[Budování D/s vztahu od A-Z] Průzkum hranic

Kdy začít s „průzkumem hranic“?

Zvláště dominantní jedince brzy začne v komunikaci zajímat, kde jsou současné hranice submisivního protějšku. Než však začneme s tematickými dotazy je zapotřebí si opatrně submisivní protějšek na již bdsm orientovanou část rozhovoru připravit. Pokud se s takovou osobou později setkáme a zahájíme společné akce, právě nyní proběhne ta úplně první z nich.

Submisivní protějšek pomalu a nenápadně testujeme na to, co zvládá, co si myslí, že zvládne, až přejdeme k tomu, co si myslí, že už asi ne a pak k tomu co totálně popírá. Nic to neznamená. Zkušení dominanti ví, že se hranice posouvají téměř k nekonečnu. Jde jen o to, aby protějšek věděl co všechno je možné. U noviců představy končí někde u scén z filmu o odstínech šedi.

foto www.kink.com

Další z možností, jak zjistit co je náš protějšek zač je přimět jej k vyplnění některého z dotazníků o bdsm vlohách, které jsou na internetu. Jen je třeba vybrat takový, který nezabíhá do přílišných detailů.

Příprava na setkání

Pokud z komunikace je cítit, že protějšek, se kterým si píšeme, může být pro nás zajímavý, nemá cenu moc otálet a je na čase přistoupit k dalšímu kroku. Tím by mělo být nezávazné setkání.

Dobrykafe

Zakázková výroba BDSM produktů

Hledáte marně erotickou pomůcku kterou jste záhlédli na internetu, a chtěli byste ji zkusit na vlastní kůži? Zařídíme kompletní výrobu i s dopravou až k Vám domů.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?