[Budování D/s vztahu od A-Z] Průzkum hranic

Kdy začít s „průzkumem hranic“?

Zvláště dominantní jedince brzy začne v komunikaci zajímat, kde jsou současné hranice submisivního protějšku. Než však začneme s tematickými dotazy je zapotřebí si opatrně submisivní protějšek na již bdsm orientovanou část rozhovoru připravit. Pokud se s takovou osobou později setkáme a zahájíme společné akce, právě nyní proběhne ta úplně první z nich.

Submisivní protějšek pomalu a nenápadně testujeme na to, co zvládá, co si myslí, že zvládne, až přejdeme k tomu, co si myslí, že už asi ne a pak k tomu co totálně popírá. Nic to neznamená. Zkušení dominanti ví, že se hranice posouvají téměř k nekonečnu. Jde jen o to, aby protějšek věděl co všechno je možné. U noviců představy končí někde u scén z filmu o odstínech šedi.

foto www.kink.com

Další z možností, jak zjistit co je náš protějšek zač je přimět jej k vyplnění některého z dotazníků o bdsm vlohách, které jsou na internetu. Jen je třeba vybrat takový, který nezabíhá do přílišných detailů.

Příprava na setkání

Pokud z komunikace je cítit, že protějšek, se kterým si píšeme, může být pro nás zajímavý, nemá cenu moc otálet a je na čase přistoupit k dalšímu kroku. Tím by mělo být nezávazné setkání.

Dobrykafe

TIP pro poslušné subinky - Krásné zdobené obojky!

obojekObojek zhotovený pro všechny poslušné slečny a ženy, které chtějí nejen sobě, ale i partnerovi či pánovi dokázat svou oddanost. Obojek svým charakterem nijak zásadně nepřipomíná tvrdší prvky BDSM hrátek, takže je vhodné obojek nosit při všech příležitostech…

0 Komentářů

Zanechte komentář

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account