největší pocta.

SAMs ( Smart Ass Masochists )

Jedná se o takové pokušitele, rádi provokují Dominanta a očekávají trest. Tedy zlobí účelně, aby si zasloužili trest. Často nedomýšlí jaké následky může provokace mít a může přijít trest o který nestáli, když Dominanta vyprovokují přespříliš ( Dominant by se ale měl umět v takových situacích ovládat )

http://alzilla.tumblr.com/post/131977025140

Výjimečný submisiv

Submisiv v nosem nahoru. Věří, že je něco víc než ostatní, nikdo nemůže být na stejné úrovni ve znalostech, oddanosti, své submisivitě atp. Většinou nejde o skutečné submisivní osoby. Jedná se často o osoby, které vzhlédli  ve filmu s BDSM tématikou, přečetli si zajímavý článek na toto téma atp. Byli by schopni odevzdat se Dominantovi, ale často nemají žádné praktické zkušenosti, protože teorie není praxe a oni nevědí, jak se vlastně chovat v reálných situacích. Submisivitu nemají v krvi a zkusit si to chtějí spíše pro zajímavost.

 

Tak to bychom měli základní rozdělení submisivů, nezapomeňte, že až se budete chtít zaškatulkovat, budete zapadat do více kategorií. Jedná se o pouze stručný přehled,aby vám dal obecný přehled. Ráda vyslechnu vaše doplnění.

 

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2024 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account